Neringa Venckienė. Mes seniai pasirinkę ano kranto pievas, žolynus ir kalvas

2020, 1 birželio, 19:53 | kategorija LPT | atsiliepimų (4) | peržiūrų 364 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Edita Žiobienė

Neringa Venckienė savo Facebook paskyroje pasidalino mintimis apie Editos Žiobienės, buvusios vaiko teisių apsaugos kontrolierės pagerbimą Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga:

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Šiandien „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimuose pagerbtos vaikų ir naujagimių gydytojos, vaikų globos namus Šakiuose ir Alvite įkūrę dvasininkai, taip pat – vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė.

Ar nejuokinga? Edita Žiobienė – „geriausias vaiko draugas“?

E. Žiobienė – ta pati, kuri prievarta paėmus mano brolio Drąsiaus Kedžio mažametę dukrą Deimantę Kedytę, viešai gyrėsi, kad apsiverkė iš džiaugsmo.

Dauguma Youtube kanale jau matė 2020 m. gegužės 14 d. patalpintą video įrašą, pavadintą „Kaip buvo paimta mergaitė iš Venckienės namų“, aštuonerius metus slėptą nuo visų, kaip 2012 m. gegužės 17 d. valstybės pareigūnai namo, esančio Klonio 5, Garliavoje, viduje naudojo prievartą mano brolio Drąsiaus Kedžio mažametei dukrai Deimantei Kedytei.

Valstybės pareigūnai vaizdo kameromis fiksavo naudotą prievartą, tačiau video įrašus slėpė nuo Lietuvos Respublikos Seimo, kai buvo naikinama mano kaip teisėjos, vėliau – kaip Seimo narės teisinė neliečiamybė.

To prievartą vaikui patvirtinančio video įrašo nereikėjo nei konservatoriams, nei socialdemokratams, nei kitiems. Taip pat Generalinė prokuratūra įrašą slėpė nuo Jungtinių Amerikos Valstijų.

Video įrašai patvirtina, kad 2012 m. gegužės 17 d. prieš mažametę Deimantę Kedytę valstybės atstovai ir kiti su jais kartu atėję asmenys naudojo psichinę ir fizinę prievartą vaikui.
Iš video įrašo akivaizdu, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybų darbuotojos Gražina Didžbalienė ir Evelina Talalienė naudojo psichologinį ir fizinį smurtą mano brolio dukros Deimantės Kedytės atžvilgiu: lietė mergaitę, abi plėšė Deimantės rankas.

Apie rengimąsi naudoti prievartą vaikui ir panaudotą prievartą vaiko atžvilgiu žinojo Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Odeta Tarvydienė, Kauno miesto ir rajono Vaiko teisių apsaugos tarnybų vadovės Birutė Daugėlienė ir Janina Dabašinskienė…

Šiems asmenims, esamiems ir buvusiems valstybės pareigūnams ar tarnautojams, turėjo būti pradėti ikiteisminiai tyrimai. Šie tipai turėjo būti nuteisti.

Smurtą prieš vaiką draudžia Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas, Vaiko teisių konvencija, kiti nacionaliniai ir tarptautiniai aktai.

Ir štai sulaukėme birželio 1-osios, kai E. Žiobienė gauna apdovanojimą Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga. „Kaip miela ir smagu“. O kodėl ji negavo apdovanojimo, kai „puikiai“ prižiūrėjo savo sutuoktinio močiutę Kaune? Kas įsteigs ir apdovanos Editą Žiobienę „pamiršusios senelę“ prizu?

Perskaičius apie E. Žiobienei įteiktą apdovanojimą, pagalvoji: Ar Jūs jau išprotėjote?

Filosofas Arvydas Šliogeris rašė: „Ar pastebėjote, kad neįtikėtinai greitai, per keliolika metų, atsidūrėme kitame krante, tarsi nematoma milžiniška katapulta būtų mus švystelėjusi į kitą pasaulį, visai kitokį, nei tas, prie kurio buvome įpratę – pasaulį, kuris primena Orwello utopiją kur kas labiau nei sovietmetis, nors, atrodo, taip neturėtų būti. {…}

Jei esama dviejų krantų, turi būti ir upė? Atsakau: upės nebėra, liko tik išdžiūvusi vaga; o gal geriau pasakyti taip: tarp tų dviejų krantų žiojėja pragarmė – krantai nesusisiekia, jie svetimi vienas kitam; nebeįmanomas joks kompromisas: arba Tu renkiesi pornografinę Didžiojo Brolio imperiją, arba ano kranto pievas, žolynus ir kalvas.“

Edita Žiobienė, kaip „geriausias vaiko draugas“, ją apdovanojusieji ir tais apdovanojimais besidžiaugiantieji yra kitame krante.

Mes, kurie 2012 m. gegužės 17 d. matėme protu nesuvokiamą valstybės pareigūnų prievartą vaiko atžvilgiu, jau niekada nebūsime „žiobienių“ krante. Mes seniai pasirinkę ano kranto pievas, žolynus ir kalvas.

Kas dar nematėte vaizdo įrašo – pats laikas su juo susipažinti:

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Dsa says:

  Puikiai pasakyta , zmones nuprotejo ir jikia logika ar protu to neimanoma suprasti.

 2. Jonas says:

  Reikia pareikalauti iš valdžios bei teisėsaugos, pareigūnų susijusių su Deimantės Kedytės pagrobimu, pasiaiškinti kodėl lig šioliai slepiama nuo visuomenės to pagrobimo filmuota operacija.

 3. Vytas says:

  Manau kad, kai kalbame apie šiandieninę Lietuvą, apie teisingumą tenka pamiršti. Tyrėjas gali laisvai pasirinkti, kokius faktus rinkti, kokius „pamiršti“, prokuroras, jei jam paskambino iš „viršaus“, gali nepateikti faktų, patvirtinančių nekaltumą, teisėjas, priimdamas nuosprendį ir jį argumentuodamas, gali nekreiptidėmesio į faktus, argumentus ar net įstatymus, kalbančius kaltinamojo naudai.Jei taip reikalinga valdžiai ar gautas nurodymas „iš ten“. Todėl ir Garliavoje visų valdžios institucijų – policijos, prokuratūros, antstolių – veiksmai buvo nulemti nurodimų „iš ten“., nors viešai prezidentė Grybauskairtė kalbėjo priešingai – „jokio smurto“. Ką norėti, juk ir JAV kalėjimo Lietuvoje „nebuvo“, nors valdžia maloniai sumokėjo dviem teroristam po 130 tūkstančių eurų už sėdėjimą kalėjime, kurio nebuvo. N. Venckienės atveju man galia, blogąja prasme, tų pareigūnų, kurie pateikė ieškinius N.Venckienei už „didelę fizinę žalą“. Gal jie ligoninėje gulėjo, žaizdas gydė, su mirtimi kovojo po Venckienės „smūgių? Galiūnas policininkas ir smulki moteris…Kaip jums NEGĖDA!!!

 4. m@m says:

  Kada LT prasidejo tas chaosas, ta beprotybe? Po „nepriklausomybes“ paskelbimo, po LT pardavimo vakarams,…Po vakarietiskos „demokratijos“ ivedimo netekome net savo vaiku: valstybei gimdome busima „patranku mesa“ ir mokesciu moketojus, o ne savo palikuonis.
  Ar ta Lietuvos (ne LT valstybes, nes valstybes joje nera, nes nera nei valdzios, nei teisetvarkos, nei…) sustabdyti? Galima:
  1. vel isvaryti okupantus ir i reikiama vieta „pastatyti“ karo maitvanagius is URM ir Krasto apsaugos m..
  2. pravesti rinkimus i Seima-ne pagal sarasus, ne pagal partine priklausomybe, o pagal asmenybes.
  3. Isvaikyti draugu/svogeriu/rotay klubu, medziotoju….sukurta vyriausybe ir vyriausybe ir ministrus rinkti tautos balsais.
  4.atsisakyti idiotiskos ir milijonus kainuojancios Prezidento institucijos. kiek normaliu mes turejome? NE VIENO!
  5.Atkurti savo valiuta ir iseiti is Vokietijos imperijos: laimes tie, kurie suskubs pirmieji palikti ta skestanti „laiva“.
  ir t.t.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top