Neteisėtas ginklas Hunterio Bideno rankose prisideda prie tėčio-prezidento nemalonumų

2022, 8 birželio, 14:17 | kategorija Realybė | 1 atsiliepimas | peržiūrų 349 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Hunteris Bidenas

Naujajame vaizdo įraše, kurį pateikė pelno nesiekianti tyrimų grupė „Marco Polo“, nuogas Hunteris nerūpestingai mojuoja ginklu ir net nukreipia jį į kamerą, kai prabangiame viešbučio kambaryje maivosi su nuoga prostitute, praneša „The New York Post“.

Hanterio Baideno vaizdo įrašas, kuriame jis mojavo ginklu, pasirodė masinių žmogžudysčių ir smurto su ginklais protrūkio didžiuosiuose JAV miestuose metu, praėjus vos kelioms dienoms po to, kai Hanterio tėvas, JAV prezidentas Džo Baidenas (Joe Biden), paragino Kongresą priimti naujas ginklų kontrolės priemones ir sustabdyti žudynes.

J. Bidenas pareiškė: „Antroji [konstitucijos] pataisa, kaip ir visos kitos teisės, nėra absoliuti.“

Respublikonų senatorius Ronas Džonsonas (Viskonsinas) pavadino Baideno raginimą akivaizdžia veidmainyste ir pabrėžė: „Prieš siūlydama ar priimdama bet kokį naują federalinį ginklų įstatymą,

Baideno administracija turėtų užtikrinti galiojančių įstatymų vykdymą, nepaisant to, kas juos pažeidžia, net jei tas asmuo yra paties prezidento sūnus.

Rašiau paklausimus JAV slaptosioms tarnyboms, FTB ir Alkoholio, tabako, šaunamųjų ginklų ir sprogmenų biurui (ATF) dėl incidento, susijusio su Hunterio ginklu, išmestu į šiukšlių konteinerį prie maisto prekių parduotuvės, esančios priešais mokyklą Delavere.“

Džonsonas, tiriantis abejotinus Bidenų šeimos verslo sandorius užsienyje, pridūrė: „Ir nenuostabu, kad nė iš vienos iš šių agentūrų nesulaukiau patenkinamo atsakymo.“

Hunteris Bidenas vaizdo įrašą įrašė 2018 m. spalio 17 d. Prieš penkias dienas Delavere jis nusipirko 38 kalibro pistoletą. Norėdamas jį nupirkti, jis turėjo atsakyti į tokį klausimą: „Ar nelegaliai vartojate marihuaną, depresantus, stimuliatorius, narkotikus ar kontroliuojamas medžiagas, ar turite priklausomybę?“ Į šį klausimą Hunteris atsakė „Ne“.

Tačiau pats Hunteris jau buvo prisipažinęs, kad yra priklausomas nuo narkotikų ir alkoholio, t. y. ginklą įsigijo nelegaliai. Be to, Hanterio Baideno priklausomybės problemos lėmė jo atleidimą iš JAV karinio jūrų laivyno rezervo ir skyrybas su Kathleen Buhle.

Praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai Hanteris nusipirko ginklą, Baideno meilužė Halli Biden, jo mirusio brolio Bo Baideno našlė, išmetė ginklą į šiukšlių dėžę prie vieno prekybos centro, todėl Slaptoji tarnyba ir FTB pradėjo tyrimą. Tačiau jokie kaltinimai niekada nebuvo pateikti.

Tuo tarpu Vilmingtone, Delavero valstijoje, kur įvyko šis įvykis, šiuo metu vyksta federalinis didžiojo žiuri tyrimas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama galimam Hunterio Bideno mokestiniam sukčiavimui, pinigų plovimui ir lobizmo įstatymų pažeidimams.

„Neabejoju, kad tai, ką Hanteris Baidenas padarė būdamas Ukrainos energetikos bendrovės „Burisma“ valdybos nariu ir dalyvaudamas visuose reikaluose, buvo neteisinga“, – sakė demokratų kandidatas į Kongresą Maksas Rose’as.

Laikraštis „The New York Post“ pirmasis paskelbė elektroninius laiškus iš nešiojamojo kompiuterio, kuriuose išsamiai aprašyti Hunterio Bideno verslo ryšiai su „Burisma Holdings“ ir Ye Jianmingu, buvusiu konglomerato „CEFC China Energy“ pirmininku.

Tuo metu didžioji žiniasklaida iš esmės ignoravo „The Post“ 2020 m. spalio mėn. pranešimus arba juos vertino kaip Rusijos dezinformacijos prieš 2020 m. prezidento rinkimus rezultatą.

Tačiau ir „New York Times“, ir „Washington Post“ vėliau patvirtino kai kurių elektroninių laiškų autentiškumą.

Tuo tarpu Kongreso respublikonai pažadėjo kitais metais pradėti tyrimą, jei lapkritį vyksiančiuose rinkimuose Respublikonų partija laimės daugumą.

Respublikonai taip pat nori išsiaiškinti, ar prezidentas J. Bidenas turėjo kokios nors „finansinės naudos“ arba atliko kokį nors vaidmenį savo sūnaus reikaluose, kaip teigia buvęs Hunterio Bideno verslo partneris Tony Bobulinski.

Respublikonas Jimas Jordanas iš Ohajo sakė, kad jam taip pat „didelį nerimą kelia“ atviras laiškas, kurį pasirašė buvę (51) JAV žvalgybos pareigūnai, teigiantys, kad elektroniniai laiškai yra „tipiška Rusijos dezinformacija“.

„Šis laiškas tapo pagrindu „Big Tech“, žiniasklaidos ir demokratų sąmokslui, kad ši istorija nebūtų atskleista šaliai prieš svarbiausius [prezidento] rinkimus.“

„Manome, kad ši istorija turi būti ištirta.“

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Žinoma, viskas, kas negero ar kompromituojančio skelbiama apie Baidenų šeimynėlę yra Rusijos spec. tarnybų propagandinis išmislas. Ir nereikalaujantis jokių tyrimu ar paneigiančių tai faktų ar įrodymų pateikimo. Ir bendrai pasaulis turi žinoti: kad ir ką bedarytų JAV, kad ir kur tai darytų, visa, ką daro amerikonai yra teisėta ir teisinga. Ir niekas neturi teisės tuo net abejoti.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top