Orlando gėjų klubo užpuolikas priklausė apsaugos kompanijai (G4S), dirbančiai JAV vyriausybei

2016, 13 birželio, 19:41 | kategorija Realybė | atsiliepimų (8) | peržiūrų 677 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

G4S Lietuva

Bloomberg agentūra praneša, kad įtariamas Floridoje, Orlando mieste, gėjų klube sušaudęs dešimtis žmonių 29-erių metų Omaras Matinas buvo stambios britų apsaugos kompanijos G4S darbuotojas. G4S dirba daugiau kaip 100 valstybių ir taip pat bendradarbiauja su JAV vyriausybe. klubas

Agentūra praneša, kad Matinas G4S kompanijoje dirbo nuo 2007 metų ir, kaip pažymi agentūra Reuters, turėjo teisę nešioti tarnybinį ginklą. Dabar kompanija G4S padeda JAV Federaliniam Tyrimų Biurui (FTB) tirti Orlando teraktą.

Reikia pažymėti, kad kompanija G4S yra vienas pagrindinių apsaugos dalinių, kuriuos po 2001 rugsėjo 11-sios samdo JAV vyriausybė saugoti svarbiausius objektus. 2015 metais JAV vyriausybė kompanijai G4S sumokėjo 89,3 milijono dolerių.
FTB atstovas Ronaldas Hoperis viešai pareiškė, kad anksčiau 2013 metais jo tarnyba jau domėjosi Matinu po to, kai jis pokalbiuose su bendradarbiais gyrėsi turįs ryšių su teroristais. Hoperis sakė:

„FTB pradėjo tyrimą, apklausė liudininkus, pradėjo sekti įtariamąjį, du kartus jį tardė, tačiau ryšių su teroristais nustatyti nesugebėjo. Todėl tyrimą nutraukė.“

Matinas buvo ginkluotas tarnybiniais ginklais – pusiau automatiniu šautuvu AR-15 ir pistoletu. The Daily News rašo, kad anksčiau tokiais pačiais ginklais ne kartą naudojosi teroristai vykdę masinius sušaudymus Amerikoje.

Primename, kad Omaras Matinas nušovė 50 žmonių ir sužeidė 53. Matinas gimė imigrantų iš Afganistano šeimoje. Atsakomybę už teraktą prisiėmė „Islamo valstybė“ (angliškai ISIS).

↑↑↑

Svarbiausius šalies objektus visada saugo tik tas, kas valdo šalį. Taip daro visi ir kitaip pasaulyje niekada nebuvo, nėra ir nebus.

JAV vyriausybė svarbiausiems objektams saugoti samdo britų kompaniją!

Panašu, kad JAV yra D.Britanijos kolonija.

Anglai (https://en.wikipedia.org/wiki/G4S) apie G4S rašo (vertimas):

«««G4S plc (anksčiau vadinosi Group 4 Securicor) yra tarptautinė britų saugumo paslaugų bendrovė įsikūrusi Londono centre. Tai didžiausia pasaulyje saugumo paslaugų bendrovė savo veiklą vykdanti 125-se pasaulio šalyse. G4S turi daugiau kaip 620 tūkstančių darbuotojų ir yra antras pagal dydį darbdavys visame pasaulyje, o Londono vertybinių popierių biržoje ji yra didžiausia įmonė. G4S įkurta 2004 metais susiliejus D.Britanijos saugumo įmonei Securicor su Danijoje registruota Group 4 Falck.»»»

Penkios galingiausios pasaulio kariuomenės

Delfi  rašo apie penkias galingiausias pasaulio kariuomenes. Straipsnio neperrašinėsiu, o tik pacituosiu kokio dydžio tos kariuomenės:

1. JAV kariuomenė — 535 tūkstančiai karių;
2. Kinijos kariuomenė — 1,6 milijono karių;
3. Indijos kariuomenė — 1,12 milijono karių;
4. Rusijos kariuomenė — 285 tūkstančiai karų;
5. Jungtinės Karalystės kariuomenė — 120 tūkstančių karių.

Už privačią britų G4S kariuomenę didesnės yra tik Kinijos ir Indijos kariuomenės. G4S – tai milžiniška karinė jėga, užmaskuota po privačios saugos firmos iškaba.

Lietuva irgi Britanijos kolonija?

Nes Lietuvoje stovi britų kariuomenė užmaskuota po privačios kompanijos iškaba; kariuomenė tvarko mūsų pinigus ir užsiima visų objektų apsauga; vadinasi ir kartu mus visus seka; apsaugininkai puikiai ginkluoti. Nereikia net jokių šnipų — viskas legaliai — okupacinė kariuomenė stovi mūsų šalyje, o mūsų vyriausybė padeda jai maskuotis, kad piliečiai nematytų. Saugo svarbiausius objektus; tad bet kurią akimirką, gavę įsakymą iš Londono, gali perimti jų valdymą. Štai taip!!!
O ką veikia mūsų kariuomenė? Ji mūsų nesaugo; pinigų srautų nevaldo ir net pati pinigų neturi; jokių apsaugos sistemų ir signalizacijų diegimu neužsiima. Vienintelis jos rūpestis — „Rusijos sulaikymas“ ir patarnavimas NATO kariuomenei. Žodžiu ne kariuomenė, o klapčiukai.

Kas tokią neįgalią kariuomenę sukūrė? Tai mūsų visų vyriausybių nuopelnas. Mūsų vyriausybės puikiai tarnauja Britanijai, bet ne mums.

parengė: Pranas Valickas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 8

 1. Ec says:

  Jei nekreipti dėmesio į tai kur šaulys dirba, tuo savo poelgiu tik pasitarnavo sodomitams. Jie natūraliai nesidaugina, jų dauginimosi organas – informacija, o šis įvykis – neeilinė reklama, manau

 2. kabalistas says:

  Baisus dalykas žudynės. Būtina visais įmanomais būdais siekti, kad tokių tragedijų organizuoti niekam net nebūtų reikalo. Praktika dominuoja vien tokia, kad bandoma kaip nors atgrasyti teroristus. Kodėl nebandoma įsiklausyti ir išgirsti, ką nori pasakyti tie besirenkantys kraštutines protesto priemones? Tvirtinimai, neva, teroristai supranta tik didesnę agresiją jų atžvilgiu, nei jie kelia kitiems, labiau nei abejotini. Didesnė tikimybė, jog nieko suprasti negalintys tik įsivaizduoja, kad ir kiti suprasti nieko negali, todėl net nebando gilintis, ko gi siekia ir ko reikalauja kiti. Logiška manyti, jog tik neįgalūs protauti, į smurtą kaip atsaką – pasirenka taip pat smurtą, nes pagal neįgalumą protauti jie neturi daugiau iš ko rinktis. Juk niekas nieko daugiau, neva, jiems nepasiūlė… Juk visa priešistorija reikalavimų iki teroro akto, taip ir liko neišgirsta.

 3. Ec says:

  Kabaliste, kaip manai, gal ir siekiama to, kad nesigilnti o kariauti? Tie taip vadinami teroristai yra tik naudingi idiotai, o taika organizatoriams nereikalinga, reikalingos priežastys karui, kad tą karą pateisinti. Aiškini teisingai, to reikia žmonėms, bet išgamoms valdantiems tuos žmones, manau, reikia visai ne to

 4. Dar berniukas says:

  Oi,patiksi saqugos,nepatiksi išdulkins išeina.Nu super apsauga,tikrai europietiška… :)

 5. saul says:

  Idomiai cia apie ta britu apsaugos tarnyba.Gali buti ,kad ji ir didziausia,nors…raso,kad JAV yra ir didesniu.Na….bet cia,as manu,kad nera cia jokio skirtumo..Bet kas parasyta po pastraipa…“Lietuva irgi Britanijos kolonija? “ absoliouti nesamone ir nusipeizejimo virsune.Man keista ,kad sia …Birzelio 14-Gedulo ir Vilties diena,Sarmatas nerado vietos straipsniui …. musu tremtiniams ir kitau okupantu aukoms atminti.Na…,o tokiems kliedesiams spasdinti atrado vietos ir laiko.Pvz tokios nesamones,kaip „musu kariuomene turetu saugoti civilinius objektus,arba ,kaip britu apsaugos tarnyba valdo pinigu srautus“ …arba „tik ir laukia isakymo is uzsienio ,kaip atsukti ginklus pries Lietuvos….vyriausybe ar musu piliecius“,nerodo autoriaus sveiko proto.As jau nesneku,apie nusipeizejimus. Musu armijos „klapciukyste’ ivardijama…Lietuvos armijos bendradarbiavimas su savo partneriais ,sajungininkais ir ginklo broliais is NATO bloko,kuriam mes patys ir priklausoma.Butu juokinga,jei nebutu liudna.Na,o ka apie tai manote JUS,pons Algimantai ?

 6. Ec says:

  Manau, kad G4S prilygsta armijai – faktas, kad ginkluoti ir saugo strategiškai svarbius objektus – taip pat faktas, o , kad Lietuva Britanijos kolonija ir, kad pagal komandą ši armija gali pakelti ginklą prieš mus yra tik prielaidos ir neduok dieve joms pavirsti faktais

 7. pestininkas says:

  Jo ydomu kaip su tabeliniais ginklais prasuko bičas šou?Ir kaip visad nutinka spėjo gerokai pasiautėt?Aš taip pat manau kad tokiu kompaniju darbuotojai gali buti panaudoti bet kur destabilizuojant padėti!,O šiaip tai eilinė provokacija po kurios bus daromi veiksmai ar kariniai ar saugumo srityje,greit pamatysim!

 8. Svetimas says:

  Ir vel (saul)paveme…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top