- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Orlando gėjų klubo užpuolikas priklausė apsaugos kompanijai (G4S), dirbančiai JAV vyriausybei

G4S Lietuva

Bloomberg agentūra praneša, kad įtariamas Floridoje, Orlando mieste, gėjų klube sušaudęs dešimtis žmonių 29-erių metų Omaras Matinas buvo stambios britų apsaugos kompanijos G4S darbuotojas. G4S dirba daugiau kaip 100 valstybių ir taip pat bendradarbiauja su JAV vyriausybe. klubas

Agentūra praneša, kad Matinas G4S kompanijoje dirbo nuo 2007 metų ir, kaip pažymi agentūra Reuters, turėjo teisę nešioti tarnybinį ginklą. Dabar kompanija G4S padeda JAV Federaliniam Tyrimų Biurui (FTB) tirti Orlando teraktą.

Reikia pažymėti, kad kompanija G4S yra vienas pagrindinių apsaugos dalinių, kuriuos po 2001 rugsėjo 11-sios samdo JAV vyriausybė saugoti svarbiausius objektus. 2015 metais JAV vyriausybė kompanijai G4S sumokėjo 89,3 milijono dolerių.
FTB atstovas Ronaldas Hoperis viešai pareiškė, kad anksčiau 2013 metais jo tarnyba jau domėjosi Matinu po to, kai jis pokalbiuose su bendradarbiais gyrėsi turįs ryšių su teroristais. Hoperis sakė:

„FTB pradėjo tyrimą, apklausė liudininkus, pradėjo sekti įtariamąjį, du kartus jį tardė, tačiau ryšių su teroristais nustatyti nesugebėjo. Todėl tyrimą nutraukė.“

Matinas buvo ginkluotas tarnybiniais ginklais – pusiau automatiniu šautuvu AR-15 ir pistoletu. The Daily News rašo, kad anksčiau tokiais pačiais ginklais ne kartą naudojosi teroristai vykdę masinius sušaudymus Amerikoje.

Primename, kad Omaras Matinas nušovė 50 žmonių ir sužeidė 53. Matinas gimė imigrantų iš Afganistano šeimoje. Atsakomybę už teraktą prisiėmė „Islamo valstybė“ (angliškai ISIS).

↑↑↑

Svarbiausius šalies objektus visada saugo tik tas, kas valdo šalį. Taip daro visi ir kitaip pasaulyje niekada nebuvo, nėra ir nebus.

JAV vyriausybė svarbiausiems objektams saugoti samdo britų kompaniją!

Panašu, kad JAV yra D.Britanijos kolonija.

Anglai (https://en.wikipedia.org/wiki/G4S) apie G4S rašo (vertimas):

«««G4S plc (anksčiau vadinosi Group 4 Securicor) yra tarptautinė britų saugumo paslaugų bendrovė įsikūrusi Londono centre. Tai didžiausia pasaulyje saugumo paslaugų bendrovė savo veiklą vykdanti 125-se pasaulio šalyse. G4S turi daugiau kaip 620 tūkstančių darbuotojų ir yra antras pagal dydį darbdavys visame pasaulyje, o Londono vertybinių popierių biržoje ji yra didžiausia įmonė. G4S įkurta 2004 metais susiliejus D.Britanijos saugumo įmonei Securicor su Danijoje registruota Group 4 Falck.»»»

Penkios galingiausios pasaulio kariuomenės

Delfi  rašo apie penkias galingiausias pasaulio kariuomenes. Straipsnio neperrašinėsiu, o tik pacituosiu kokio dydžio tos kariuomenės:

1. JAV kariuomenė — 535 tūkstančiai karių;
2. Kinijos kariuomenė — 1,6 milijono karių;
3. Indijos kariuomenė — 1,12 milijono karių;
4. Rusijos kariuomenė — 285 tūkstančiai karų;
5. Jungtinės Karalystės kariuomenė — 120 tūkstančių karių.

Už privačią britų G4S kariuomenę didesnės yra tik Kinijos ir Indijos kariuomenės. G4S – tai milžiniška karinė jėga, užmaskuota po privačios saugos firmos iškaba.

Lietuva irgi Britanijos kolonija?

Nes Lietuvoje stovi britų kariuomenė užmaskuota po privačios kompanijos iškaba; kariuomenė tvarko mūsų pinigus ir užsiima visų objektų apsauga; vadinasi ir kartu mus visus seka; apsaugininkai puikiai ginkluoti. Nereikia net jokių šnipų — viskas legaliai — okupacinė kariuomenė stovi mūsų šalyje, o mūsų vyriausybė padeda jai maskuotis, kad piliečiai nematytų. Saugo svarbiausius objektus; tad bet kurią akimirką, gavę įsakymą iš Londono, gali perimti jų valdymą. Štai taip!!!
O ką veikia mūsų kariuomenė? Ji mūsų nesaugo; pinigų srautų nevaldo ir net pati pinigų neturi; jokių apsaugos sistemų ir signalizacijų diegimu neužsiima. Vienintelis jos rūpestis — „Rusijos sulaikymas“ ir patarnavimas NATO kariuomenei. Žodžiu ne kariuomenė, o klapčiukai.

Kas tokią neįgalią kariuomenę sukūrė? Tai mūsų visų vyriausybių nuopelnas. Mūsų vyriausybės puikiai tarnauja Britanijai, bet ne mums.

parengė: Pranas Valickas