Pasekoje, galimai, mes bėgsime gelbėdami savo gyvybes nuo imigrantų, į Rusiją

2015, 19 birželio, 1:02 | kategorija Ideologija | 9 komentarai | peržiūrų 954 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

czechfreepress.cz

imigrantaiLadislav Kašuka

Netolimoje ateityje gali susiklostyti tokia situacija, kai krikščionys ir ateistai bėgs nuo islamistų fanatikų iš šalių, kur liepsnos gatvės ir bus naikinami kultūros paminklai. Jeigu jūs galvojate, kad tai neįmanoma, tai paklauskite Irako ir Sirijos krikščionių, ateistų ar ezidų, kas išliko iš jų protėvių palikimo, ir kaip islamo radikalai elgiasi su jais, jų žmonomis ir jų vaikais. Tad labai neužilgo, dėl siaubingo plano masiškai perkeliant tautas, kuris užgimė vakarų pasaulio valdžią turinčių protuose, gali gautis taip, jog kažką panašaus teks patirti ir Europai.

Toks scenarijus gali būti kur kas realesnis, nei dauguma iš mūsų įsivaizduojame, ir JAV bei Europos lyderiai apie tai gerai žino. Jų planas slypi tame, kad įstumti pasaulį į chaosą, kuriuo vėliau jie pasinaudos „normalizuodami situaciją“ užveržinėdami veržles ir įvesdami negirdėtą iki tol totalitarinę tvarką – nuo špionažo politikos ir video stebėjimo sistemų iki telefoninių pokalbių klausymosi ir gyventojų čipavimo. Čia sunku kažką išsigalvoti, nes tų žmonių planai dažnai viršija pačias didžiausias mūsų fantazijas. Suprantama, visa tai bus daroma taikos ir tvarkos atstatymo vardan, žmonijos gerovei, sutramdant chaosą ir prievartą (kuriuos visiškai sąmoningai jie patys ir sukels).

Tiesą sakant, aš nežinau ar galima tam dar kažkaip sukliudyti, ir ar neartėja prie pabaigos mūsų europietiškosios civilizacijos galas. Viskas ką su ginklu rankose gynė mūsų didvyriai protėviai, gali būti sunaikinta: šįkart užgrobėjai nepuls Europos su kariuomene , o nedidelėmis grupėmis pateks vidun per galines duris leidžiant dviveidžiams išdavikams, išėjusiems iš mūsų pačių tarpo, kurie viešai samprotauja apie taiką, meilę ir pagalbą artimam!

Nuo visos širdies aš tikiuosi, jog klystu, kad atsitiks kažkas, kas sutrukdys šiam pačiam blogiausiam scenarijui, kad pabėgėlių skaičius kažkokiu būdu bus kruopščiai reguliuojamas. Kad imigrantai bus tikrinami, ir tūkstančiams, išoriškai stipriems, sveikiems ir raumeningiems, ar turintiems dokumentus skirtingais vardais, bus atsakyta – juos išsiųs atgal arba į šalį, kuri atsakinga už jų tėvynės sugriovimą, tai yra į JAV!

Bet šioje vietoje aš manau, kad kažkas tokio neįeina į šį siaubingą naujosios pasaulio tvarkos planą, kurį siekia įgyvendinti globali oligarchija.

Tad, iš tiesų gali ateiti diena, kai dauguma normalių, nelabai turtingų Europos gyventojų gelbėsis Rusijos Federacijoje (turtingieji greičiausiai jau organizavo sau pasitraukimą į JAV) ir prašys šios didelės šalies pagalbos bei prieglobos. Juk Rusija – tai paskutinė stipri ir didelė europietiška šalis, kuri nėra ES sudėtyje, kuri neprivalo klausyti bepročių iš Briuselio įsakymų (kurie savo ruožtu klauso kitų bepročių iš Vašingtono įsakymų) , ir pas kurią vienintelę, bus pakankamai vietos (jei ji to panorės) priimti tiek žmonių ir svarbiausia, pakankamai didelė ir stipri kariuomenė, kad sugebėtų apginti savo piliečius nuo chaoso, kuris gali sekti pabėgėlių-imigrantų pėdomis.

Gal būt aš sutirštinu spalvas, bet pažiūrėkite video siužetus apie tai, kas jau šiandien vyksta Italijoje ir kitose šalyse Europos pietuose, ir apie tai, kaip kai kuriose ES šalyse valdžia išveja į gatvę senbuvius ir keičia juos imigrantais!

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. FB nerijus sk says:

  Apie tai rasiau ana diena,ES ruosiasi kariauti ne su RF ,o su tais fanatikais ISIL,Kurie dauginasi Artimuose rytuose kaip skruzdeles lenda is viso pasaulio saliu,ateis laikas ir visa sita mase pajudes link ES ir RF.Rusija jau dabar stiprina savo siena su kazashstanu ,ir tikrai gintis ne nuo NATO.

 2. Vytas says:

  Kiek liko Lietuvai ir visai Europai (išskyrus Rusiją) sąlyginai ramaus gyvenimo metų? Manau jog nedaug. ES neįgalumas „sprendžiant“ pabėgėlių į Europą klausimą šokiruoja, kaip ir mūsų valdžios sapaliojimai apie „europinį solidarumą“. Neužtruks ateiti laikas, kai dar likę gyvi, tarybinius laikus menantys senoliai, prisimins Tarybų Sąjungą kaip rojų, nes ne vien duona kasdiene yra gyvas žmogus.Manau, kad niekas nedavė teisės nei prezidentei, nei vyriausybei, nei vidaus reikalų ministrui spręsti klausimą dėl užsieniečių, ypač iš islamo šalių, priėmimo.Tai tik TAUTOS reikalas ir teisė. Aš nesu nei rasistas nei homofobas, bet manau, kad kiekvienos tautos piliečių pareiga yra daryti tvarką savo valstybėje, o ne lipti ant sprando kitiems. Bet per jėgą brukamos idėjos, tokios kaip vadinamoji „tolerancija“ viskam mane asmeniškai tokiu daro. Ir, manau, ne mane vieną. Aš sakau visiems – aš prieš bet kokių dirbtinai sukurtų pabėgėlių priėmimą. Nė vieno. Visus juos reikia gražinti ten, iš kur atvyko.

 3. PP says:

  O kodėl manote, kad Rusijoje bus ramu? Ramu tikrai nebus.
  FB Nerijau,tai globalistai iš JAV nuleidinėja Europą, kartu sprendžia ir karo su Rusija reikalą. Reikalingas didelis pasaulinis karas Europoje, o kur konkrečiai jis prasidės ne tiek ir svarbu. Bet kuo platesniu frontu, tuo geriau. Svarbu, kad Europa būtų smarkiai suniokota, o Rusija būtų sunaikinta.

 4. FB nerijus sk says:

  to PP ,nesutinku su tuo kad europoje siuo metu gali ivykti karas,pirmas dalykas,USA neturi realiu svertu jo sukelti,USA geopolitikos strategai kara gali sukelti tik Afrikoje.cia kap pvz.ES ,tokios salys kaip Vokietija,prancuzija,Italija,o tai yra ES branduolys,to tikrai nedaleis,cias kas yra snekama viesoje erdveje,tai tik yra snekos,nes tai yra politika.Kitas dalykas,RF TURI BRANDUOLINIUS UZTAISUS,pirmiausia butu nuosluotas Londonas,su likusia Didziaja Britanija,nes jie neturi gynybos sistemos,Toliau atomines galvutes pasiektu ir pacia USA,siuo metu RF povandeniniai atominiai plaukioja salia USA..Realiai jei tai ivyktu,tiek USA tiek ES ir RF BUTU NUOSLUOTos nuo zemes.Tavo mintys,yra mintys placiai auditorijai,Pagalvok galva,kam uztersineti zemes,biologiniais ,cheminiais ginklais?Niekam tai neaktualu.Kitas dalykas,ardyti valstybes is vidaus,Religiniai susipriesinimai,tegul vieni kitus issipjauna,issisaudo,:)taip daug paprasciau.

 5. Jahve says:

  To FB, tiesiai i desimtuka

 6. Manau says:

  Niekas Pasaulyje nevyksta savaime. Ir „Spalio revoliucija“, ir Hitlerio 3-cias Reichas, ir abu Pasauliniai karai (kaip ir dabartines spalvotos revoliucijos bei pilietiniai karai Europoje, Azijoje, Afrikoje) sukurti ir apmoketi Pasauli valdanciuju finansiniu grupuociu. (Kas moka piningus – tas uzsako ir muzika). Todel ir Europos musulmonizacija vykdoma samoningai, kad ateityje butu galima sukelti pilietinius-religinius karus, sunaikinti tautines valstybes, sumazinti europieciu ir viso Pasaulio populiacija, ir ivesti totalia likusiu gyventoju (vergu) kontrole ir sekima („jus filniuojamas ir sekamas jusu paciu saugumui“). O Rusija musulmonizuojama taip pat sparciai kaip ir ES.

 7. Ina says:

  Bet pasaulyje yra tokios vietos,kur šalia stovi šventyklos kelių religijų.Pvz. Jeruzalė. ir ten šalia būdami žmonės meldžiasi savaip VIENAM DIEVUI, nesipjauna, nesimuša. Ne religija, o nesantaika, pyktis žmogaus žmogui, panieka kitaip tikinčiam mus pjudo, mielieji. Meilės kaipo tokios, kasdien vis mažiau. Kol to nesuprasim – šakės mums visiems. Esame vienas audinys iš įvairių siūlų, o nekenčiam debiliškai vieni kitų. Nereikia čia islamo kaltinti – lietuvis lietuvį dėl šemės metro šakėm badosi. Negi jau akli esate. Mahatma Gandis pasakė: “ Jei vadovausimės principu“akis už akį“, tai greitai visi liksime akli. Ar tai nesipildo,ką, broliai lietuviai????

 8. Briuselio biznis says:

  kinorar.ru/online/dokumentalnye/446-bryusselskiy-biznes.html

 9. bočius says:

  Viskas vyksta pagal „protokolus“, kaip iš natų.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top