- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Pasišlykštėtina! „Kovos su homofobija“ LGBT renginyje, mažas berniukas šokantis gundantį šokį

barbwire.com, cowgernation.com,

Caiden Cowger

paveikslėlis

Redaktoriaus (barbwire.com) įspėjimas: tai tikrai pasišlykštėtinas ir nerimą keliantis vaizdas. Ką besakytume, būtent ta linkme, kaip tauta ir einame. Seksualiniai anarchistiniai planai veržliai plinta ir vaikai neatsitiktinai atsiranda jų taikiklyje. Užkulisiuose veikiantys, gerai organizuoti LGBT lobistai jau seniai svajoja, kad būtų panaikinti “visokie amžiaus” įstatymo apribojimai. Ir nors ne visi”gėjai” yra vaikų tvirkintojai, bet pederastija visada buvo centriniu homoseksualaus gyvenimo būdo aspektu, nuo pat garsiųjų senovės Graikijos pirčių namų. – Matt Marber

Buvau sukrėstas ir visiškai priblokštas, gašliu mažo berniuko šokiu ir tuo, kaip gėjai, surengę šį pasirodymą 2015 m. stebėjo jį, ir ragindami vaiką džiūgavo.

Berniukas būdamas be marškinėlių, dėvėdamas tik mažus šortukus, šoko gundymo šokį pagal RuPaul dainą “Sissy pasivaikščiojimas”, o aplink sustojusi žmonių grupė vis skatino jį dar gašliau judėti.

Vėliau gėjų leidinys “Gay Star News” liaupsino tą, ne vyresnį, nei 12-os metų berniuką, dėl jo nedviprasmiškų šokio judesių, “kovojant prieš homofobiją”.

Netgi pati You Tube svetainė šį filmuką pristato kaip nepriimtiną ir savo svetainėje jo nerodo, o mes jį įdedame, kad jūs, gerbiami skaitytojai galėtumėte savo akimis pamatyti kaip yra iš tiesų.

Tai dar vienas aiškus įrodymas, kad homoseksualizmo judėjimas – tai kova ne dėl lygių teisių, bet dėl lytinių iškrypimų pripažinimo kaip normos. O taip pat tai demaskuoja perspektyvą, kad pedofilijos įteisinimas Amerikos teritorijoje, tėra tik laiko klausimas.

parengė: Saulius Tarasevičius