Pedofilijos byla yra šiuolaikinės Lietuvos lakmuso popierėlis

2018, 28 birželio, 14:16 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 690 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Neringa Venckienė

Facebook nuotr.

Andrius Švarplys

Neringa Venckienė turi būti „giriama, o ne persekiojama už jos drąsą patraukti atsakomybėn pareigūnus ir apsaugoti savo dukterėčią“.

JAV Kongreso narys suprato tai, ko per 10 metų iki šiol negali suprasti tipiškas lietuvis bambukas – deziorentuotas, užzombintas pseudo orientyrų, pametęs tarp trijų pušų kritinio mąstymo minimumą.

Ar gresia Lietuvoje koks pavojus tai šarlatanei N.Venckienei?“, klausia šitas lietuviškas personažas.

Ne, negresia. Nei viena žmogžudystė pedofilijos byloje nėra išaiškinta. Nėra jokios teisinės išvados, kad žudė D.Kedys. Du pagrindiniai veikėjai – Ūsas ir Kedys randami negyvi įtartinomis aplinkybėmis. Visi apčiuopiami tikrieji informacijos šaltiniai – arba nužudyti, arba mirę.

Viso to metu vyksta milžiniška valstybės elito ir žiniasklaidos konsolidacija, nukreipta prieš bylos ištyrimą. Visuomenės reikalavimai skaidriai ištirti bylą yra palaidojami, nes neva jie kelia grėsmę valstybės stabilumui. Viešoji erdvė yra visiškai uždominuota versijos „pedofilijos nebuvo, ją išgalvojo Venckų namai“. Šį dominavimą nuolat lydi pasityčiojimų lavina.

Procesas lydimas absurdiškų teismų sprendimų. 2011m. gruodį Kėdainių rajono apylinkės(!) teismas skubiai, per 14d., liepė perduoti dukrą L.Stankūnaitei, nors dar neišnagrinėta pagrindinė pedofilijos byla, kurioje pagal Kedžio versiją ji yra kaltinama tiesiogiai prisidėjusi prie pedofilijos. Kaip tai dera su teisine logika?

Vilniaus apylinkės(!) teisėjas 2012m. pabaigoje „išnagrinėja“ pedofilijos bylą: visą pedofiljos tyrimą redukuoja į du epizodus – krikštynų dieną ir nuomojamą butą. Krikštynų dieną „nieko nebuvo“ pagal Ūso aplinkos parodymus, nes jie krikštijo. Bute nieko nebuvo – pagal Stankūnaitės bendranuomininkės parodymus, kad ji „nieko nematė“. Kitų duomenų nėra. Taigi, pedofilijos byla ištirta. Jos tiesiog nebuvo.

O jeigu jos nebuvo, tai iš kur mergaitė kalba tokius dalykus? Ogi vienintelis logiškas atsakymas – iš tos aplinkos, kurioje ji gyveno. Audriaus Cinino teismas tikrai turėtų įeiti į istoriją kaip turbūt pirmasis teismas pasaulyje, kuris išvedė pedofiliją deduktyviai, ne iš teisėsaugos tyrimo, ne iš fakto, bet iš samprotavimo: „kadangi pedofilijos nebuvo, tai patirtį (žodyną) vaikas gavo Venckų namuose“.

Ir tuo remiantis pradėtas teisminis „tikrųjų“ pedofilų persekiojimas – senelių pensininkų Kedžių ir Venckienės. Ką tai turi bendro su teise ir teisingumu?

2012m. gegužės 17 d. mergaitės paėmimas pamina bet kokias civilizuotos valstybės normas. Šturmas vykdomas pagal tą patį Kėdainio raj. teismo sprendimą – teisinė valstybė ir teisingumas „triumfuoja“ antrą kartą.

2013m. balandžio 9 d. N.Venckienei atimamas Seimo nario imunitetas. Proceso metu Generalinė Prokuratūra atsisako pateikti vieną iš įrodymų – Klonio g. šturmo įrašą, prisidengdama „nepilnamečio duomenų apsauga“, kai pirmo kurso informatikos studentas galėtų užtušuoti atvaizdą arba įrašas galėtų būti pateikimas su grafa „slaptai“.

Iš esmės vien šių epizodų turėtų užtektų, kad JAV teisėsauga pripažintų bylą kaip politiškai itin angažuotą, neskaidrią, įtartiną.

JAV Atstovų Rūmų narys vienu sakiniu pasako tai, ką statistinis išsilavinęs lietuvis beveik negrįžtamai pametė – tiesos žodį.

Valstietis, „mažasis žmogus“ Lietuvoje išlaikė šį egzaminą, nes jo nepavedė elementarus moralinis jautrumas. Visi tie elitistai, kurie teisinės valstybės vardu numarino tiesą ir teisingumą, atskleidė savo veidą. Pedofilijos byla yra šiuolaikinės Lietuvos lakmuso popierėlis.

Andrius Švarplys – filosofijos bakalauras, tarptautinės teisės magistras, sociologijos mokslų daktaras

šaltinis: Facebook

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. EJ says:

    Oooo, kad tave kur… Bjauri istorija… Slykstu, kai valdininkai yra melu persisunke… Ir cia nieko neina pakeisti- jie jau yra pasmerkti Sutverejo. Vienintelis ju sielu issigelbejimas butu prisipazinti ir keliauti i kalejima, bet jie nesupranta, kad pavirto i monstrus.

  2. adas says:

    pavilioniu nors myzk ant galvos ,jis sakis ,jog lietus lyja.

  3. Vytas says:

    Kaip Lietuvoje teisėsaugos organai vykdo teisingumą labai aiškiai demonstruoja baudžiamųjų bylų iškėlimo eiga ir jų skaičiaus keitimasis prašymo dėl Venckienės ekstradicijos eigoje. Lietuvoje jai buvo iškelta net 39 (!?) baudžiamosios bylos. Vėliau spaudoje pasirodė pranešimas, kad reikalaujant Venckienės ekstradicijos jai pateikti kaltinimai jau tik 13 bylų. Dabar aiškėja, kad JAV teisėsaugai pateiktų kaltinamųjų atvejų – tik 4. Belieka tik laukti, ar JAV teisėsauga bus nuoširdi ir teisinga, ar teisingumas bus paaukotas dėl politinių motyvų: juk Lietuvos valdžia tokia uoli JAV užsakymų vykdytoja Rusijos atžvilgiu.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top