- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Ričardas Šulcė: Neišgydomų ligų nėra

Gerbiami skaitytojai, pateikiame jūsų dėmesiui žinomo gydytojo, Dr. Ričardo Šulcės knygą – „Neišgydomų ligų nėra“. Tai 30-ies dienų intensyvi organizmo valymo ir detoksikacijos programa skirta bet kuriam žmogui, norinčiam pakeisti savo fizinę, emocinę ir dvasinę sveikatą. Tikimės, kad ji daugeliui padės atstatyti pašlijusią sveikatą.

Linkime sėkmingai pritaikyti knygoje pateiktas žinias.
Ir „Sarmatai“ tinklapio redakcijos vardu dėkojame žmonėms išvertusiems šią knygą į lietuvių kalbą.

paveiklėlisŠi knyga skiriama visiems mano pacientams, kurie, nepaisydami medikų pareikšto mirties nuosprendžio, turėjo drąsos, tikėjimo ir pasiryžimo išsigydyti patys.

Dėkoju Dievui, kad mane susiieškojo tiek daug sergančių, mirštančių sielų. Kartu mes atradome, kaip galima sukurti išgijimo stebuklus.

Daugelis šių žmonių į mano kabinetą įšliaužė kraujuodami, vemdami ir šaukdami tiesiogine šių žodžių prasme.

Jie buvo sužlugdyti fiziškai, emociškai, dvasiškai ir finansiškai.

Neišmanantys gydytojai juos kankino, randavo, luošino, žalojo, nuodijo ir degino tol, kol ligoninės galiausiai atsisakė juos gydyti ir išsiuntė namo numirti.

Tačiau šie žmonės nemirė. Pasitelkę dar likusią menką viltį, jie suėmė save į rankas, pradėjo savigydos kelionę ir susikūrė naują gyvenimą.

Dauguma jų išgyveno ir išsigydė vadinamąsias „neišgydomas“ ligas. Daugelis tebegyvena ir šiandien – sveiki, nesergantys, besijuokiantys ir švenčiantys kiekvieną dieną.

Ši knyga taip pat skiriama tiems, kurie bandė, bet kuriems nepavyko – mirusiems, kaip aš vadinu, natūralia mirtimi. Aš Jus myliu.

Greta daugelio šių žmonių praleidau paskutines jų valandas, laikiau jų rankas, kalbėjau, glėbiau, netgi dainavau jiems atsidūstant paskutinį kart.

Jų patirtis padėjo man suprasti natūralią mirtį. Jų paskutiniai išminties žodžiai padėjo man ir kitiems mano pacientams sužinoti, kaip reikia gyventi iš tikro.

Nesvarbu, kokie jūsų negalavimai ir ar apskritai jų turite. Ši programa – visiems, kurie trokšta stulbinamai pakeisti savo gyvenimą į gerą. Per 30 dienų jūs tapsite fiziškai, emociškai ir dvasiškai kitokiu žmogumi, sveikesniu žmogumi. Tai jums garantuoju!

Šią programą galite pritaikyti pagal savo asmeninius poreikius. Galite patys kontroliuoti, kokiu intensyvumu ją taikyti.

Jūs patys minate greičio arba stabdžio pedalą. Jei jūsų organizmas yra tik šiek tiek išsekęs, laikykitės visos 30-ies dienų programos, rinkdamiesi švelnesnius joje pateikiamus variantus.

Jei mirštate, atlikite šią programą visu intensyvumu. Juk prarasti neturite ko, o įgyti galite viską.

Jūsų kūnas turi gebėjimą pats išsigydyti bet kokią ligą

Kai sulaukiau 16 metų, man buvo diagnozuota mirtina širdies yda.

Visi mano gydytojai laikėsi tos pačios nuomonės – kad iki 20-ojo gimtadienio jau būsiu miręs, nebent man bus atlikta rimta operacija ir visą likusį gyvenimą gersiu vaistus.

Per trejus metus aš atstačiau savo širdį. Įrodžiau, kad visi mano gydytojai klydo; tai galite ir jūs.

Vėlu nebūna niekada

Man visiškai nesvarbu, kaip „toli pažengusi“ yra jūsų liga. Man nesvarbu, kad gydytojai jums pasakė, jog vilties jau nebėra.

Vėlu nebūna niekada! Juk prarasti neturite ko, o įgyti galite viską. Tiesiog privalote būti PASIRUOŠĘ ir NORĖTI pakeisti savo gyvenimą.

Gydantis jūsų pažangą gali stabdyti bet kokios abejonės dėl to, ar visiškai pasveiksite ir ar įrodysite savo gydytoją klydus. Taigi, jei abejojate – nors krislelį, jums pravartu būtų tučtuojau užsisakyti mano video filmo „Stebuklas“ kopiją!

Tiesiog paskambinkite 1-877-TEACH-ME (832-2463). Šiame video aš išsamiai paaiškinu savo paties patirtus išgijimo stebuklus ir atsakau, kodėl jūsų gydytojai klysta ir kaip jūs pats galite išsigydyti bet kokią ligą.

Taip pat išvysite ir išgirsite asmeninius liudijimus daugelio žmonių – tokių pat kaip jūs – kurie, nepaisydami jokių sunkumų, sukūrė savo pačių išgijimo stebuklus.

Bet kuriam žmogui, sergančiam vadinamąja „neišgydoma“ liga, pravartu keliskart pažiūrėti šį filmą ir pasisemti pozityvaus palaikymo. Jūs galite jaustis gerai. JŪS GALITE IŠSIGYDYTI BET KOKIAS LIGAS!

NĖRA „neišgydomų“ ligų. Jei esate pasiruošę prisiimti atsakomybę už save ir savo gyvenimą, tai galite išsigydyti bet kokią ligą

Dr. Richard Schulze


Šią knygą galite atsisiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

  Dr. Richardas Šulcė - "Neišgydomų ligų nėra" (2,7 MiB, 22 193 atsisiuntė)