Rusijos finansų ministerija įvardino galimo Ukrainos defolto datą

2015, birželio 13, 8:00 | kategorija Ideologija | 4 komentarai | peržiūrų 339 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Rusija planuoja birželio 22 dieną gauti 75 milijonų dolerių kreditinį mokėjimą iš Ukrainos. Tuo pačiu, bet koks nemokėjimo faktas Rusijos bus laikomas kaip „defolto įvykis“, su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis, pareiškė RF finansų ministro pavaduotojas Sergejus Storčak.

„Mokėjimas greičiausiai bus gautas pirmadienį, birželio 22 dieną. Bet koks įmokos vengimas reikš defolto faktą. Tokia įvykių eiga aiškiai neatitinka Ukrainos interesų. Todėl, aš manau, jog mokėjimas bus“, – pareiškė Storčak, perduoda TASS.

Anot Storčak, TVF (Tarptautinis valiutų fondas) greičiau bus Rusijos šalininku, nei oponentu Ukrainos skolos sugrąžinimo klausimu. „Mes tikimės, jog TVF bus greičiau Rusijos šalininku, nei oponentu, Ukrainos skolos grąžinimo klausimu“, – pasakė Storčaak, atsakydamas į klausimus apie derybų perspektyvą su Ukraina dėl 3 milijardų dolerių skolos grąžinimo Rusijai.

Ministro pavaduotojas pabrėžė, jog geriausia scena tokioms deryboms yra būtent TVF.

Anksčiau, ketvirtadienį, Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pareiškė, jog galimą Ukrainos atsisakymą vykdyti savo skolinius įsipareigojimus reikėtų svarstyti ne MIP puslapiuose, o dvipusiais pagrindais kartu su Rusija.

Gegužės 19 dieną, Ukrainos Aukščiausioji Rada patvirtino įstatymą, kuris suteikia galimybę pristabdyti valstybės išmokas pagal restruktūrizuojamą užsienio skolą.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pavadino šį Kijevo sprendimą keistu. Jo nuomone, faktinio defolto paskelbimas liudija žemą profesionalumo lygį. Taip pat, pagal turimą Putino informaciją, Rusijos bankai turi kreditų portfelį Ukrainoje 24-25 milijardų dolerių sumai.

RF premjeras, Dmitrijus Medvedevas taip pat pakomentavo Rados veiksmus. Anot jo, toks sprendimas iš esmės yra defolto paskelbimas kartu su „force majeure“ pareiškimu skoliniams įsipareigojimams.

Savo ruožtu, Rusijos finansų Ministerijos vadovas Antonas Siluanov pareiškė, jog Maskva kreipsis į tarptautinį teismą, jei Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasirašys įstatymą dėl užsienio skolų išmokėjimo moratoriumo.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Mindaugas says:

  Ukraina 23 metus buvo griaunama oligarchų, kurie statėsi sau pagrindą ant Ukrainietiško nacionalizmo ir fašizmo. Chunta, kuri perversmo keliu atėjo į valdžią, šovė paskutinį šūvį į galvą sau ir visai Ukrainai. Ukrainos jau daugiau nebėra. Ją galima pavadinti šalimi-griuvėsiais. Daugiau iš jos nieko nebeliko. Taip pat verta prisiminti, kad kartu su Ukraina byra ir Ukrainos kariuomenė. Šimtai šauktinių palieka Ukrainos kariuomenę ir grįžta į Donecko Respubliką tarnauti jos karinėse pajėgose.

 2. Mindaugui says:

  Nemanau, kad „Chunta, kuri perversmo keliu atėjo į valdžią, šovė paskutinį šūvį į galvą sau“. Pvz. Porosenkos turtas padidejo 7-nis kartus. Kitu chuntos daluviu – nemaziau. Todel manau, kad tai šuvis i ukrainieciu tautos ir Ukrainos valstybes galva

 3. mindaugui2 says:

  Aš irgi manau, kad nuomonė neva „Chunta, kuri perversmo keliu atėjo į valdžią, šovė paskutinį šūvį į galvą sau“ neatitinka tikrovės. Chuntos tikslas, manau, buvo Chazarų kaganato atstatymas ir galutinis rusų įverginimas, ką jie ir pasiekė: visi oligarchai ir pirmieji valdžios asmenys- chazarai, o rusų genocidas vykdomas pačių rusų rankomis (lygiai kaip ir Artimuosiuose Rytuose, kur arabai naikina arabus, sionistams juos kurstant ir finansuojant).

 4. Gojus says:

  Nu gal ne turtas padidėjo 7 kartus, o gautas pelnas. Neesmė. Faktas, kad Ukrainos jau nebėra. Ji dalijamasi ir karas beje ne dėl Ukrainos, kaip jie kad mano, o dėl pindostano puolimo prieš Rusiją.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top