Skiriama Sąjūdžio 30 – mečiui. Prap***a valstybė

2018, 3 birželio, 10:27 | kategorija LPT | 10 komentarų | peržiūrų 1 355 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vytis, valstyb4s simbolis

© infa.lt nuotr.

Valdas Vižinis

Mes prap***me savo valstybę … JIEMS, ją kūrusiems tik sau.

Verslo ir politikos gaujoms. Elitui. Tiems, kurie įvykus stebuklui – nustoję kautis tarpusavyje ir susiskambinę laisvai tilptų į kokius Nausėdžių kaimo kultūros namus. 200 – 300 žmonių.

Tiek žmonių šią dienai Lietuvoje gyventi tikrai gera. Ir jausti – tai jų šalis. Dar pridėkime šių subjektų šeimų narius, visus jiems patarnaujančius registruotus, skiepytus, reguliariai kaulą gaunančius skalikus, vikolakius valstybinėse sistemose. Po kokį šimtą kiekvienam gaujos nariui. Manau. … na 20 -30 000 žmonių. Jie niekur nevažiuos. Nes gyvenimus susikūrė čia. Mūsų sąskaita.

O mes ? Mes gyvename pagal šių gaujų nustatinėjamas taisykles, pagrindinę jų – visada esame laisvi rinktis demokratiškoje šalyje. Dirbti jiems arba … lėktuvas.

Taip, mielas skaitytojau. Prap***me, nes po Sąjūdžio mitingų, po nepriklausomybės paskelbimo, po Sausio kovų, bendroje euforijoje tiesiog nesupratome kas vyksta .. tiesiog galvoje netilpo, kaip?? .. tame pačiame Baltijos kelyje, prie tų pačių laužų .. mes visi.

Ne, ne .. jau dabar tikslintų jie. Tai mes ir jūs. Tai jūs visi. Nes kiek vėliau mes jiems patys net nenutuokdami jau plušome bankrutuojančiose gamyklose ar besikuriančiuose įmonėse, mokyklose, aukštosiose, bibliotekose už varganus minimumus, o jie, garsiai amsint jų skalikams – kokie atlygimai , džiaukitės, kad darbo turit, – ir jau visai nesivaržydami dalinosi mūsų visų: gamyklas, teritorijas, prokuratūras, sklypus, postus, ES pinigų čiaupus. Mūsų. JIE.

Vis prisimenu V. Adamkaus žodžius per „Žinių radiją“: „tuo metu džiaugiausi kiekvienu milijonieriumi“.

O kaip dabar jums, V. Adamkau. Ar ir dabar nežinote „kaip Lietuvoje tampama milijonieriumi“ ???

Ir juk atrodė, kad valstybė tai mes. Na yra nesklandumų. Na yra klaidų .. ko nepasitaiko.

Raminome save. Juk gyvename iškovotoje ir išsvajotoje nepriklausomoje Lietuvoje. Savo. Ir šast – jų valstybėje, kurios pavadinimas Lietuva. Mūsų Lietuva šast ir susitraukė iki buto durų ar tvoros vartų.

Ir jie velniškai veikė. Ciniškai tiksliai. Verslo gauja perka politikos gaują. Kai verslo gauja apsiginkluoja viešo žudymo įrankiais. Ir teikia pasiūlymą, nuo kurio politikos gaujai neįmanoma atsisakyti.

Visa tai VSD pažymos. Juodu ant balto. Galutinai, negrįžtamai sugriovusios iliuzijas apie mūsų visų Lietuvą.

Tikriausiai tokia diena neišvengiamai turėjo ateiti. Tikriausiai tam reikėjo balsavimo prieš visas buvusias partijas. Visas. Iš baisios nevilties. Ne už, bet prieš. Už kitą ..nebesvarbu, kažkokią, nežinomą, nesuprastą, bet kokią. Kai jau nebesvarbu, kokia ji išties yra ar bus. Kad tik prieš juos. Visus. Meluojančius, vaidinančius. Ir žinote, jūs galite juoktis. Šis kartas nemelavo.

Todėl šansas. Nuo svetimų 91 -aisiais apsigynėme. Dabar, 2018 –ais šalį jau reikia atiminėti iš savų. Ne, ne iš savų. JŲ. Nes jie mums ne savi.

Ir tą reikia daryti patiems. Nelaukiant valstiečių, ateivių, NATO. Nes jie nieko savo noru neatiduos. NIEKO.

Tik padėkosiu nesisaisčiusiems su gaujų struktūromis, supratusiems – be visuomenės įsikišimo, be žmonių realios pagalbos nebeįmanoma pakeisti banditų diktuojamų taisyklių, jų įtakos agentų išnuodijimo, išgaudymo spąstais, nupurškimo insekticidais. Ryžusiems skelbti. Bet kiek prislopę nuo netikėtumo, paviešinus pažymas, JIE nauja jėga gali pradėti suktis vėl.

Jau kelinta diena sodyboje kvepia šienu .. rytoj Vilniuje forumas.

Nespėju. Bet būtinai susisieksiu su vilniečiais … ilgam ..

šaltinis: Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 10

 1. EJ says:

  Geras, poetiskas straipsnis. Nenuobodziavau- perskaiciau visa. Geras stilius.

 2. Algirdas says:

  Jie!!! Labai geras apibūdinimas.Nebūtinai komunistai,ar jų vaikai…Tiesiog Jie!Tai tie,kurie,pasinaudoję ryšiais,sukūrė tai,kas dabar sunkiai bus sutvarkyta,bet mano giliu įsitikinimu,tikrai bus.Jie,turės trauktis,tai negali tęstis,Lietuva turi atsitiesti.

 3. nera says:

  kad kunas netaptu realybė the Abramsai padės

 4. nera says:

  kad kunas netaptu realybė , tam the Abramsu hod koniom

 5. Arvydas says:

  Sunkiai įsivaizduoju kažkokius apčiuopiamus pokyčius. Bijau, kad man šitos valstybės jau nėra žemėlapy dėl paprastos priežasteis: nematau ten savo trijų vaikų ateities.Skamba žiauriai net pačiam sau, bet liko tik prisiminimai ir kapinės. Duok, Dieve, kad klystu.

 6. memel says:

  kvaila manyt,kad susikūrusiems šiltnamio sąlygas Lietuvoje yra ramu ir gera gyvent,kaip jums mintis apie karo lauko poligoną?visiems kažkur girdėta frazė?šiltnamis ir dar poligone?ir dar kažkas pavydi šiltnamio gyventojams?:)

 7. Lidžita says:

  Taikliai. Nors verk. Man rūpi Lietuva, bet jau kuris laikas nebešvenčiu valstybinių švenčių. Tiesiog jas švęsdama jaučiuosi kaip fabriko darbininkė, švęsdama fabriko savininko jubiliejų. Koks skirtumas, kad visi gers ir sakys tostus? Manęs prie stalo juk nepakvies… Ir baisiausia, kad vis mažiau vilties, jog kažkas keisis artimiausius šimtą metų, nes… Yra jie – nedirbantys, bet uždirbantys, ir mes – dirbantys, bet neuždirbantys. „Durnius myli darbą, darbas – durnių“. Durniai džiaugiasi dirbdami, protingi – tuo, kad gali nedirbti. O kas gyvena geriau, akivaizdu.

 8. Pestininkas says:

  Ne tokie tie abramsai BAISŪS, TIEMS KAS SUPRANTA…..

 9. Dalia says:

  Lidžita, jūs parašėt mano mintis.

 10. Litvakas be plauku ir barzdos says:

  Jai žmogus žinotų kas ištikro yra mirtis , visi nebijotu mirti dabar. Jai žmogus žinotų kodel gyvena ir kodel jis gimė ,nekiltu jokiu minčių tokiu kaip pas visus komentatorius. Visi tie dirptinai sukurti „procesai“ (lygos,skausmas,rupesciai,baimes,nepasitikejimas,pavydas,valdzia,religija,tv,muzica,ir tt ir tt) pinigo atsiradimo dėka, reliame gyvenime (savije) esi laisvas ir viskas viename. Ta vadinama aplinka ,kurioje mes esame (mieste,darbe,namie ir tt ir tt) specialiai sukurta pries musu valia, tai siena kuri kai kam atrodo 8m o kai istikro tai tik vienos mini plytos. Jūsų paties dabarties veiksmas yra viskas, tai yra praitys+dabartis+ateitis.
  P.S debilui nereikia duoti kelia,debila reikia kirsti is kelio. Pats turiu behtereva (ir dar ten eilia graziu pavadinimu) nuo 8m dabar 34, tiesiog megaujuosi kai rengino nuotraukas ziuri „specelistai“ ,visada girdziu kaip jus dar vaikstote o genevoi visa komisija visos ligonines, susirinkimas buvo apziuret,sako susilenktite ,neitiketina,vel i nuotraukas ziuri o pasakyti neturi ka.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top