Šokiruojančios pasaulio elito frazės

2013, 12 birželio, 18:46 | kategorija Genocidas | 11 komentarų | peržiūrų 7 292 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisLigotas elitas nori sunaikinti visus sveikuosius planetoje

Pagrindiniai kenkėjai, kažkodėl vadinantys save elitu, atvirai išsako savo nusikalstamas svajones apie priverstinį planetos gyventojų skaičiaus sumažinimą 90 procentų.. Tokias nesveikas idėjas gali išsakyti tik labai ligoti ir riboti žmonės.

Šokiruojančios pasaulio elito frazės apie žmonijos sunaikinimą… Monsanto – jų instrumentas?

Dauguma net neįsivaizduoja, kad pasaulio elito tarpe sklinda maniakinis tikėjimas į tai, jog žmonija yra vėžinis auglys ardantis planetą, kurį reikia sunaikinti.. Pateiksime tiesiogines žinomų politikų citatas, kuriose sakoma apie būtinybę naikinti žmones ir pademonstruosime filmą apie vieną potencialų instrumentą galintį padėti mažinti žmonių skaičių Žemėje.

Kaip mes jau esame minėję, globalus elitas maniakiškai apsėstas idėjų apriboti gimstamumą. Į pačius aukščiausius politinius postus pasaulyje skiriami radikalūs gimstamumo ribojimo šalininkai, SNO išleidžia ne tik memorandumus apie gimstamumo reguliavimą, bet ir siūlo legalizuoti prostituciją, narkotikus, taip pat «uždaryti visas prievartines gydymo-pataisos įstaigas sergantiems priklausomybės ligomis, panaikinti narkotikus vartojančių žmonių įskaitą, atšaukti būtiną ir privalomą ŽIV testavimą, ir uždrausti privalomą ŽIV testavimą „sekso verslo darbuotojams“».

Tuo pačiu jie pastoviai kalba apie „palengvintą prieigą“ abortams, kontracepcijos ir kitų „šeimos planavimo“ paslaugų būtinybę.

Kas šie globalaus elito žmonės, kurie taip karštai tiki gimstamumo reguliavimu, kaip priemone išsaugoti Žemei?

Dažniausiai jie turi judėjų-protestantų šaknis. Pavyzdžiui princas Čarlzas sakydamas kalbą pabrėžė greitai augantį planetos gyventojų skaičių: „Aš galėčiau pasirinkti Mumbajų, Kairą ar Meksiką; kur nepažiūrėsi, pasaulio gyventojų skaičius tik auga. Jis kasmet padidėja skaičiumi, lygiu Didžiosios Britanijos gyventojų skaičiui. Tai reiškia, kad po 50 metų, mūsų vargšei planetai, kuri jau sunkiai išlaiko 6,8 milijardo žmonių, teks išlaikyti daugiau, nei 9 milijardus gyventojų

(svetainė «Cahiers de Geopolitique biblique», nagrinėjanti „aktualias geopolitines naujienas Biblijos šviesoje“, pažymi, jog karalienė Viktorija valdžiusi nuo 1837 iki 1901 metų buvo įsitikinusi, kad britų monarchai yra „Karaliaus Dovydo palikuonys“. Pagal karalienės pageidavimą, jos keturiems vaikams ( o jų karalienė turėjo 9), tame tarpe ir būsimam karaliui Eduardui VII, buvo padarytas apipjaustymas).

Didelė šio globalaus elito dalis tiki, kad augantis Žemės gyventojų skaičius – svarbiausia pasaulio problema. Daugelis iš jų absoliučiai įsitikinę, kad žmonijos perviršis – pagrindinė „klimato pasikeitimo“ priežastis – naikina mus supančią aplinką ir grasina paversti visą planetą į vieną, trečiojo pasaulio šalies gigantišką lūšnyną .

Nors pasaulio mokslininkų argumentai veda link to, kad esant 11 milijardų, žmonių skaičius Žemėje stabilizuosis savaime.

Pateiksime citatas iš atvirų šaltinių, surinktas «Тhe Аmerican Dream», kurios nedviprasmiškai pabrėžia apie ką kalbama „už globalių politinių klubų durų“.

1) SNO poskyrio, žmonių skaičiaus didėjimo klausimais, išvada, 2009 metų kovas: „Ko reikėtų imtis, kad pagreitinti gimstamumo mažėjimą besivystančiose šalyse?“ (pridėkite prie aukščiau minėtų rekomendacijų apie narkotikų, prostitucijos legalizavimą, homoseksualizmo normalizavimą, tyrimų ir prievartinio gydymo atsisakymą).

2) Bilas Geitsas „Microsoft“ įkūrėjas: „Šiandien Pasaulyje gyvena 6,8 milijardo žmonių. Šis skaičius nesustabdomai artėja prie 9 milijardų. Jei mes dabar iš tiesų gerai padirbėsime naujų vakcinų kūrime, medicininėje-sanitarinėje srityje, reprodukcinės sveikatos pagalbos srityje, galbūt, mes galėsime šį skaičių sumažinti 10-15 procentų“

3) Džonas Pi Choldrenas (John P. Holdren) JAV prezidento B. Obamos patarėjas mokslo klausimais: „Būtų lengviau įvykdyti moterų, pagimdžiusių antrą ar trečią vaiką sterilizaciją, nežiūrint į santykinai sudėtingesnę operaciją lyginant su vazektomija, nei bandyti sterilizuoti vyrus. Ilgo sterilizacijos poveikio kapsulės sukūrimas, kurią galima būtų įsiūti po oda ir pašalinti, kai nėštumas pageidautinas, atveria papildomas galimybes prievartiniam gimstamumo reguliavimui. Kapsulė būtų įsiuvama lytinės brandos metu ir pašalinama, esant oficialiam leidimui, riboto vaikų skaičiaus gimdymui“

4) Polas Erlichas(Paul Ehrlich), JAV eks-prezidento, Džordžo Bušo patarėjas mokslo klausimais: „Kiekvienas žmogus dabar gimstantis pasaulyje, įneša disproporciją į aplinką ir planetos gyvybės palaikymo sistemas“.

5) Aukščiausio JAV teismo teisėja Rut Beider Ginsburg (Ruth Bader Ginsburg): „Jei atvirai, aš galvojau, kad, kai buvo priimamas sprendimas Rau (Roe) byloje, buvo rūpinamasi gyventojų skaičiaus augimu, ir dalinai augimu toje jo dalyje, kurioje mes norėtume mažiausiai“.

6) SNO gyventojų fondo atskaita „Prieš besikeičiantį pasaulio veidą: moterys, gyventojai ir klimatas“ (Facing a Changing World: Women, Population and Climate): „Nė vienas žmogus iš tikro nėra „neutralus anglies atžvilgiu(anglies dvideginio)“, ypač, kai visos šiltnamio efekto dujos dabar pusiausvyroje“ .

7) Deividas Rokfeleris : „Negatyvus gyventojų skaičiaus didėjimo poveikis visos planetos ekosistemoms tampa grėsmingai akivaizdus“.

8 ) Žakas Kusto (Jacques Cousteau): „Tam, kad stabilizuoti pasaulio gyventojų skaičių, mes kasdien turime sunaikinti 350 tūkstančių žmonių“.

9) Informacinės agentūros CNN įkūrėjas Tedas Terneris (taip pat «Good club» narys, į kurių skaičių patenka ir Bilas Geitsas, Vorenas Baffetas, Deividas Rokfeleris, Džordžas Sorosas, Maiklas Blumbergas ir Opra Vinfri(Oprah Winfrey)):: „Būtų idealu sumažinti visą žmonijos skaičių 95 procentais nuo dabartinio skaičiaus, iki 250-300 milijonų“.

10) Deivas Formanas (Dave Foreman), organizacijos „Žemė svarbiau už viską!“ vienas iš įkūrėjų: „Mano trys svarbiausi tikslai būtų: sumažinti žmonių populiaciją iki 100 milijonų visoje Žemėje, sunaikinti pramoninę infrastruktūrą ir pamatyti dykumą su jos pilnu rūšių, sugrįžtančių visame pasaulyje, rinkiniu“.

11) Princas Filipas Eidinburgo hercogas: „Jei aš persikūnyčiau, tai norėčiau grįžti į Žemę, kaip virusas-žudikas, kad sumažinti žmonių populiaciją“.

12) Deividas Braueris (David Brower), visuomeninės gamtos apsaugos organizacijos „Sierra klubas“ pirmas vykdantysis direktorius: „Vaikų gimdymas [turi būti] baudžiamuoju nusikaltimu prieš visuomenę, jei tėvai neturi vyriausybės licenzijos… Visus potencialius tėvus [įpareigotų] naudoti kontraceptinius cheminius preparatus, o vyriausybė išduotų priešnuodį piliečiams, išrinktiems vaiko gimdymui“.

13) Amerikos šeimos planavimo federacijos įkūrėja Margaret Sendžer (Margaret Sanger) remiama Rokfelerių klano : „Aukščiausias mielaširdingumo pasireiškimas, kurį šeima gali suteikti vienam iš savo mažamečių vaikų – tai jį užmušti“.

14) Amerikos šeimos planavimo federacijos įkūrėja Margaret Sendžer (Margaret Sanger). „Moteris, moralė ir gimstamumo reguliavimas“(Woman, Morality, and Birth Control). Niujorkas. Leid. Niujorkas, 1922 m. 12 psl): „Gimstamumo reguliavimas turi pasekoje išgryninti rasę“.

15) Piteris Singeris (Peter Singer), Prinstono universiteto filosofas: „Tai kodėl mes negalėtume tapti paskutiniąja karta planetoje? Jei mes visi sutiktume sterilizuotis, tada nereikėtų jokių aukų – mes galėtume švęsti savo kelionę į išnykimą!…“

16) Tomas Fergiusonas, buvęs JAV valstybės departamento valdininkas gyventojų klausimais: Yra tik viena viso mūsų darbo tema – mes turime sumažinti gyventojų skaičių. Arba vyriausybės tą padarys pagal mus, gerų, švarių metodų pagalba, arba jie gaus nemalonumus, panašius į tuos, kuriuos mes vykdome Salvadore, Irane arba Beirute. Gyventojai – politinė problema. Jei gyventojai išsprūdo iš po kontrolės, jiems turi būti paskirta autoritarinė vyriausybė, netgi fašizmas, kad sumažinti jų skaičių“.

17) Dr. Sem Kin prie apvalaus M. Gorbačiovo stalo, San-Franciskas, 1996 : „Mes turime labiau atvirai kalbėti apie lytinį gyvenimą, kontracepciją, abortus, apie gimstamumo reguliavimo svarbą, todėl, kad ekologinė krizė – tai trumpiau tariant demografinė krizė. Sumažinkite gyventojų skaičių 90 procentų – ir tiesiog nebeužteks žmonių, kad iššaukti ekologinę katastrofą.“.

18) Džonas Gillebodas, profesorius universiteto koledže Londone, šeimos planavimo srityje: „Planetos mastu, nuo to, kad šeimose bus vienu vaiku mažiau, efektas bus žymiai didesnis, nei visos kitos galimos priemonės, pavyzdžiui išjungus šviesą. Dar vienas vaikas – didesnio skrydžių skaičiaus po planetą ekvivalentas.

19) Biologijos dėstytojas Techaso universitete Ostine Eric R. Pianka: „Ši planeta galėtų išlaikyti pusę milijardo žmonių, kurie gyventų palyginti komfortiškai, nedarydami gamtai jokios žalos. Gyventojų skaičius turi būti gerokai sumažintas ir kaip galima greičiau, kad sumažinti jų daromą žalą aplinkai“.

20) JAV valstybės departamento vadovė Hillari Klinton: „Šiais metais JAV atnaujino reproduktyvumo sveikatos apsaugos finansavimą per SNO (Suvienytų Nacijų Organizacija) Gyventojų Fondą ir laukiama dar daugiau kapitalo įdėjimų. Neseniai JAV kongresas išskyrė daugiau nei 648 mln dolerių užsienio pagalbos šeimos planavimo ir reproduktyvumo sveikatos programoms visame pasaulyje. Turiu pastebėti, kad tai stambiausias piniginių lėšų skyrimas daugiau nei per 10 metų – nuo to meto, kai mes turėjome prezidentą demokratą“.

21) Nina Fiodoroff, Hillari Klinton patarėja: „mums būtina tęsti lėtinti Žemės žmonių skaičiaus augimą – planeta negalės išlaikyti daugiau žmonių“.

22) Prisiminkime ką sakė G. Popovas, „Perestroikos statybininkas“ : „Atimti iš nacionalinės kompetencijos ir perduoti tarptautinei kontrolei branduolinį ginklą, energetiką ir visą raketinę-kosminę techniką.. angliavandenilių žaliavos atsargas..turi būti nustatyti griežti gimstamumo normatyvai, juos susiejant… su kiekvienos šalies sukauptu turtu.. negalima, kad greičiau už kitus daugintųsi vargetos.. genetinė kontrolė būtų perspektyviu dalyku dar nėštumo fazėje ir tuo pačiu pastovus žmonijos genofondo valymas“.

23) Būdinga, kad visi šie pasisakymai sutampa su pirmuoju iš „naujų 10 priesakų“ ant „Akmeninių Džordžijos plokščių“ – 6 metrų 100 tonų paveikslėlisgranitinio monumento Elberto apskrityje, Džordžija, JAV. Paminklas išrašytas ilgu įrašu aštuoniomis šiuolaikinėmis kalbomis , o viršūnėje yra trumpesnis įrašas 4-iomis mirusiomis kalbomis. 1979 metų birželį, nežinomas asmuo, pasislėpęs po pasityčiojančiu pseudonimu (R.C. Christian), užsakė monumentą kompanijoje «Elberton Granite Finishing Company». Kurio pirmoji įrašo eilutė sako: „Tegu žemės gyventojų skaičius niekada neviršija 500 000 000, būnant pastovioje pusiausvyros būsenoje su gamta“. Kaip jie tai ruošiasi padaryti – neskelbiama.

500 milijonų žmonių „vertų likti gyventi“ limitą sieja su mitologija, anot kurios turi likti 144 tūkstančiai „dvasinio izraelio“ atstovų (pažodžiui priimama eilėje sektų, kalbančių apie „ypatingus“ 12 ratų po 12 tūkstančių žmonių) ir „Moshiacho koncepcija“, kur kiekvienam judėjui žadama po 2800 gojų vergų.

Tinklapis «Царь Мошиах»: „Mokė išminčiai: tą valandą, kai atsivers Moshiachas, jis stovėdamas ant Šventų Rūmų stogo tars visiems žydams: „Nuolankieji! Atėjo jūsų išsilaisvinimo metas!…Ir jeigu jūs netikite, žiūrėkite į Mano šviesą, patekėjusią virš jūsų“. Tuo metu Visagalis parodo Moshiacho šviesą ir visi žydai eina prie jo. Ir visos Žemės tautos krenta prieš Moshiachą ant kelių sušukdamos: „Mes būsime jums vergais“. Ir kiekvienas žydas turės 2800 vergų“. Skaičius 2800 skaičiuojamas tokiu būdu: (70 tautų pagal Torą) x (10 žmonių iš kiekvienos tautos) x (čiumpa už judėjo kraštų (4 rūbų kraštai) , gaunasi 2800 vergų kiekvienam „išrinktajam“.

Mes stebime, kaip šie planai su stebėtinu užsispyrimu diegiami į gyvenimą. Neskaitant nežmogiškos vakcinacijos, reikia laukti ir šviežiai sukurtų virusų atakų. Ir galima neabejoti – jie prieš nieką nesustos – apie tai kalba ir „biomatematikos“ atsiradimo istorija ir „tiriamųjų gvatemaliečių“ sąmoningo užkrėtimo venerinėmis ligomis praktika, juvenalinės technologijos ir daugelis kitų dalykų. Didžiausių „pasiekimų“ mažinant pasaulio gyventojų skaičių jie pasiekė „okupuotoje“ Rusijoje (anot valstybės Dūmos deputato E. Fiodorovo), kur prezidentas Putinas uždega žvakę keršto D-vui“.

Ryšium su visu tuo būtina atkreipti dėmesį ir į Mari-Monik Robin filmą, kur pateiktas vienintelis viešas Roberto Šapiro, jau minėtos kompanijos „Monsanto“ direktoriaus interviu. Ši kompanija tiesiog maniakiškai platina pasaulyje pavojingus žmogaus sveikatai chemikalus ir „modifikuotus“ organizmus.

Video:
Monsanto Codex Alimentarius – ar liko galimybė išgyventi? – lietuvių kalba
GMO vergija – rusų kalba
Patentas kiaulei – lietuvių kalba

Kodėl Monsanto turi įtaką pačiuose aukščiausiuose valdžios ešelonuose? Ar jie tą daro tik vardan pelno, ar visgi yra dalimi globalios programos, skirtos sumažinti žemės gyventojų skaičių 6,5 milijardo žmonių, kam ragina Džordžijos akmeninis monumentas?..“

O ar nieko neprimena tai, kas šiandien vyksta Lietuvoje? – Tai tiesiog dvyniai tų įvykių, kurie šiandien vyksta visame pasaulyje, kas rodo, jog juos nukreipia ta pati ranka (-os). Net priimta žemės gelmių įstatymo pataisa, leidžiant jose laidoti nuodingas atliekas atrodo yra visų šių procesų dalis. O pasaulio „elitas“ net neslepia savo kėslų, nes puikiai žino, kad ta minia (t.y. mes visi) vis tiek nesidomi niekuo ir nesupras, kas iš tiesų vyksta, kol tas nepalies jų asmeniškai.

Ar ne laikas būtų atsimerkti ir pamatyti viską taip, kaip iš tiesų yra?

Šaltinis

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 11

 1. Algimantas Končius says:

  Kodėl žmonių  skaičiaus mažinimas prasideda europiečių sąskaita, kurie ir taip mažai dauginasi, kai tuo tarpu visi kiti dauginasi neribotai.

 2. puiku paskaityti toki konkretu,su wisomis veikeju pawardemis,straipsni didelis DEKUI

 3. Ra Light says:

  Todėl, kad baltieji greičiausiai supranta kas yra kas. O tam, kad mažiau domėtūsi aplinka ar net susiaurintų pasaulio suvokimą, sukuriamos sunkios buitinės sąlygos, maišomos rasės ir kt.

  Apskritai man kyla klausimas tam „elitui“: Kas jūs tokie, kad spręsti kam gyventi?

  O straipsnio autoriui siulyčiau pasidomėti „elito“ genetine kilme, tada ir ateis supratimas iš kur tas žmonijos mažinimo potraukis.

 4. rrrg says:

  Tai būtent mažiausiai dauginasi todėl, kad mažinimas jau seniausiai vyksta. Jau yra realus rezultatas.

 5. leksas says:

  Populiaciją išties reikia mažinti, bet ne tokiais būdais. Faktas tame kad pačioje Europa, t. y baltųjų rasės populiacija kaip tik po truputį mažėja, arba stabiliai laikosi. Didžiają gyventojų daugumą sudaro ne europiečiai su jankiais, o būtent visas likęs rytų pasaulis. Būtent Mosanto(gi manipuliuoti genais galima visaip), visokios vakcinizacijos ir kt. ir išsigimusi demokratija yra planetos vėžys, o ne tos demokratijos naikinami žmonės. Nepaisant noro išnaikinti žmones savomis priemonėmis, skurdžiai šeriami visokiomis tarptautinėmis maisto siuntomis. Ir kokia išvada peršasi? Trečiųjų šalių piliečiai maitinami kad būtų ant ko ekspermentuoti, t.y su žmonėmis elgiamasi kaip su žiurkėmis narvuose. Demokratizmas, skirtingai nuo kitų išsigimusių (totalitarinių) režimų, genocidą vykdo lėtai, o kas gali būti blogiau už lėtą agoniją?

 6. močiutė says:

  jei atsibusim iš letargo,gal ir išsigelbėsim. Laikas keltis,išaušo valanda,kai pats atsakingas už savo ir savo vaikų išlikimą.

 7. znns says:

  Visą laiką manpiršosi išvada, kad kažkoks „ateivis iš ne žemės“ labai nekenčia žmonijos. Pasirodo – jų jau ne vienas žemėje. Aš tai sprendžiau pagal įvykių sąsajas – matėsi sąmoninga kažkieno ranka. Be idioto paranojiko Maltuso, kažkaip nebuvo ko kaltinti. Dėkui šitoms surinktoms citatoms. Dabar aiškiau, kas čia darosi. Net ir de Bilas Geitsas tarp jų. Tiesiog: „sukrovėte mums turtus, dabar galite dvėsti – apsieisim dabar ir be jūsų“.

 8. V.K says:

    Labai įdomus filmas rusų kalba:
    https://www.youtube.com/watch?v=QLIlJ95ze6g

 9. Martynas says:

  „Nors pasaulio mokslininkų argumentai veda link to, kad esant 11 milijardų, žmonių skaičius Žemėje stabilizuosis savaime.“, Gal galite paaiškinti kokia čia nesamonė. Kokie mokslininkai ir kur apie tai šneka? Nuvažiuokite į Indija, arba Kinija.

 10. Robert says:

  Manau, kad mes to neisvengsime ir nes jau viskas vyksta tik mes to nematom arba nenorejom matyti. Be to turiu dar papildomo straipsnio medziaga. Ar buvo nors karta tirtas vanduo kuri geriame ? ne tai kiek jis turi cheminiu elementu, bet kiek jame tarkim, yra cheminiu medziagu pedsaku? na tarkim (kontraceptiniu medziagu, narkotiniu medziagu, antidepresantu ir kt.) nes kiek man zinoma, tai vandens valymo irenginiai to neisvalo. Bet vandenyje tai turetu buti. beje apie zmoniu skaiciaus sumazinima kalbama taip pat ir knygoje komitetas 300 John Coleman.

 11. Kostas says:

  Zmoniu skaičius turi būti mažinamas ! Jei to nepadarysime gimdydami maziau vaiku. Tada ta padarys karai ir marai rinktis mums.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top