Su JAV jau baigta. Eilėje Europa

2020, 20 birželio, 18:47 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (5) | peržiūrų 781 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Protestai prieš rasizmą

Vadinant daiktus savais vardais tektų pripažinti, kad Amerikoje prasideda socialistinė revoliucija. Gegužės 25 d., mirus narkomanui ir recidyvistui George Floyd, įvyko afroamerikiečių, antifa ir plebso maištas. Pati revoliucija prasidės vėliau, galbūt šį rudenį, rašo glavred.info

Pastebėtina, kad protestuojantį plebsą tiek moraliai, tiek finansiškai remia didelės korporacijos ir bankai. To priežastis yra ta, kad visos didelės korporacijos ir bankai jau seniai suaugo su valstybe, o perėjimo prie socializmo perspektyva yra ne tik negąsdinanti, bet, priešingai, net džiugina, nes tai pagaliau įtvirtins jų monopolijos statusą ir išlaisvins ją nuo bet kokios konkurencijos ir grėsmių iš privataus verslo pusės.

Smulkus ir vidutinis verslas, kuris iš tikrųjų yra pagrindinis kapitalizmo ramstis, greitai nyksta. Po epidemijos daugiau nei 50% mažų ir vidutinių įmonių nebeatsikels.

Šie žmonės virsta plebsu. Pamažu Amerikoje galutinai susiformuos socializmo socialinė struktūra.

Perėjimas prie socializmo esant tokiai struktūrai bus praktiškai neišvengiamas. Tiesą sakant, jis jau įsibėgėja.

Bernie Sandersas, beveik tapęs demokratų kandidatu, iš tikrųjų jau siūlė amerikiečiams pradėti perėjimą prie socializmo.

Bet Bidenas ne ką geresnis. Vakar jis paleido kontrolinį šūvį į baltųjų galvą sakydamas, kad baltųjų apkaltinimas rasizmu yra jo oficiali programa.

Faktiškai, juodaodžius JAV pavertė savotišku proletariatu pagal Marksą, t.y. istorine klase, kurios misija – sunaikinti kapitalizmą.

Taigi, gaunasi, kad senukas Karlas Marksas buvo teisus? Galų gale jis teigė, kad kapitalizmas neišvengiamai išsigimsta į socializmą ir šis procesas prasidės turtingiausioje ir labiausiai išsivysčiusioje kapitalistinėje pasaulio valstybėje. JUNGTINESE AMERIKOS VALSTIJOSE!

Galbūt Marksas iš principo buvo teisus, tačiau jo teorija apie darbininkų klasės diktatūrą yra per daug egzotiška ir neaktuali šiuolaikiniam kapitalizmui, kur darbininkai labiau panašūs į baltąsias apykakles.

Mano nuomone, labiau pagrįstą istorinės kapitalizmo nesėkmės paaiškinimą pateikė garsus ekonomistas J. Schumpeteris.

Jis rašė, kad kapitalizmas lemia didelių korporacijų susikūrimą, kurios kelia grėsmę privačios iniciatyvos egzistavimui, kuri yra neatsiejama pačios kapitalistinės sistemos dalimi.

Didelės akcinės korporacijos faktiškai naikina privačių savininkų klasę, nes nei vadovai, nei akcininkai nėra tikrieji įmonės savininkai. T. y., pagrindinis kapitalizmo požymis – privati gamybos priemonių nuosavybė – nyksta!

Vidurinės klasės, kuri „saugo“ kapitalizmą, išnykimas lemia socialinės įtampos atmosferos susiformavimą ir „radikalių intelektualų“ atsiradimą.

Tai, savo ruožtu, sudaro pagrindą galimiems konfliktams, kuriuos galima išspręsti per revoliucinius sukilimus arba nuolatinėmis kapitalizmo nuolaidomis.

„Kapitalizmas neišvengiamai suirs, – apibendrina Schumpeteris, – ir jis persiformuos į socialistinę visuomenės organizaciją“.

Panašu, kad šis kapitalizmo suirimo procesas, kaip jį apibūdino Schumpeteris, Amerikoje vyko pastaruosius 50 metų ir dabar mes esame baigiamajame jo revoliucinės fazės etape.

Pastaba: naujausios apklausos parodė, kad 58% studentų Amerikoje palaiko griovimus ir plėšimus. Ir tai yra finita la komedija!

Bismarkas teigė, kad Vokietiją sukūrė vokiečių kalbos mokytojas.

Perfrazuodami geležinį kanclerį, galime pasakyti, kad kairieji profesoriai pagaliau parklupdė Ameriką. Su Amerika jau baigta.

Eilėje yra Prancūzija, Italija, Anglija ir toliau pagal sąrašą.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Virgilijus says:

  Na tik nereikia nieko čia laidoti. Visose šalyse būna įvairiausių pogromų, o tokioje didžiulėje valstijų sąjungoje nenuostabu, kad yra reakcingų jėgų norinčių destabilizuoti padėtį šalyje.

 2. Vytas says:

  Nieko pasaulyje nėra amžino, atėjo laikas ir kapitalizmo pabaigai, Juokėsi Vakarai, kad TSRS su savo socialistine ideologija istoriniu požiūriu neilgai tegyvavo. Bet, po soc. sistemos subyrėjimo, atėjo ir kapitalizmo galas. Keis jį, matyt, neoliberalizmas su grynai socialistine idealogija: su pasauline Vyriausybe, su visai menka viduriniaja klase ar visai be jos, gamybos priemonės bus nedaugelio pasaulinio masto korporacijų rankose, su pasauliu be tautinių valstybių ar jų imitacija (kaip Lietuva ES sudėtyje), ir t.t. Bus vieninga Pasaulinė Tarybų Socialistinė Respublika. Viskas pagal G.Orvelo „Gyvulių ūkį“ . Tik dar neaišku, kas bus pasaulinio masto Napoleonas (pagal Orvelą)

 3. Skaitykite Martin Armstrong bloga says:

  Bus aisku. Kas angliskai mokat.

 4. romanas says:

  Siūlau internete susirasti puslapį „alvasar.ru“ ir peržiūrėti jutube – „Matricos perkrovimas“. Yra kelios laidos , kurios manau tinka šiai temai .

 5. Gojus says:

  Kažin ar būtų galima suversti tai kažkokiai penktai kolonai. Taip, kova prieš rinkimus be skrupulų ir netoli to, kad būtų balsuojama ginklais. Bet šaknis ne tame. Svarbiausia, kad yra paskleista idėja, ji rado palankią dirvą, leidžia šakinis ir neša pirmuosius vaisius. Idėja tręšiama nuolat ir akivaizdu, kad greitai nemirs. Na nebent kažkas perkrautų soc. ackirtą, soc. klases, bet turtingieji tikrai neacisakys savo ir nepasidalins su skurdžiais. Negrai gi, dažniausiai pastarojoje klasėje.
  Tik štai laiko klausimas – nemanau, kd tai įvyks itin greitai. Visgi patikėk, kažkas pogrindyje spausdina laikraštį „Varpas“, kažkas tariasi su kitomis organizacijomis, kažkas veržiasi į pirmas gretas ir tam pajungia kitus. Patikėk darbas vyksta ir idėja vis auga ir šaknijasi. Tad tik laiko klausimas kada ji išaugs ir išsprogs.
  Vaistas būtų leisti jai išsprogti dabar, kas nuramintų protestuojančių alkį, suteiktų apgaulingą jausmą, kad jie nugalėjo, tačiau tai numarintų pogrindinę veiklą ir daug didesnes problemas ateityje.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top