Švedijos vaikai, aplinkos tvarkymo darbų metu yra verčiami lankytis homoseksualų eitynėse

2015, 28 birželio, 1:02 | kategorija Metodologija | 3 komentarai | peržiūrų 440 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

europeanguardian.com

paveikslėlis

trečiadienį Gotenburgo mieste, apie 120 vaikų buvo priversti aplankyti HBT (homosesks.biseksulų, transvestitų ) eitynes

Šiais metais, toks aplinkos tvarkymo paradas, kaip Vakarų sekso šventės dalis, organizuojamas jau antrą kartą. Tai „šventė“, kai suaugusieji iš įvairių seksualinių mažumų, pusnuogiai žygiuoja gatvėmis.

Vaikams buvo pasakyta tuo metu skanduoti šūkį – „kas esate jūs – kuriems leista mylėti ką tik užsigeidžiate“. Paklausta, kodėl aplinkos tvarkyme dalyvaujantys vaikai verčiami žiūrėti tokius dalykus, jų mokytoja Sara Ghadzi pasakė:

Apie žmonių lygybę mes kalbamės kiekvieną dieną, ir mums visiškai nesvarbūs odos spalva ar lytis“.

Deja, tokios „šventės“ tėra tyrų vaikų smegenų plovimas, ir nieko daugiau. Švedijos valstybės leidimas, kad vaikais manipuliuotų dvasiškai nesveiki asmenys, tereiškia viena – valstybė užmerkia akis į vaikų tvirkinimą.

Vaikai, dar nemokantys nei skaityti, nei rašyti, yra pratinami manyti, kad nukrypimas nuo to, kas normalu, yra norma. Tokiu būdu Švedijos visuomenėje ruošiama ištisa kartos pražūtis.

Deja, kalbame ne tik apie Švediją, bet ir apie tai, kaip ši pasibjaurėtina veikla plinta į kitas Europos šalis. Ir tai iššūkis mums, ar kovosime už tai, mūsų vaikų teises ir jų vaikystę, NE-iškrypelių aplinkoje. Panašu, kad daugiau niekam vaikų tyrumas neberūpi. Nebegalime tiesiog stovėti ir žiūrėti kaip tai vyksta. Privalome padaryti viską, kas mūsų valioje, kad sustabdytume tai, išeiti į gatves, burtis į organizacijas, kad mūsų balsas būtų girdimas.

Laikas, kai bijojome netekti darbo ar prarasti vieną ar du draugus pasibaigė. Dabar turime kiekvienas ir visi pakilti ir kažką padaryti.

Kėsinimasis į vaikų tyrumą, – tai tiesioginė grėsmė musų šalių ateičiai. Vieną dieną, kai kurie tų vaikų suaugę sės prie valdžios vairo. Nesunku įsivaizduoti, ką tokie vadovai, su išplautomis smegenimis, gali dar pridaryti, ir tampa visiškai aišku, kad tai turi būti sustabdyta.

M.Crow

Versta iš TEG (Europos Sargybinis)

Redaktoriaus žodis (The European Guardian): Nėra nieko vertingesnio nei mūsų kultūra, tauta ir žemynas. Europa, tai mūsų namai. Mūsų tvirtovė. Ir mūsų, kaip europiečių pareiga visa tai ginti, padėti klestėti ir užtikrinti ateitį.

parengė: Saulius Tarasevičius

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

 1. Tomas says:

  Valdžią ES yra užgrobę sionistai, jie ją verčia moraliniu, rasiniu šiukšlynu, naikina valstybes, šeimas, krikščionių religiją, krausto į ES arabus pabėgėlius iš jų Didžiąjam Izraeliui valomų teritorijų.

 2. ROBERT says:

  Tai tik pradzia. Siu antzmogiu tiksliau „reptilijos“ uzmacios pries 20-30 metu buvo uzdirbti pinigus, dabar kai ju turi daugiau nei pakankamai, judam link „koncentratiniu stovyklu“ ir musu zmoniu sumazinimo iki auksinio milijono…

 3. Puikus straipsnis says:

  Čia neblogai pavaryta-nelabai ką ir bepridursi:

  http://radvanskis.lt/mintys/baltagalvis-erelis/

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top