Tai, kas ateina ir į Lietuvą

2023, 29 birželio, 9:30 | kategorija Genocidas | 1 atsiliepimas | peržiūrų 300 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Berniukas ar mergaitė? – Berniukas.

Amerikiečių autorius, Gamaliel Isaac pasakoja apie JAV valstybinėse mokyklose vykdomą transgenderizmo politiką, kuria remiantis mokytojams liepiama nepasakoti vaikų tėvams apie „pasireiškiančius” lytinės tapatybės pokyčius, kuriuos pati mokykla nuosekliai stimuliuoja.

Turint omenyje, kad Lietuvos Švietimo reformą rengė dabartinė pro-seksualinių mažumų politiką stumianti vyriausybė, ir tai, kad prieš kelias dienas patvirtintos įstatymo pataisos, pagal kurias vaikams nelankant mokyklos ar atskirų pamokų, mokyklos privalės pranešti apie tai Vaiko teisių tarnybai – pamokų, kuriose bus dėstoma priešinga tėvų pažiūroms medžiaga – išvengti gali nepavykti.

Kviečiame susipažinti su žemiau pateiktu pasakojimu ir tiesiog tam rengtis iš anksto mūsų šalyje.

2023 m. birželio 12 d. Niujorko valstijos Švietimo departamentas (NYSED) paskelbė dokumentą, pavadintą „Saugios, palankios ir įtraukios mokyklos aplinkos translyčiams ir lytį išplečiantiems (keičiantiems) mokiniams kūrimas”. Dokumente mokytojams nurodoma, kad jei mokinys nenori, kad tėvai žinotų, jog jis pereina į kitą lytį, jie turėtų šią informaciją nuo jų nuslėpti.

Dokumente pateikiamas hipotetinis pavyzdys, kai mokinys, kurio teisinis vardas Kevinas, atsiskleidžia kaip transseksuali mergaitė, kuri prašo mokytojų vadinti ją Kimi, bet nori, kad mokytojai, kalbėdami su „jos” tėvais, vis tiek vadintų „ją” Kevinu. Mokytojams nurodoma elgtis taip, kaip nori Kevinas, kad Kevinas būtų saugus.

Dokumento autoriai aiškina: „Kevinas turi būti mokomas, kai jis yra Kevinas:

Tokiose situacijose svarbiausia yra apsaugoti mokinio sveikatą ir saugumą, užtikrinti, kad būtų patvirtinta mokinio lytinė tapatybė ir saugiai išsaugotas jo privatumas bei konfidencialumas.

NYSED daro prielaidą, kad patvirtinus mokinių įsitikinimą, jog jų lytinė tapatybė skiriasi nuo jų biologinės lyties, jie tampa saugūs, o tėvai, kurie nesutinka su tokiais mokiniais, yra heteronormatyvūs engėjai, dėl kurių tie mokiniai yra nesaugūs.

NYSED dokumente taip pat teigiama, kad siekiant įvykdyti Švietimo įstatymo §801-A, pagal kurį mokiniai turi būti mokomi pilietiškumo ir pagarbos kitiems, reikalavimus:

…mokyklos norės apsvarstyti galimybę įtraukti įtraukiąsias mokymo programas, pavyzdžiui, mokyti ir skaityti įvairių tapatybių autorių knygas ir įtraukti daugiakultūrinius vaizdus, dekoracijas ir meno kūrinius klasėse. Jei siūloma, lytinės sveikatos mokymo programa turi apimti visas tapatybes. Kiekvienoje akademinėje disciplinoje yra galimybių ir būdų įtraukti įvairias tapatybes.

Kitaip tariant, vaikai turėtų būti mokomi suprasti skirtingas lytines tapatybes kiekvienoje pamokoje, nesvarbu, ar tai būtų matematika, istorija, ar lytinis ugdymas. Tokios įtraukiančios pamokos skatina vaikus identifikuotis kaip turinčius skirtingas lytis.

NYSED dokumentas iš esmės nurodo mokykloms įtikinti vaikus, kad jie turi kitą lytį, o kai vaikai įtikinami, nuslėpti šią informaciją nuo tėvų. Nors dokumento autoriai teigia, kad taip elgdamiesi vaikai taps saugūs, įtikinus vaikus, kad jie yra kitos lyties, jie tampa labai nesaugūs. Tikėtina, kad jie pradės vartoti lytinio brendimo blokatorius, kryžminius hormonus ir bus operuojami, kad pakeistų savo kūną.

Tūkstančiai pakeitusių lytį žmonių gailisi, kad tai padarė, tačiau pokyčiai yra negrįžtami. NYSED nurodo mokytojams neleisti, kad vieninteliai žmonės, galintys užkirsti kelią vaikams sugriauti savo gyvenimą, t. y. jų tėvai, sužinotų, kas vyksta.

NYSED politika yra tik vienas iš daugiau nei 168 apygardų, valdančių 5 904 mokyklas visoje šalyje, politikos pavyzdžių, neleidžiančių dėstytojams ir darbuotojams atskleisti tėvams mokinio lyties statuso be jo sutikimo.

Pagrindinė problema, lemianti pirmiau minėtą pražūtingą politiką, yra ta, kad mokytojai, kurie turėtų geriau žinoti, nesupranta, kaip lengvai vaikai pasiduoda įtaigai ir kaip geranoriškos, bet klaidingos pastangos padėti šiems vaikams gali juos įtikinti save žalojantiems veiksmams.

Dr. Lisa Littman 2018 m. parodė, kad paaugliai kartais priima transseksualinę tapatybę reaguodami į socialines užuominas ir spaudimą. Šis reiškinys vadinamas socialiniu užkratu, o jo pasireiškimas tarp paauglių mergaičių aprašytas Abigail Shrier knygoje „Negrįžtama žala” (angl. Irreversible Damage).

Užtenka pažvelgti į devintajame dešimtmetyje prasidėjusią satanistinę paniką, kad rastume pavyzdžių, kaip terapeutai, bandantys padėti vaikams, gali įtikinti juos destruktyviais klaidingais įsitikinimais.

Uoliai siekdami padėti savo pacientams, terapeutai atgaivindavo klaidingus prisiminimus apie nuo tėvų patirtą seksualinę prievartą. Pacientams, kurie tokios prievartos neprisiminė, buvo sakoma, kad jie ir toliau stengtųsi prisiminti, kad pasveiktų.

Dėl to iširo šeimos, nekalti tėvai buvo paduoti į teismą savo vaikų ir tie tėvai buvo nuteisti ilgoms laisvės atėmimo bausmėms.

Vaikų dienos centruose dirbę žmonės tapdavo melagingų atgautos atminties parodymų taikiniais, kai vaikai būdavo apklausiami labai įtaigiai. Sarah Hughes savo straipsnyje „Amerikos monstrai” rašė:

Šimtai kaltinimų, kad Amerikos baltųjų viduriniosios klasės priemiesčių vaikų darželiuose dirba velnią garbinantys pedofilai. Bendruomenės visoje šalyje įsitraukė į teisminius procesus prieš centrų savininkus, iš kurių didžiausią atgarsį sukėlė McMartin Preschool procesas Manheteno paplūdimyje, Kalifornijoje, kuris iki šiol yra ilgiausias ir brangiausias baudžiamasis procesas šalies istorijoje.

McMartinų šeimos nariai buvo nepagrįstai apkaltinti šimtais seksualinės prievartos prieš jų prižiūrimus vaikus atvejų. Kaltinimus, keistus, o kai kuriuos net fiziškai neįmanomus, pateikė McMartinų darželio vaikai; nepaisant to, suėmimai ir ikiteisminis tyrimas vyko 1984-1987 m., o teismo procesai vyko 1987-1990 m. Byla truko septynerius metus, tačiau nebuvo priimtas nė vienas apkaltinamasis nuosprendis, o 1990 m. visi kaltinimai buvo panaikinti.

Buvo daug kitų tokių darželių bylų. Vienoje jų vaikai kaltino darželio auklėtoją Margaret Kelly Michaels, kad ji juos išprievartavo Lego kaladėlėmis „Wee Care” darželyje; kitoje vaikai kaltino darželiui vadovavusią porą, kad ši juos išvežė į Meksiką, kur juos seksualiai išnaudojo kareiviai, o paskui grąžino į Ostiną, kad juos pasiimtų tėvai.

Visus šiuos beprasmiškus kaltinimus piktnaudžiavimu nustelbia tikrasis piktnaudžiavimas, kurį mūsų mokyklos vykdo prieš mūsų vaikus, kuriems plaunamos smegenys, kad jie savanoriškai susigadintų savo gyvenimą naudodami kryžminės lyties hormonus ir žalotų save krūtų šalinimo operacijomis (mastektomija) bei kitomis lyties keitimo operacijomis.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.1 Atsiliepimas

  1. Žemaitis says:

    Iš didelio rašto išėjo iš krašto.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top