Tiesa apie multiplikacinius filmus vaikams

2019, 13 birželio, 19:04 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (38) | peržiūrų 19 584 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Laida apie multiplikacinuis filmus vaikams

pirmą kartą ši medžiaga paskelbta 2011.03.09

Ši laida netyčia prasibrovė į eterį Maskvoje ir buvo parodyta per trečią programą. Matomai kažkas neapsižiūrėjo, nes po vėliau visi, kas dalyvavo kuriant ar pristatant šią laidą buvo atleisti (info: http://rutube.ru/tracks/3387676.html). Pati laida taip pat daugiau nebeišėjo į eterį lyg jos niekada iki tol ir nebūtų buvę. Gerai, kad žmonės įrašė vaizdo įrašą tiesiai iš eterio ir pilnai informacijos sunaikinti nepavyko. Multiplikaciniai filmai vaikams – ar tai taip nekalta?
Laidoje parodyti mechanizmai, kaip su televizijos, spaudos (kitaip MIP „Mas. Inf. Priemon.”) pagalba platinama pilnai demoralizuojanti bukinanti propaganda, kurios pasekmes matome šiandien ir Lietuvoje. Kuri tiesiogiai veikia mūsų mažamečius ir paauglius vaikus, ir dažnai pastebėję pavojų jau nieko nebegalime padaryti. Trumpai tai galime pavadinti taip – „Intelektualus nuopuolis”
Bet, siūlome pažiūrėti patiems ir pasidaryti savas išvadas.Kam patogiau žiūrėti YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=aHHZ2MHW7Y4

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 38

 1. moderatoriui Vilnietis says:

  O tai jūs nenorit kad šis video kuo labiau išplistų?
  Aš kaip tik paprašiau kad jį įdėtų ir nepatingėjau surašyt prie jo info su nuorodą į jus.
  Čia aš manau kad tikslas turi būti pasiekt kuo daugiau žmonių o ne galinėtis kam tas video priklauso ar kas padarė vertimą. Ar ne taip?

 2. Vytas says:

  Šakalienės prastumtas „vaikų atėmimo” įstatymas yra iš tos pačios vakarietiškos serijos: bet kuriais būdais stengiamasi sumenkinti tėvų autoritetą, sumenkinti tėvų įtaką vaiko auklėjime ir jo pasaulėžiūros formavime. Juk tik aklas gali nematyti, kokiai ateičiai ir kokio charakterio ruošiami vaikai ir mokyklose. Viso aukščiau iškeltos „vaikų teisės” tik žlugdo vaikuose savarankiškumą, atsakomybę už savo veiksmus bei poelgius. Mano, pokario karta egzaminus laikė kasmet iki pat vidurinės baigimo. Tėvai stengėsi duoti vaikams bent vidurinį išsilavinimą, o dabar kyla didelis ažiotažas dėl vaikams skiriamų namų darbų. ABSURDAS. Išpūstos „grėsmės” vaikams iš tėvų pusės daro milžinišką žalą. Kad ir Kručinskų šeima: mama krepštelėjo vaiką ranka – jau skausmo sukėlimas. O tokie atvejai, kaip Matuko – išskirtiniai, įvykstantys kartą per dešimtmetį ar rečiau. Ir tai negali būti pagrindu kaltinti ar įtarinėti visus kitus tėvus. Vaikai irgi skirtingi, kaip ir suaugusieji, vienam užtenka gero paaiškinimo, kitam grižto žodžio gali būti per maža. Juk visi žinom, kad vaikas viską nori pabandyti: ir užtenka vieną kartą prikišti jam pirštus prie liepsnos, tai daugiau jis jos nebeliečia. O čia per internetą, per „multikus” jam kalama, kad tėvai yra niekas, mokytojai ir mokykla – seniena, kuri neverta pagarbos, nuo kelerių metų reikia mokėti mastrubuotis, kad tai sveika, kad gyvenimo pagrindas ne šeima, meilė, vaikai, darbas, o seksas ir t.t. Ir pabaigai. Laidoje išdėstyti argumentai ir samprotavimai pilnai tinka ir Lietuvos kasdienybei, rodomiems per SMI filmams, LGBT skleidžiamai reklamai apie save. Vakarų sąžiningi reporteriai jau senai pastebėjo, kad dažnas nuogo moters kūno demonstravimas dažnai turi atvirkštinį poveikį vyrų seksualiniam potraukiui, dažnas jaunuolis realią moterį keičia į virtualinę, kompiuterinę ar net „guminę”, dargi tokioje šalyje, kaip Japonija. Kas tai? Manau, kad tai tos seksualinės „revoliucijos” , propaguojamos per SMI, padariniai. AUKSINIO MILIJARDO TEORIJA ĮGYVENDINAMA INTENSYVIAI.

 3. konkurencijos nėra says:

  Vaikus padarė preke, už 170 000 000€!
  Vaikus iki 6 metų,prižiūrėt, auklėt, Privalo Mama!
  Televizorius, tai opiumas liaudžiai!

 4. socialistas says:

  Televizoriu galima paversti tobuliausiu kvailumo, beprotybės, kankinimo, bukumo, žiaurumo įrankiu. Televizorius gali tapti idealia priemone skiepyti pasyvumą ir ugdyti vidiotus.
  ALeksandras Kukarkinas knyga „Anapus gėrovės.” Knuga parašyta 1979 m labai gerai atskleidžia vakaru kapitalistinio pasaulio kultūrinį ir moralinį nuopolį. Tada tarybiniai žmonės manė, kad jiems meluoja, o dabar suprantam, kad tiesą sakė. Knygą galite rasti pirkti senu knugu parduotuvėse arba parsiusti pdf versija nemokamai. Labai rekomenduoju paskaityti.

 5. socialistas says:

  Televizoriu galima paversti tobuliausiu kvailumo, beprotybės, kankinimo, bukumo, žiaurumo įrankiu. Televizorius gali tapti idealia priemone skiepyti pasyvumą ir ugdyti vidiotus.
  ALeksandras Kukarkinas knyga „Anapus gėrovės.” Knuga parašyta 1979 m labai gerai atskleidžia vakaru kapitalistinio pasaulio kultūrinį ir moralinį nuopolį. Tada tarybiniai žmonės manė, kad jiems meluoja, o dabar suprantam, kad tiesą sakė. Knygą galite rasti pirkti senu knugu parduotuvėse arba parsiusti pdf versija nemokamai. Labai rekomenduoju paskaityti.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top