Tiesa apie multiplikacinius filmus vaikams

2019, 13 birželio, 19:04 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (38) | peržiūrų 19 415 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Laida apie multiplikacinuis filmus vaikams

pirmą kartą ši medžiaga paskelbta 2011.03.09

Ši laida netyčia prasibrovė į eterį Maskvoje ir buvo parodyta per trečią programą. Matomai kažkas neapsižiūrėjo, nes po vėliau visi, kas dalyvavo kuriant ar pristatant šią laidą buvo atleisti (info: http://rutube.ru/tracks/3387676.html). Pati laida taip pat daugiau nebeišėjo į eterį lyg jos niekada iki tol ir nebūtų buvę. Gerai, kad žmonės įrašė vaizdo įrašą tiesiai iš eterio ir pilnai informacijos sunaikinti nepavyko. Multiplikaciniai filmai vaikams – ar tai taip nekalta?
Laidoje parodyti mechanizmai, kaip su televizijos, spaudos (kitaip MIP „Mas. Inf. Priemon.“) pagalba platinama pilnai demoralizuojanti bukinanti propaganda, kurios pasekmes matome šiandien ir Lietuvoje. Kuri tiesiogiai veikia mūsų mažamečius ir paauglius vaikus, ir dažnai pastebėję pavojų jau nieko nebegalime padaryti. Trumpai tai galime pavadinti taip – „Intelektualus nuopuolis“
Bet, siūlome pažiūrėti patiems ir pasidaryti savas išvadas.Kam patogiau žiūrėti YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=aHHZ2MHW7Y4

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 38

 1. SViesuolis says:

  CHEBRA atminkite, visada pirmiausia klausykit kas sakoma, o ne kas sako. ir tada stebedami aplinka patvirtinkite arba paneikite tuos teiginius. Sau zinoma.. Mintyse.. Bet bukit objektyvus! Atlikite ta kokybiskai.. :)

  Kaip sakoma fuck the messanger did you get the message?

  Labai saunu jeigu mokate nustatyti propaganda. Tikrai pagirtina.
  bet vien del to jog yra palyginama vakaru kultura su rusu kultura ir matomi akivaizdus skirtumai ir nukrypimai tai nereiskia kad tai butinai yra propaganda. Toks vaizdas kad viskas kas is Rusijos tai propaganda.. neskubekime.. :)

  Viskas labai paprasta: info tai proto maistas. Kuo matiname prota toks jis ir formuojasi. Tai reiskia jeigu ziures vaikas negatyvius dalykus multikuose gaus doze tarsalu. Ir galbut jus esate patys gerai issilavine, turintys gera kritini mastyma, stipria intuicija (vien logikos neuztenka siais laikais) geri tevai ir sugebesite juos nugesinti, o galbut spesite nugesinti ne viska ir dalis sudo visgi pateks i vaiko samone / pasamone… Taciau baisiausia jog dauguma net nepriima to rimtai ir isvis nesirupina tuo. Na patys kalti.. :) Suvokimas ateina su laiku.. Kazkada juokesi ir is tu kurie sake kad zeme apvali.. ;)

  Paziurekit kaip prekybininkai marketingistai naudojasi psichologijos mokslo ziniomis. Pasamone veikianciomis priemonemis.. Manote tik parduotuveje marketingas? Ar tik per TV? Manote jog i jusu ir jusu seimos pasamone niekas nesikesina? Niekas neturi kitu tikslu nei parduot keksiskai atrodancios barbes lele? Ar manote kad visa tai tik konspiracijos teorijos? Manote jog prekybininkai pirmieji eileje prie duru i jusu pasamone? Pamastykite dar… O gal manote kad moksliniai tyrimai negali buti suklastoti? manote jog propaganda tai tik rusijos naudojama priemone? Kitos galingos valstybes turincios savo agenda, manote, propagandos nenaudoja?

  Ar teko buti JAV? Matete kiek daug ten ataususiu zmoniu? Kaip manote kodel? O ar matete kaip siais laikais agresija paplitusi pasaulyje..? Kaip manote kodel? O ar matete kaip JAV paplites seksas? Jo daug ir visur visokio lengvabudisko… O kaip manote kodel? O galbut manote jog institucijos jus apsaugos? Kad tokie dalykai neimanomi „demokratineje“ valstybeje…? o kaip manote kam ta juvenaline justicija? Ar tikrai? O jus isvis ka nors zinote ar tik manote?

  Lietuvoje yra paplites labai pavojingas virusas.. Pavojingas butent paciai Lietuvai.. Ir tas virusas vadinasi RUSOFOBIJA. zinoma sis virusas smarkiai plinta po pasauli tas labaj akivaizdziai matosi po ukrainos ivykiu.. zinoma prie to prisideda ivairios interesu grupes..

  Linkiu visiems buti samoningiems, nemastyti kai to nereikia ir mastyti kokybiskai ir kritiskai taciau objektyviai kai to reikia. :) Bukite budrus ir stebekite aplinka.. STEBEKITE! ir viska suvoksite… atlikite savo asmeninius tyrimus! tik bukite objektyvus! :)

 2. Rosita says:

  Dėkui už informaciją. Visiškai tam pritariu, turint galvoje šiandienes tendencijas narcicizmo epochos, vyriškosios lyties devalvacijos ir moteriškosios dominavimo. Turime rūpintis savo vaikais, deja, dažnam vienodai , ką jie žiūri, kuo jie gyvena. Akivaizdžiai matyti mergaičių išreikštas erotizmas vyriškosios lyties atžvilgiu, o šioji tarsi užspausta. Ko norėti – mūsų šalyje jau tapo norma, kad vaikus augina vyro palikta moteris, tapusi auka arba atvirkščiai – kontrolierė, kurios sūnus vėlgi bus neįgalus eiti į priekį, kurti santykius savarankiškai ir laisvai. Jis neturi vyriško pavyzdžio, o formuojamas bet kieno, ypač televizijos. jei kam nors atrodo, kad čia rusai propogandą varo, atsimerkit. bet kas pasakys, koks siaubas atėjo iš vakarų. iš tiesų nieko švento nebėr, jokios užslėptos, pamokomosios potekstės, skaitymo tarp eilučių, ką vaikas kaip moralinius dėsnius turi suvokti pats. Nieko gražaus, tikro – paviršius ir erotika, smurtas, nepagarba. To nepastebintys žmonės tiesiog augina robotukus, kurių mygtukus spaudys kiti.
  Tiesa vyras, įgarsinęs šią laidą kalba siaubingai prastai. pilna grubių lietuvių kalbos klaidų, kurios yra didžiosios. jei pretenduojame saugoti savo tapatumą, venkim svetimybių ir pasistenkime tekstus rodyti kalbos redaktoriams. Beje ne multiplikacija, o animacija. :) Sėkmės mums visiems matyti tiesą.

 3. moderatoriui Vilnietis says:

  O tai jūs nenorit kad šis video kuo labiau išplistų?
  Aš kaip tik paprašiau kad jį įdėtų ir nepatingėjau surašyt prie jo info su nuorodą į jus.
  Čia aš manau kad tikslas turi būti pasiekt kuo daugiau žmonių o ne galinėtis kam tas video priklauso ar kas padarė vertimą. Ar ne taip?

 4. Vytas says:

  Šakalienės prastumtas „vaikų atėmimo“ įstatymas yra iš tos pačios vakarietiškos serijos: bet kuriais būdais stengiamasi sumenkinti tėvų autoritetą, sumenkinti tėvų įtaką vaiko auklėjime ir jo pasaulėžiūros formavime. Juk tik aklas gali nematyti, kokiai ateičiai ir kokio charakterio ruošiami vaikai ir mokyklose. Viso aukščiau iškeltos „vaikų teisės“ tik žlugdo vaikuose savarankiškumą, atsakomybę už savo veiksmus bei poelgius. Mano, pokario karta egzaminus laikė kasmet iki pat vidurinės baigimo. Tėvai stengėsi duoti vaikams bent vidurinį išsilavinimą, o dabar kyla didelis ažiotažas dėl vaikams skiriamų namų darbų. ABSURDAS. Išpūstos „grėsmės“ vaikams iš tėvų pusės daro milžinišką žalą. Kad ir Kručinskų šeima: mama krepštelėjo vaiką ranka – jau skausmo sukėlimas. O tokie atvejai, kaip Matuko – išskirtiniai, įvykstantys kartą per dešimtmetį ar rečiau. Ir tai negali būti pagrindu kaltinti ar įtarinėti visus kitus tėvus. Vaikai irgi skirtingi, kaip ir suaugusieji, vienam užtenka gero paaiškinimo, kitam grižto žodžio gali būti per maža. Juk visi žinom, kad vaikas viską nori pabandyti: ir užtenka vieną kartą prikišti jam pirštus prie liepsnos, tai daugiau jis jos nebeliečia. O čia per internetą, per „multikus“ jam kalama, kad tėvai yra niekas, mokytojai ir mokykla – seniena, kuri neverta pagarbos, nuo kelerių metų reikia mokėti mastrubuotis, kad tai sveika, kad gyvenimo pagrindas ne šeima, meilė, vaikai, darbas, o seksas ir t.t. Ir pabaigai. Laidoje išdėstyti argumentai ir samprotavimai pilnai tinka ir Lietuvos kasdienybei, rodomiems per SMI filmams, LGBT skleidžiamai reklamai apie save. Vakarų sąžiningi reporteriai jau senai pastebėjo, kad dažnas nuogo moters kūno demonstravimas dažnai turi atvirkštinį poveikį vyrų seksualiniam potraukiui, dažnas jaunuolis realią moterį keičia į virtualinę, kompiuterinę ar net „guminę“, dargi tokioje šalyje, kaip Japonija. Kas tai? Manau, kad tai tos seksualinės „revoliucijos“ , propaguojamos per SMI, padariniai. AUKSINIO MILIJARDO TEORIJA ĮGYVENDINAMA INTENSYVIAI.

 5. konkurencijos nėra says:

  Vaikus padarė preke, už 170 000 000€!
  Vaikus iki 6 metų,prižiūrėt, auklėt, Privalo Mama!
  Televizorius, tai opiumas liaudžiai!

 6. socialistas says:

  Televizoriu galima paversti tobuliausiu kvailumo, beprotybės, kankinimo, bukumo, žiaurumo įrankiu. Televizorius gali tapti idealia priemone skiepyti pasyvumą ir ugdyti vidiotus.
  ALeksandras Kukarkinas knyga „Anapus gėrovės.“ Knuga parašyta 1979 m labai gerai atskleidžia vakaru kapitalistinio pasaulio kultūrinį ir moralinį nuopolį. Tada tarybiniai žmonės manė, kad jiems meluoja, o dabar suprantam, kad tiesą sakė. Knygą galite rasti pirkti senu knugu parduotuvėse arba parsiusti pdf versija nemokamai. Labai rekomenduoju paskaityti.

 7. socialistas says:

  Televizoriu galima paversti tobuliausiu kvailumo, beprotybės, kankinimo, bukumo, žiaurumo įrankiu. Televizorius gali tapti idealia priemone skiepyti pasyvumą ir ugdyti vidiotus.
  ALeksandras Kukarkinas knyga „Anapus gėrovės.“ Knuga parašyta 1979 m labai gerai atskleidžia vakaru kapitalistinio pasaulio kultūrinį ir moralinį nuopolį. Tada tarybiniai žmonės manė, kad jiems meluoja, o dabar suprantam, kad tiesą sakė. Knygą galite rasti pirkti senu knugu parduotuvėse arba parsiusti pdf versija nemokamai. Labai rekomenduoju paskaityti.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top