Tikrieji patriotai tautininkai ir konservatoriai petys petin drąsiai kovoja prieš kolaborantus

2015, 30 birželio, 10:49 | kategorija LPT | atsiliepimų (27) | peržiūrų 884 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslelis

Nuotraukoje – dvi tos pačios monetos pusės | ekspertai.eu

Konservatorių veidas Algis Ramanauskas (vyriškoji konservatorės Rasos Juknevičienės versija) drąsiai išrėžė visą tiesą apie labai blogą poetę Salomėją Nėrį: „Pirma, ji buvo labai bloga poetė. Nežmoniškai bloga poetė. Ji buvo brunius. Antra, ji buvo kvislingė, paprasčiausia išdavikė. Nieko ji neklydo – puikiausiai žinojo, ką darė. Trečia – ji buvo žiauriai negraži, turėjo kašaloto kaktą, iš veido šiek tiek priminė klozetą.“

Perėmęs liberaliųjų pažiūrų filosofo Leonido Donskio terminologiją, dešinysis krikščionis drąsiai stato prie sienos jau mirusius kolaborantus, komunistus ir kitus tautos išdavikus, ant jų kapo lietuviškai dėdamas b…. Lietuvos patriotas nesibodi gražių epitetų ir šiandienos rusofašistams – aukso fondų verta konservatoriaus skraji frazė apie Rimą Tuminą: „Apsišikusi teatro beždžionė.“

Įdomi ir labai svarbi detalė: pagal grožį atskiriantis išdavikus nuo tautos didvyrių, aukščiau minimas konservatorius, kaip du vandens lašai panašus į tautininkus, deklaruojančius lygiai tas pačias vertybes panašiom intonacijom ir panašiais kamufliažais.

Tautininkai irgi drąsiai stoja kovon su kolaborantais, komunistais, fašistais ir kalbos išdavikais. Jų mitingai ir drąsūs kreipimaisi į prezidentę pagalbos, jau atnešė tautai nepaneigiamos ir apčiuopiamos naudos.

Susivieniję konservatoriai, liberalai, socdemai, darbiečiai Vidaus reikalų ministerijos lūpomis Seimui teikia įstatymo pakeitimą, kad užregistruotų, prisipažinusių ir įrašytų į įskaitą asmenų (slapta bendradarbiavusių su buvusios TSRS specialiosiomis tarnybomis) pateikta informacija ir duomenys apie juos yra įslaptinami 75 metams ir saugomi įstatymų nustatyta tvarka. Nuo Salomėjos Nėries mirties praėjo 70 metų, ją įtikino tokie pat drąsūs vyrai kaip šiandieniniai Lietuvos patriotai parašyti poemą Stalinui (šiandien tokie drąsūs vyrai prašytų parašyti poemą Grybauskaitei su Burokevičiumi ar Brazauskui su Landsbergiu), ji važiavo su jais į Maskvą, bet vėliau gailėjosi, meldė tėvynės atleidimo, prisipažino klydusi.

Bet tai nieko nekeičia – mes ir vėl drąsiai viską sutvarkysime. Visus gyvus šiandieną valstybės labui dirbančius kolaborantus įslaptinsime ir toliau šviesiai žengsim demokratinės, lygios tarp lygių ir laisvos Lietuvos keliu, o ant poetės kapo nunešime konservatoriaus Algio Ramanausko b…, kaip jis ir prašė.

Pabaigai pacituosime filosofo L. Donskio mintis: „Kas gi yra tas Azefo sindromas? Sugebėjimas tarnauti dviem viena kitą paneigiančioms politinėms jėgoms kone kasdien išduodant tuos, kurie ir taip kasdien rizikuoja savo gyvybe ir žvelgia mirčiai į akis? Savo nesaugios vaikystės slėpimas ir saugumo troškimas netgi ryžtantis susidėti su brutalia jėga, galbūt naikinančia tau artimus žmones ir tavo šalį? (…) Ne tik. Anot Štromo, tai savo pranašumo jausmas, apsaugantis nuo sąžinės priekaištų ir moralinių kančių, o sykiu ir įsitikinimas, kad nėra nei tiesos, nei tokių vertybių, dėl kurių vertėtų aukotis ir kurioms būtų galima skirti visą savo asmenybę. Tai psichologinis išdaviko šarvas, jo apsauginis mechanizmas.“

P. S.

paveikslelis

Tautininkų plakatas, po kuriuo pasirašytų kiekvienas konservatorius ir jų prezidentė.

ekspertai.eu

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 27

 1. Jau geriau tautininkai, nei raudoni „patriotai“  ir tokia dabartinė Briuselio kopūstų „valdžia“. Aišku, dėl Grybauskaitės jie ar kai kurie jų turi dar kažkokių iliuzijų, kad padės apginti lietuvių kalbą. Pats nepalaikau tos „prezidentės“ kaip ir raudonų „draugų“ .

 2. kaip nesuk raudonas says:

  Svarbu tiketi ,kad europoje mes vis lygus, na tik algos, kvotos, pasalpos, zemes pardavimo salygos skyriasi… 10kartu O siaip lygus :)) O raudoni jie blogi nes raudoni. O jei nelabai supranti skirtumo tada tu iskarto raudonas :)) Svarbu tiketi ir tu kaip visi :)

 3. Mindaugas says:

  Kas liečia Tautos Poetę S.Nerį. Jos būta žymiai didesnės ir tikresnės Lietuvos ir lietuvių tautos patriotės, nei A. Smetonos ar kitų buržuazinių „patriotizmo“ šulų, nes ji pasisakė už teisingą ir žmogišką Lietuvą, už šviesią ateitį lietuvių tautai, o ne pelną ir prabangą savanaudžių pseudopatriotų klikai. Smetoninė Lietuva, kurią neva „išdavė“ S. Nėris, buvo valstybė, kuri nuo pat savo įkūrimo buvo sukurta tam, kad tarnautų siaurai nuosavybės savininkų, t. y. vietinės buržuazijos, tiek gausios buožijos (žemvaldžių), tiek ir pamažu besiformavusios pramoninkų klasės, interesams. Kol šie „patriotai“, įvedę tik jiems patiems parankią tvarką turtėjo ir kalbėjo apie „tautos vienybę“ bei „nepriklausomą“ Lietuvą (kuri, tarp kita ko, buvo netgi labai ir labai priklausoma nuo užsienio kapitalo, konkrečiai, buvusių Antantės valstybių kapitalo), didžioji tautos dalis, kurią sudarė samdomieji žemės ūkio bei pramonės darbininkai, o taip pat ir mažažemiai valstiečiai, skurdo ir kentė valdančiojo režimo priespaudą, savivalę ir tironiją. Prieš šitokią Lietuvą, kurioje klestėjo valdančiųjų oligarchų ir jiems parsidavusių „patriotinių“ politinių prostitutų savivalė, kurioje buvo vykdomas žiaurus dirbančiųjų išnaudojimas ir pavergimas, pasisakė ir S. Nėris, ir daugybė kitų lietuvių tautos veikėjų, tame tarpe ir Petras Cvirka bei kiti šiandienos „patriotų“ nekenčiamų žmonių. Jie pasisakė už kitokią Lietuvą ir už kitokį gyvenimą lietuvių tautai: už Lietuvą, kurioje valdytų ne kapitalas, o darbas, už Lietuvą, kurioje vertybe būtų ne pinigas, o žmogus, jo jėgos, jo vertybės ir jo sugebėjimai, už Lietuvą, kurioje vaikai ir jaunimas galėtų mokytis, kurti gražius bei prasmingus gyvenimus, o ne skursti ir vergauti už elgetiškus atlyginimus, kaip kad daugumai buvo „prie Smetonos“. Jeigu kas ir išdavė Lietuvą ar lietuvių tautą, tai buvo tie patys tautininkai ir visa „patriotinės“ buržuazijos klika, daugybę metų engusi ir išnaudojusi, kad ir po „tautiškumo“ skraiste, savąją tautą, savus žmones, o be to, ir pats ponas Smetona, bailiai ir apgailėtinai pasprukęs iš skęstančio savosios valstybės laivo. Aišku, duguma sveiko proto žmonių žino, kas yra buržuazinis „patriotizmas“, kuris gimdo ne tautos ir tėvynės gynėjus ar mylėtojus, bet tiktai savanaudžius apsišaukėlius, gražiais šūkiais prisidengusius tautos judošius bei naivius ir politiniuose šunkeliuose pasiklydusius jų pastumdėlius.

 4. Ec says:

  O man atrodo, kad vienam iš jų (greitesniam), o gal ir kitam ant tos kalbos visiškai nusispjaut, tiesiog jiems lenkai nesumokėjo, todėl ir putojasi, jei sumokėtų, pūstų į tą pačią dūdelę

 5. Anonimas says:

  Dabartinių Lietuvos „patriotų“, tautoje geriau žinomų „megztų berečių“ vardu tikslas yra skatinti tikėjimą laisvės iliuzija, apeliuoti į turtuolių sluoksnius bei jų tariamą solidarumą, užtušuoti šalyje egzistuojančius socialinius prieštaravimus reikalaujant taip vadinamos vienybės ES ir kt. Vakarų imperializmo struktūrų vardan. dauguma jų, tai naivūs patriotėliai, kurie dar neperprato karčios tiesos, kad jokios nepriklausomybės šiuolaikinė euroliberastinė Lietuva neturi, būdama kapitalistinės-kosmopolitinės Europos Sąjungos (ES) provincija ir JAV imperializmo kariniu poligonu. Taigi, kas vyksta dabartinėje Lietuvoje yra rutali ir ciniška mažumos diktatūra prieš daugumą, griaunanti elementarius žmogiškumo, tautos savasties bei išlikimo pagrindus, neturinti nieko bendro nei su laisve, nei su nepriklausomybe, apie kurią kalbėti mažų mažiausiai veidmainiška – ypač šiandien, kai Lietuva yra tiktai ES provincija, Vašingtono-Briuselio kolonija, pigios darbo jėgos šaltinėlis.

 6. Tas pats per tą patį šitam tinklalapy: kokia Amerika 100 proc. bloga, o Rusija 100 proc. gera. Tik vieną pusę jūs matot. Iš kur žinios, kad libkonai ir tautininkai dirba/nedirba lenkams? Aišku, dėl ES visiškai sutinku, dėl JAV – ne. Vis tiek man A. Smetona bus didesnis patriotas, nei S. Nėris, vien dėl to, kad nevykdė sovietų komandų ir neprisidėjo prie Lietuvos valstybės likvidacijos. Matosi komunistų palikti „laimėjimai“ Lietuvoj iki šių dienų. Nesistenkit – neįtikinsit manęs. Aš jūsų neverčiu tikėt. 

 7. Ec says:

  Nevadinkit jų patriotais kabutėse, labai gadinat gerą terminą. Jie yra sąjunginiai su vergo dvasia ir supratimu. Jie be pono negali, nesvarbu ar ponas Landsbergis ar ES. Ponai ką bedarytų visuomet teisūs, net paskutinis pavyzdys – įslaptinti KGBistus, įr čia teisūs, taip reikia dėl Lietuvos, dėl nepriklausomybės. Pradėti karą yra labai gerai, čia dėl Libijos laisvės ir jos žmonių, kuriuos teks išžudyti dėl demokratijos. Rusai niekaip nepuola, reikia tankų iš amerikos į Lietuvą dėl taikos. Vienu žodžiu vergui ką ponas sako ar daro yra labai teisinga ir gera, net jeigu jį ir kartų. Čia taip yra dar ir dėl to, kad vergas tingi ar negali galvoti pats, jis bijo atsakomybės, bijo išsiskirti iš bandos tokių pačių

 8. Ec says:

  Nei žydras, niekas nieko neįtikinėja, tiesiog argumentus pateikia, o kiekvienam spręsti pačiam. Kad Lietuvos teritorija prie Smetonos buvo žymiai mažesnė nei prie TSRS – faktas, kad Lietuva TSRS laikais dirbo toli gražu ne Lietuvai o plačiajai tėvynei, irgi faktas. Tuo metu daug Lietuvos žmonių buvo ištremta ir nužudyta – faktas. Smetona pabėgo nuo savo tautos – faktas. Dabartiniai komunistai ir kgbservatoriai per 25 metus savo valdymo neprašo Rusijos kompensuoti patirtų Lietuvos nuostolių tai irgi faktas. O apie Landsbergius iš viso vien įdomūs faktai ir toli gražu ne Lietuvos o Rusijos ir KGB naudai

 9. Aš nebijau išsiskirti. Manęs tiesiog neįtikina, kad Rusija yra tiesiog „pūkuota gera meškutė“. Aišku, JAV irgi nėra absoliutus gėris. Taip, ji kariavo nemažai karų. Manau, jei Amerikos neliktų, jos vietą užimtų Rusija, kuri ir taptų „Naująja Amerika“, įtraukianti į savo įtaką Europą (ir Lietuvą be išimties). Vienžo, Meška „priglobtų“ Lietuvą taip, kaip „priglaudė“ Krymą.

 10. Su antru „Ec“ komentaru sutinku.

 11. Dalia says:

  NEI ŽYDRAS, NEI RAUDONAS, Jūs nei išmintingas, nei sąžiningas, teigdamas, kad gerbiami Sarmatai šitam tinklapy sraipsniais parodo, “kad kokia Amerika 100 proc. bloga, o Rusija 100 proc. gera.“ Oho, visu šimtu procentų! Jūs ką?! Baikit kraštutinumus tauzyt. Rimtai.Niekas taip nemano. Net būdami atsvara viešai skleidžiamai trydai, to neįžvelgiu. Bet ačiū Dievui yra būtina atsvara. Komentatoriai labai teisūs, Mindaugas kaip ir visada, ypač. O esamų “patrijotų“ (tik ne tikrųjų pogrindyje) pasisakymus ir pasispardimus pastebėjus, nori nenori prisimenu žinias iš DEMONOLOGIJOS .

 12. PP says:

  Nei žydram, nei raudonam. Ir labai gerai, kad Rusija užims JAV vietą, jei ką. Nes tiesiog kitų alternatyvų NĖRA. Nereikia būti naiviais, globalizacija yra objektyvus procesas ir jis visada vyko ir vyks toliau. Tik jau geriau tegul Rusija globalizuoja, nei isigimę Vakarai. Per 25 metus tariamos nepriklayusomybės, Lietuva stovi ant išlikimo slenksčio ir perspektyvos juodos – nuo sudegimo kare, sukeltame Vakarų prieš Rusiją iki išsivaikščiojimo, išpedrastėjimo ir išmirimo per kiek ilgesnį laikotarpį.. Ir tai be karo ir be reprsesijų. Tuo tarpu 40 metų buvimo TSRS sudėtyje, nepaisant represijų (o dalis jų buvo reikalingos ir pilnai pateisinamos; buržujai, naikinantys Tautą ir tada, ir dabar neatiduos valdžios be kovos, į kurią teks atsakyt).

 13. Mindaugas says:

  Nei žydram, nei raudonam. Jūs norite paneigti tarybinėje Lietuvoje pasiektų didžiulių, milžiniškų ekonominių bei kultūrinių lietuvių tautos laimėjimų, ką bekalbėti apie klestėjusias ir augusias šeimas, virte virusį gyvenimą, išaugusį žmonių skaičių ir, tarp kita ko, jame ženkliai išaugusį lietuvių procentą? O gal norite paneigti, kad socializmas, kaip bebūtų, Lietuvai ilgainiui sukūrė klestėjimą? jei taip, tai jūs iš Mėnulio iškritęs, ne kitaip….

 14. Ec says:

  Na PP ir pavarei, – represijos pateisinamos. Nebent pats kažkuo susijęs su represavusiais. Iš dalies tave suprantu, vieni tempia į vakarus, kiti į rytus, tai vieni tai kiti kartais pertempia. Manau, kad nei Rusija nei JAV nėra Lietuvos draugai. Ir vienam ir kitam Lietuva yra tik priemonė. Šiuo metu, manau Rusija Lietuvai yra viso labo tik priešo priešas. Jei būtų išmintingas Lietuvos vadovas, galėtų tuo naudotis

 15. Šlovė draugui Stalinui! :D Jei rimčiau aš ir neneigiau, kad SSRS laikais kūrėsi tam tikra pramonė, ūkis, iš dalies kultūra. Aš turėjau galvoje „nemokamas atostogas“  į Sibirą, politinės, žodžio laisvės suvaržymus, privačios nuosavybės panaikinimą, lietuvių kalbos pavertimą antraeile valstybine kalba, vienkiemių naikinimą  „šlovingoje“ Lietuvos „Tarybų“ Socialistinėje Respublikoje. Jau geriau būt „Mėnulio iškritusiam“ nei tokiu „kairiųjų asų“ fanatiku, „liaudies draugu“. Gero vakaro, brangūs draugai. ;)

 16. Gojus says:

  nei toks nei toks -> o tamsta sugebėtų sulygint „nemokamas atostogas“ į Sibirą dabar vykdomą tautos genocidą, kai žmonės priversti išvažiuot vergaut į Airijas ir Ispanijas, idant bankams suneštų kaipeikėles krauju uždirbtas? Ir tuo ir tuo atveju nėra šeimos nepaliestos, tik dabar tai masiškiau. Kaime vaikai auga be tėvų pas senelius, miesteliai tuštėja, o Anglijos plantacijose vergai gyvena vagonetėse. Bet neabejoju, kad dabar jums tai yra grožis, o pokario metais tai buvo absoliutus blogis.
  Stalinas buvo nusikaltėlis. Hitleris taipogi. Bet tamstai tai visiškai netrukdo skiesti apie siaubūnus rusus, kuriuos patyrėm ir šlovinti šauniuosius gelbėtojus vokiečius. O juk ten ir ten buvo nusikaltėliai ir tuo pačiu laiku. Kaip atsirenkat tamsta ką šlovint o ką niekint? Kokie kriterijai?

 17. zyzas says:

  Košervatorių draugas Greitas kaip triušis iš veido panašus į unitazo turinį prieš nuleidžiant, iki unitazo baltumo tam košeriui kaip iki mėnulio. Jo protėviai – Kijevo žydai geresnės geneologijos nesugebėjo suteikti, tik maskuojantį vardą.

 18. Labą rytą, draugai. ;) Jei rimčiau, tai dabar padėtis, manau, yra blogesnė nei SSRS laikais.dėl to didelių Tautos masių išvykimo iš Lietuvos ir dėl kitų suminėtų „Gojaus“ dalykų. Man visa dabartis tikrai nėra grožis. Juk rašiau, kad nepalaikau ES ir dabartinės „valdžios“. Sovietai kaip ir naciai, man atrodo, tikri velniai su savo trėmimais, žudymais, prievartavimais ir t.t. Taigi nei vienų (raudonų), nei kitų (rudų) tikrai nešlovinu. Man bolševikų kūjis su priekalu lygu nacių svastika. Tai va.

 19. Mindaugas says:

  Nei žydram, nei raudonam. Taigi, teigiate, kad nešlovinate nei raudonų, nei rudų, teigiate, kad Sovietai kaip ir naciai, jums atrodo, tikri velniai su savo trėmimais, žudymais, prievartavimais ir t.t. Jūsų teiginiai tai pukus pavyzdys iškreipto mąstymo, kai laisvė – tai vergovė, tiesa – tai melas, karas – tai taika, kairė – tai dešinė, demokratija – tai diktatūra, meilė – tai neapykanta, gyvenimas – tai mirtis, balta – tai juoda. Vienu žodžiu idealai susikeitę vietomis. Norėčiau paklausti, jeigu jums bolševikų kūjis su priekalu lygu nacių svastikai (didesnio absurdo neesu girdėjęs, bet Lietuvoje ir ne to gali išgirsti), su kuo sulygintumėte JAV? Ką manote apie šią imperiją? Aš aišku nutuokiu jūsų atsakymą…

 20. Ot, prikibot, draugas Mindaugai. ;) Mano mąstymas nėra iškreiptas. Pats išsukinėjate, kad SSRS nepridarė basių dalykų.  Atrodot juokingai. :D Juk rašiau, kad JAV nėra man absoliutus gėris, Ji yra daugiatautė totalitarinė imperija kaip ir Rusija. Rašiau, kad Amerika kariavo nemažai karų kaip ir Rusija. Ir dabar kariauja kaip ir Rusija. Gyvena kitų sąskaita kaip ir Rusija. NATO man nepatinka. Tačiau jau geriau JAV, civilizuotesnė, aukštesnio technologinio ir karinio išsivystymo  valstybė nei vėl tas „didysis brolis“ su savo „rusų pasauliu“. Ką gali žinoti kas Rusijos elito galvoj yra. Pavyzdys – psichopatas Žirinovskis. Labai „puiki kompanija“ Putinas ir Žirinovskis. Ačiū, ne. Rusija tikrai nėra taikos balandis. Amerika irgi. Mindaugai, man atrodot dogmatikas, matantis vieną pusę ir tikintis kad komunizmas ir Rusija/SSRS buvo/yra visuotinis gėris, vienintelė tiesa. Nesistenkit manęs įtikint, kad vien Amerika bloga, o Rusija jau gera visais šimtu procentų. Aš jūsų neverčiu tikėt manim. Tiesiog rašau, ką manau. 

 21. Mindaugas says:

  Nei žydram, nei raudonam. Ne, aš neprikibau. Teigiate, kad Rusija gyvena kitų sąskaita. Taigi, kieno?
  Pasaulyje nėra, nebuvo ir nebus absoliutaus blogio, kaip ir absoliutaus gėrio. Yra tik įvairių atspalvių pilkos spalvos.

 22. Manau, kad kaimyninių valstybių – buvusių sovietinių respublikų ir esamų jos nerusiškų teritorijų (pvz, Sibiro) sąskaita. Dėl kitko sutinku.

 23. Mindaugas says:

  Nei žydram, nei raudonam. Sibiras priklauso ne Rusijai? Jūs mane stebinate, garbusis. Sakote, gyvena buvusių sovietinių respublikų sąskaita? Atsibuskite pagaliau. Rusija vykdo su šiomis šalimis (beje nepriklausomomis) abiem pusėm naudingą prekybą. Abi pusės gauną abiem pusėm naudos. Taigi čia natūrali prekyba…..o gal siūlote toms šalims, kaip Lietuvai, su Rusija neprekiauti?

 24. Aš turėjau galvoje, kad istoriškai ir iš dalies dabar etnine prasme Sibiras nėra rusiškas. Būtent ta prasme ir turėjau. Jau atsibudau, draugas Mindaugai;) . Rusija vykdo savo politinės, kultūrinės, ekonominės įtakos didinimą buvusiose provincijose. Amerika – analogiškai Europoje. Sutikčiau tik už dalinį prekybos apribojimą su Rusija.

 25. Žiū, jau pradėjau trolinti su gerbiamais draugais, ypač draugu Mindaugu. :D Gerai, nebeskleisiu čionais savo „proamerikietiškos“ propagandos. P.S. Nedirbu už dolerius ar eurus. Esu paprastas Lietuvos Respublikos pilietis. Gero vakaro, gerbiami draugai ;).

 26. Ec says:

  Nei žydras dėl Rusijos teisus, toliau į rytus yra ne rusų etninės teritorijos, rusai ten atvykėliai, užėmę tas žemes kardu ar ugniniu vandeniu. Vietiniai iki šiol ten jų nelabai mėgsta.Iš kitos pusės dabar Rusija yra ta jėga, kuri trukdo plisti moraliniam nuopoliui (vakarietiškoms vertybėms).

 27. informacinis triuksmas says:

  youtube.com/watch?t=36&v=c5wXhN15R8I

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top