Ukraina: Niekas viršuje nežino, ką daryti, kaip ir kur vairuoti šalį

2015, birželio 5, 20:07 | kategorija Ideologija | 6 komentarai | | | Sarmatai

24tv.ua

paveikslėlis

Reformos bus. Visos. Nors truputį ne tos ir ne taip. Iki šiol buvo įsisiūbavimas, apšilimas, susitarimai, pirminiai įsipareigojimai, sabotažai ir praeities svarsčiai.

Pagrindinės reformos – dvi: naujo elito gimimas ir pergalė kare bei ekonomikoje.

Todėl, kad staiga pasirodė, jog nėra „žmonių“, ir tai tiesiog katastrofa.

O taip pat pasirodė, jog niekas viršuje nežino, ką daryti, kaip ir kuria kryptimi vesti šalį. O jei žino – tai nesako. O jei sako – tai tas nedaroma. Kažkodėl.

Tačiau viskas ne taip jau beviltiška. Po truputį pasivysime kas nepadaryta.

Dabar yra pinigai, laikas ir „Antantė“.

Šiame lošime ant kortos pastatyta viskas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. N.Yzius says:

  Ukrainiečiai gražiai papildys vakarų darbo rinką, ekonomiką nuvairuos JAV, o žemę nusipirks kiniečiai. Ukrainiečiai bus išvaduoti nuo rūpesčio ir tėvynės.

 2. Gojus says:

  Straipsnis išsamus. :) O visumoj niekam ir nesvarbu kur kas ir kaip vairuos Ukrainą. Ukraina čia visiškai ne prie ko. Kaip ir arabai: Libijos, Tuniais, Egiptai, Afganai, Irakai, Sirijos… t.t. Nobelio taikos premijos laureatas, Makakas JoBana pradeda karą su Rusija ir tokios kaip Ukraina yra tik priemonės kirsti Rusijai. Baltijos šalys bus lygiai taip pat priemonės…

 3. Irgi Sarmatas says:

  Nesvarbu.
  Svarbu, kad 3.14-dariukų paradas įvyko. Keli šimtai dalyvių ir keli tūkstančiai apsaugos. Ctrl+C ->Ctrl+V nuo Vilniaus, tik pagreitintu rėžimu. Konsultantai nuo LT žino savo darbą.

 4. Jahve says:

  to gojus, tiesiai i 10- ka

 5. Panzer says:

  Problema yra aiškiai matoma,neapykanta Rusijai peraugo į naują lygmenį. Visos kalbos apie nedemokratiska Rusiją peraugo į karą Ukrainoje, nes reikėjo perkelti kova su Rusijai į aukštesnį lygį.Duok Dieve, kad Baltijos šalys netaptų karo atpirkimo ožiu, nes link to einam.Lietuvą Ukrainos problema taip stipriai iškėlė, kad neįsivaizduoju ką apie mus mano Vokietija ar Prancūzija, nes atrodome kaip JAV kolonija Europoje…

 6. Mindaugas says:

  Daugelis geranoriškai nusiteikusių ukrainiečių nemąstė, bet nusprendė kovoti, t. y. nei žinodami konkrečiai ko nori (apart labai bendro ir netgi kartais demagogiško pobūdžio socialinių ir ekonominių lozungų bei priešiškumo buvusiai Janukovyčiaus valdžiai), nei turėdami aiškų supratimą apie savo šalies situaciją pasauliniame kontekste (ypač – žvelgiant iš antiglobalistinės kovos pozicijų taško), jie vis dėlto išėjo į gatvės ir leidosi vedami įvairaus plauko šarlatanų bei demagogų (Udar, Svoboda, Tymošenko ir Ko). Ukrainiečiai nesuprato (o gal ir nenorėjo suprasti), kad absoliutus blogis yra ne kas kita, kaip liberalkapitalistinė Amerika, stovinti globalizmo, sionizmo ir imperialistinės agresijos priešakyje, o tiksliau, pats globalizmas – vienapole pasaulio tvarka, bandančia visam pasauliui primesti Vakarų modelio kapitalizmą, liberaldemokratiją ir pseudovertybes (pavyzdžiui, kad ir tą pačią visiems gerai žinomą sodomijos propagandą bei „multikultūrinį“ rojų). Nesuprasdami to, ukrai patys save ir pasmerkė pražūčiai. Beja įdomi paralelė su lietuviškuoju sąjūdžiu- kuris buvo grynų gryniausias KGB ir CŽV projektas (kaip ir kiti „perestroikininkų“ judėjimai tuometinės TSRS teritorijoje), kuriame kartu suėjo įvairiausios srovės, tarp kurių „vienybė“ tebuvo įmanoma trumpam laikui ir trumpalaikiams uždaviniams – o ilgalaikėje perspektyvoje ji neišvengiamai turėjo žlugti (ir greitai žlugo), atverdama kelią įvairiausių savanaudžių politikierių, korupcionierių ir buržujų ambicijoms.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top