Ukraina reikalauja iš Vakarų pinigų teismams su Rusija

2015, 26 birželio, 21:10 | kategorija Metodologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 205 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

deutsche-wirtschafts-nachrichten.de

Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas nusiteikęs teistis su Rusija už Krymo aneksiją ir „įsiveržimą“ į Donbasą. Kadangi Ukrainos juristai nesitiki laimėti, Jaceniukas nori pasamdyti geriausiu Vakarų advokatus. O milžiniškų honorarų apmokėjimą, kaip visada, prisiims amerikiečių ir europiečių mokesčių mokėtojai, įsitikinęs leidinys Deutsche Wirschafts Nachrichten.

paveikslėlis

Ukrainos premjeras Arsenijus Jaceniukas paragino justicijos Ministeriją pajungti teisminiams nagrinėjimams byloje su Rusija geriausius pasaulio advokatus, praneša vokiečių leidinys Deutsche Wirtschafts Nachrichten. Jaceniuką šioje iniciatyvoje palaiko kai kurie amerikiečių senatoriai, tame tarpe ir Džonas Makeinas.

Nežiūrint į tai, kad Ukraina faktiškai bankrotas, advokatų kontoros JAV neliūdės dėl šios aplinkybės, kadangi joms neteks rūpintis dėl apmokėjimo. Viskas todėl, kad Kijevas padengia savo išlaidas kreditų sąskaita, kurie užgula amerikiečių ir europiečių mokesčių mokėtojų pečius, pabrėžia leidinys. Žinomų advokatų kontorų honorarai tiesiog kolosalūs.

Ukrainos gi juristai nėra pasiruošę tokiai rizikai, nors ir gavo garantijas iš ES pusės, pastebi Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

Ukrainiečių vyriausybė šiuo klausimu planuoja dirbti kartu su pasaulio bendruomene ir šalia stambių internacionalinių kanceliarijų, rašo leidinys. Kijevas planuoja trumpiausiais terminais paduoti į teismą maksimalų skaičių ieškinių. Čia taip pat patenka skundai Rusijos atžvilgiu ir iš privačių kompanijų.

Tačiau tarptautinė teisės institutų arsenale nėra taip jau daug poveikio priemonių, kad galima būtų greitai pasiekti iš „valstybės-agresorės“ žalos atlyginimo. Ukraina laiko Rusiją agresore dėl Krymo įstojimo į Rusijos sudėtį ir konflikto Ukrainos Rytuose, paaiškina DNW.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top