V. Mazuronis: LGBT eitynės – sąmoningas visuomenės kiršinimas

2016, 17 birželio, 16:28 | kategorija LPT | atsiliepimų (9) | peržiūrų 575 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Valentinas Mazuronis

Valentinas Mazuronis | nuotrauka: darbopartija.lt

Šeštadienį Vilniuje vyks LGBT eitynės „Baltic Pride“. Pripažįstu kiekvieno teisę į lygias galimybes, tai demokratinės valstybės pagrindas, tačiau tokioms eitynėms pritarti negaliu.

Viešoji erdvė ir socialiniai tinklai jau verda nuo diskusijų apie eitynes ir homoseksualumą bei heteroseksualumą apskritai. Manau, kad joks politikas ar partija negali likti šių diskusijų nuošalyje, nes situacija darosi liūdna. Apie tai labai gerai parašė VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto magistrantas Linas Zasimavičius. Gąsdinti ima tai, kad klostosi situacija kai arba privalai sutikti su viskuo, ką sako „liberalios“ minties šalininkai, arba iš karto tampi rasistu, homofobu, šovinistu ir t.t.  Etikečių klijavimas tokiose temose tampa nebevaldomas.

Europos Žmogaus Teisių Teismas neseniai išaiškino, jog LGBT siekiamos teisės yra politinės ir nėra prigimtinės žmogaus teisės, todėl gėjų santuokų neįteisinimas, neleidimas įsivaikinti, nelaikytinas homoseksualų diskriminacija. Kitaip sakant, turėti priešingą nuomonę nei jie – normalus ir leistinas dalykas, ko niekaip nenori suprasti galvojantys kitaip ir kai kurie LGBT nariai. valentinas mazuronis

Visiškai sutinku su tuo, kad visi turi turėti lygias teises ir galimybes, tačiau LGBT eisenos organizatorių elgesyje aš matau tik norą kiršinti visuomenę, pasinaudojant jautriu klausimu.

Nenoriu, kad Lietuva taptų tokia šalimi, kurioje turėti kitokią nuomonę taptų nepriimtina ir reiktų sekti tik vieną neginčijamą tiesą. Tačiau lyg patvirtindamas, kad kitokios nuomonės turėti nebegalima, apžvalgininkas Andrius Tapinas sako, kad jis palaiko LGBT eitynes, nes „neturi kito pasirinkimo“. Neva taip rinktis jį paskatino išties kraupios žudynės Orlando mieste JAV.

Tokie nusikaltimai tikrai privalo būti griežtai pasmerkti ir reiškiu didžiulę užuojautą netekusiems artimųjų, tačiau bandymas žiaurius nusikaltimus „pritempti“ prie homoseksualų organizuojamų eitynių Vilniuje yra nekorektiškas ir nepriimtinas.

Kai demokratinėje šalyje apžvalgininkas yra „priverstas“ turėti „teisingą“ nuomonę – tikrai negerai. Tačiau pasirinkimas visada yra, o jei A. Tapinas tenori pataikyti į politkorektiškai „teisingą“ kryptį – tai jau jo problemos. Aš renkuosi turėti kitokią nuomonę ir nepritariu eitynėms, kurios, manau, tėra nereikalingas visuomenės kiršinimas, bandant skleisti ir propaguoti homoseksualų gyvenimo būdą.

Spaudimas iš LGBT bendruomenės priimti jų seksualumą kaip duotybę ir jį populiarinti – didžiulis. Toks spaudimas dalį jiems nepritariančių radikalizuoja, o radikalizmas visuomet kvepia problemomis. Iš kitos pusės, susidaro įspūdis, kad tos problemos daliai LGBT bendruomenės narių reikalingos, kitaip iš viso nebūtų galimybių apsimetinėti prieš Vakarų Europos fondus, kokia Lietuva barbarų šalis ir kaip jiems reikia didesnio finansavimo savoms tiesoms čia įtvirtinti.

Homoseksualams nejaučiu jokios neapykantos, daug tokių žmonių pažįstu, kartu dirbame. Kaip žmonės jie turi pilną teisę elgtis, kaip jiems patinka, tačiau tokią teisę turiu ir aš. Todėl renkuosi nepritarti eitynėms, renkuosi nepritarti agresyviam homoseksualumo populiarinimui ir demonstravimui, renkuosi turėti „kitokią“ nuomonę, nes skirtingai nei A. Tapinas, manau, kad aš ir mes visi „turime kitą pasirinkimą“.

darbopartija.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Mindaugas says:

  Senas lapinas mazuronis vėl apgaudinėja tautą…ruošiasi rinkimams.

 2. Gojus says:

  nu tai neik y tę Mazūroni i netriesk. ko čia stradalini? Bene pigaus piaro nori? Jau atsibodo piderąstų tema, tad be reikalo skeryčiojies.

 3. Dovydas says:

  jau labai labai labai pigus piaras…..

 4. pestininkas says:

  Mazuronis eilini karta gaudo banga!O vat darbais savo žodžiu nepagrindžia,taigi rezultatu 0!Viėn tik murmėjimas….Vyksta eilinis rinkimu ŠOU!

 5. aštrus says:

  Taikosi šitas nuplikęs senas monelnikas,senai pensijoje ką nors nukniauk,bando putotis koks jis geras mulkintojas.Lek atvežti pigių dujų kąsejus.Pinigų vergas sunkiai susirges nepagydomą gopšumo liga,pabegęs su savo pažadais rinkejams ,išdaves savo rinkejus ne įvykdes nei vieno pažadeto partijos programos punkto,tokius vyt pavejui įstačius paukščio plunksną į minkštą vietą.Tiktai sunkus ligonis gali jam patiketi valdyti mūsų visų gyvenimus.

 6. Romualdas says:

  Mazuronis save atskleide proteguodamas skalunu isgavima lietuvoje….Visi kiti jo pasisakymai nebetenka prasmes…..Rinkiminis piaras ir tiek….

 7. Arvitto says:

  Hm-is jusu komentaru galima manyti,kad jus tauteciai kazko nepatenkinti tuo,ka pasake sis zmogus Mazuronis.Jei ziureti atskirai tik jo sia kalba,man ji visiskai priimtina.Na,o kodel jus taip nusistate pries ji?Prisipazinsiu,-gyvenu ne Lietuvoje,toli,labai toli nuo Tevynes,ir neseku taip atydziai visu politiku veiksmu ir kalbu,tad gal jus ir teisus,kad tai eilinis blefas.Tai tiek.As,kaip bebutu,uz tradicines seimos samprata…ir zinoma,uz laisva Lietuva!

 8. Ec says:

  Kalba tai graži, tik ji – melas tam, kad išlikti valdžioje, manau. Tokių panašių gražių kalbų galima prisiklausyti prieš rinkimus ir pas kitus valdžioje norinčius būti veikėjus. Jis čia niekuo ne išskirtinis. Saldus melas visuomet priimtinesnis ausiai nei karti tiesa :)

 9. litvakas be barzdos ir plauku says:

  Tai jissss pats pederastas ir pedofilas ir zmogedys.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top