Valdas Vižinis: „Kas bendra tarp Alkoholio įstatymo, Gretos, Basčio ir JAV negro…“

2020, 6 birželio, 21:03 | kategorija LPT | 5 komentarai | peržiūrų 567 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Lietuvaitės prieš rasizmą

Lietuvaitės prieš rasizmą | šaltinis Facebook

Na ką.. sveikinu atvykusius į globalią Lietuvą. Sorošo žmogaus teisių ugdytiniai jau gatvėse. Ne .. ne dėl Venckienės, ne dėl Kusaitės. Ne dėl Pociūno. Ne dėl lietuvių oligopolijų ir monopolijų ekonomikoje ar profsąjungų aktyvistų persekiojimo.

Dėl to, kad svetimoj šaly policijai sulaikant negrą įvyko nelaimingas atsitikimas ( dėl žodžio „negras“ sąvokos, kad nesijaustumėt kalti. Žodis „negras“ Lietuvoje vartotinas žodis, neturintis savyje neigiamo turinio. Tą pripažino Lietuvos Aukščiausias teismas.)

Taigi JAV mirė sulaikytas negras, kuris ir geras, ir švelnus, ir … visoks ,anot jį pažinojusių jautrus ir na, nebebijokime sakyti – jau ir doras žmogus, ir JAV neoliberalai – demokratai per savo žiniasklaidos priemones, o jos dominuoja, sukėlė masinę , politiškai motyvuotą isteriją, „surasino“ įvykį, kai tikrasis tikslas – prezidento rinkimai.

Nemanau , kad konservatorių apžvalgininkai, politologai, kiti politinį konservatorių dvarą aptarnaujantys vieši asmenys tokią priežastį minės. Lietuvoje Trumpas iki šiol liberalų verslo kontroliuojamoje žiniasklaidoje arba siaubūnas, arba trenktas. Lietuvių žurnalistams – vaikams, o ko norėti iš šiuolaikinių trisdešimtmečių, kurie gyvenimą dar tik pradeda pažinti, tradicionalizmas visai kita planeta ir ko gero jie tai daro visai nuoširdžiai..

Simptomatiška štai kas. Politikų konservatorių ir liberalų puoselėta ir statyta Globali Lietuva pradeda veikti.

Šįsyk per JAV politikos ir verslo mechanizmus užsukta D. Trumpo kompromitavimo lavina susirado karštas galvas Lietuvoje. Tie patys kaip JAV ..nebrandžios ir agresyviai nusiteikusios jaunuomenės pulkai išėjo lietuviams suteikti pirmą viešą jautrumo pamoką ir žinoma, simboliška, sukalė pirmą antiglobalią „nuomonę“ iškėlusį lietuvį.

Tačiau rašau štai dėl ko…reikia suprasti, jog masinės politiškai motyvuotos isterijos kėlimo mechanizmas jau įdiegtas ir Lietuvoje. Juo disponuoja tik konservatoriai ir liberalai.

Tapino Laisvės TV.. LRT per savo žmones suformuoja pagrindinę žinios kryptį, kurią pasiima ir verslo kontroliuojamos 15min. Ir Delfi. Viskas. Daugiau skandalo įpūtimui nieko nebereikia.

Pirmas pabandymas – Gretos skandalas (beje, daugelis dabar net neatsakytų ką ji tokio pridarė) antras drąsesnis – mitingas dėl Alkoholio kontrolės įstatymo, vėliau sekęs jau ir rimtesnis „Aš kaltinu“ , dar vėliau iki isterijos įkaitinti mokytojų streikai (beje, rodos, taip ir pasibaigę niekuo) .. ir vis tie patys „užsukėjai“ – staiga sutartinai pradeda veikti Laisvės TV paraleliai su LRT, pasijungia 15 min., persimeta ir į Delfi.

Mechanizmas užsisuka pražydindamas konservatorius, kurie samdosi atvykimui į mitingą autobusus, nepailstamai kelia mitinge savęs nuotraukas ir „nuduoda“ jog jie tik su pasipiktinusiais žmonėmis. O kas juos patyliukais papiktina – kukliai pratyli.

Tačiau šiandien jau kur kas rimčiau. Konservatoriai ir liberalai vargu ar tą vyksmą, kai aibės vaikų gatvėse reikalauja „jautrumo“ iš užjūrio valstybės, kontroliavo.

Šiandien pirmas signalas, aiškiai rodantis Globalios Lietuvos kūrėjų pasekmes. Ir pirma rimta išvada – lietuviai patys jau nebevaldo situacijos ..

Jei Delfi šiuo atveju susiprato nekurstyti ugnies, tai LGBT-istinis švedų portalas 15 min. jaučia tikrą pasitenkinimą teigiamai heroizuodamas mitingo dalyvius ..

šaltinis: Facebook

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. bravo says:

  Jei dar paskaitysite pokalbi su A. Butkevicium Respublikoje, kai ka Alke, tai kaip ir turim laisvos zinisaklaidos uzuomazgas. 15 min nustojau lankytis, laiko gaisimas po to kai faktu tikrintojais tapo. Na o delfi tai jau cia visiems aisku:)

 2. vytautas says:

  100 proc.Sutinku su autoriumi.Pagarba jam.

 3. Vytas says:

  Štai kur turi dirbti VSD – išsiaiškinti ir viešai paskelbti, kas finansavo šį globalistinį veiksmą, paviešinti organizatorių pavardes ar bent organizacijų, užsiėmusių šios Lietuvai svetimos akcijos organizavimu, pavadinimus .O gal tai irgi Kremliaus išpuolis? Tad VSD čia turi įnešti aiškumą.

 4. vargu ar Kremlius says:

  Bet Rusija vienoj lovoj su Gates guli. Gazeta ru snd straipsnis, kaip vargselis puolamas samokslo teoretiku. Ne zodzio apie event201, ID 2020. VSD lengvai patikrintu FB postus ( kiekvienas galim, beje, bet nematau prasmes).Tai kad Skvernelis irgi toj pacioj lovoj. Aisku, Soroso braizas.Matau teigiama dalyka: 1000 zmoniu, o karantinas tesiasi:) tai tik jiems galima, ar jau visiems?

 5. Rastis says:

  Vytai, Jūs klaidingai interpretuojate „VSD“ santraupą – tai valstybininkų saugumo departamentas (!)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top