Vilniaus Universiteto vadovybei dėl išreikštos paramos LGBT+

2019, 7 birželio, 8:48 | kategorija LPT | 12 komentarų | peržiūrų 1 566 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Sakykit, kas jums leido kalbėti VU vardu kad remiat LGBT+?

Vilniaus Universitetas nepriklauso jos laikinai vadovybei ir ji negali sau susigalvojus remti tai, kas kažkokiam vadovui ar jų grupei šauna į galvą.

Ar jūs paklausėt buvusių studentų, dabartinių studentų, darbuotojų, dėstytojų ir pan., ar jie palaiko moralinę degradaciją, šeimų griovimą, kultūros ir tradicijų naikinimą?

Kur paklausėt ir kada?? Konkrečiai atsakykit??

Kas čia darosi po galais, kas leido jums kalbėti visos VU bendruomenės vardu, kad išreiškiat paramą tai lgbt+ organizacijai?

Aš esu buvęs VU studentas ir niekada nesutikčiau paremti moralinių degradacijų – o būtent tai, mano nuomone, ir atstovauja jūsų remiama lgbt+ organizacija.

Tai patvirtina visos pasaulio pagrindinės religijos ir visi pagrindiniai moraliniai pasaulio autoritetai. Taip, kad ne jums čia spręsti dėl to kas yra norma, o kas ne.

Ir net neabejoju, kad už tokius sprendimus tiems, kas tai sugalvojo, tokius protu nesuvokiamus dalykus remti, ir dar tai daryti ne savo asmeniniu vardu, bet kažkodėl Universiteto vardu – jums teks atsakyti pagal įstatymą – galit tuo neabejoti.

Nepamiršim ir tų vėliavų kilnojimų per langus VU TSPMI ir tų dabartinių paramų.

Buvęs VU Studentas ir niekintantis dabartinę vadovybę.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 12

 1. kt buves VU studentas says:

  Palaikau autoriu, tai tik tiek.
  Aciu jam, kad viska uz mane surase.

 2. Gintas says:

  Norėtųsi sužinoti mokslo įstaiga skaitė mokslinius įrodymus kad tai ne liga? Nes kiek teko domėtis išbraukė iš ligų sąrašo spalvotus ne remiantis mokslo tyrimais, o balsavimu psichiatru. Įdomiai gaunasi, paemi liga ir be tyrimų pasakai kad tai visai ne liga, o norma! Gėda kai universitetas, kuris turi būti mokslo šventovė užsiima propagavimu to kas žlugdo visuomenę. Kaip gali keli procentai šokdinti likusius. Tolerancija turi būti ne tik sutikti su viskuo bet ir nesutikti. Jei jau pasisakai prieš vaje vaje koks tampi negeras. Čia kas per demokratija?

 3. Gabrielė iš VU says:

  Pritariu autoriui 100 procentų

 4. Gabrielė iš VU says:

  Pritariu autoriui 100 procentų.

 5. Ačiū says:

  Ačiū už bandymą apginti Universiteto vardą. Palaikau Jus ir pritariu. Reikėtų kokį nors kreipimasį į visuomenę sukurti ir paremti parašais, išplatinant spaudoje ir per LRT. Tik kas tuo užsiims?

 6. Vytas says:

  Priėjom liepto galą – VU, kuris turėtų būti Lietuvos inteligentų, eruditų, mokslininkų kalve, remia LGBT. Remia, iškeldamas per langus vėliavas,moraliai. Bet juk tai ne privati „kontora“, kad vadovybė galėtų tokiu klausimu spręsti pati. Iš ŠMSM – tyla. Klausimas ministrui – ar tai jūsų nurodymu ar leidimu valstybinė įstaiga įsirašė į LGBT eiles? Klausimas ne retorinis. Jei iš visų Lietuvos žmonių kišenių išlaikoma įstaiga staiga pareiškia remianti tuos 3 procentus ligonių (teisingiau – iškrypėlių), vadinasi ir aš su šeima remiu. Bet aš jų NEREMIU. Manau , kad VU vadovybė piktnaudžiauja tarnybine padėtimi ir turi būti patraukta BAUDŽIAMOJON atsakomybėn už tarnybinių įgaliojimų viršijimą.

 7. Alvydas says:

  Harvardiečiai ant balto juodu parašė, vaivorykštės galvoje prisigimsta 0,7 -1,5 %, o gejizacija plastiškas smegenis gali timtelėti iki 10-15% .

 8. Alvydas says:

  Harvardo mokslininkai choru traukia , jog gejovartos yra sukurtos sosiumo, aplinkos, memų pagalba. Tik 0.7 % yra nepataisomi, kurie ypač stengiasi visus kitus nudažyt savaja spalva. Nieko naujo. Visuose

 9. Arvydas VU studentas says:

  Pritariu autoriui 100%.

 10. anoniminis says:

  Pritariu, kultūringai išreikštai nuomonei. Pats FB esu užblokuotas taip pat už kultūringai išreikštus argumentus. Pirmas banas buvo 3 dienas, antras 7d. Dabar gavau mėnesiui laiko už kultūringai pristatytą „Overtono lango“ principą. Bet jei ar taip ar taip blokuoja, tai leidau sau pasisakyt riebiau. Nuorodoje 17min reportažas N-18
  Kolkas dar nepašalintas:
  facebook.com/groups/725662507809531/permalink/850536891988758/

 11. Justas says:

  Esu užbanintas mėnesiui FB
  Bet čia matau leidžia pasisakyt, tai nuorodoj rasit mano griežtesnį požiūrį šia tema: facebook.com/groups/725662507809531/permalink/850536891988758/

 12. Jonas Mažintas says:

  Aš taip npat bagiau universitetą. Mano, kaip ir kitų buvusių univero auklėtinių nuomonės niekas neklausė. Šimtu procentų pritariu autoriaus išsakytoms mintims ir dėkojujam už pilietinį aktyvumą, linkėdamas Jam visokerio[pos sėkmės ir KūrėjoPalaomos.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top