- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Vilniaus Universiteto vadovybei dėl išreikštos paramos LGBT+

Sakykit, kas jums leido kalbėti VU vardu kad remiat LGBT+?

Vilniaus Universitetas nepriklauso jos laikinai vadovybei ir ji negali sau susigalvojus remti tai, kas kažkokiam vadovui ar jų grupei šauna į galvą.

Ar jūs paklausėt buvusių studentų, dabartinių studentų, darbuotojų, dėstytojų ir pan., ar jie palaiko moralinę degradaciją, šeimų griovimą, kultūros ir tradicijų naikinimą?

Kur paklausėt ir kada?? Konkrečiai atsakykit??

Kas čia darosi po galais, kas leido jums kalbėti visos VU bendruomenės vardu, kad išreiškiat paramą tai lgbt+ organizacijai?

Aš esu buvęs VU studentas ir niekada nesutikčiau paremti moralinių degradacijų – o būtent tai, mano nuomone, ir atstovauja jūsų remiama lgbt+ organizacija.

Tai patvirtina visos pasaulio pagrindinės religijos ir visi pagrindiniai moraliniai pasaulio autoritetai. Taip, kad ne jums čia spręsti dėl to kas yra norma, o kas ne.

Ir net neabejoju, kad už tokius sprendimus tiems, kas tai sugalvojo, tokius protu nesuvokiamus dalykus remti, ir dar tai daryti ne savo asmeniniu vardu, bet kažkodėl Universiteto vardu – jums teks atsakyti pagal įstatymą – galit tuo neabejoti.

Nepamiršim ir tų vėliavų kilnojimų per langus VU TSPMI ir tų dabartinių paramų.

Buvęs VU Studentas ir niekintantis dabartinę vadovybę.