Vokiečiams įrangos gamintojams kyla verslo problemos Rusijoje

2015, 3 birželio, 1:02 | kategorija Ekonomika | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 232 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Vokietijos įrangos gamintojai kenčia nuo rusiškosios ekonomikos susilpnėjimo ir nuo jos perorientavimo į Kinijos rinką, rašo The Wall Street Journal.

Vokietijos mašinų gamintojų Sąjungos duomenimis, vokiečių technikos ir techninės įrangos eksportas į Rusiją pirmajame 2015-ųjų kvartale sumažėjo 28% lyginant su tuo pačiu periodu praėjusiais metais, ir, kaip mano šios organizacijos direktorius užsienio prekybai Ulrichas Ackermann, pagal metų rezultatus šis nuosmukis gali siekti 30 procentų. Bendra eksporto apimtis iš Vokietijos į Rusiją pagal Federalinio statistikos biuro apskaičiavimą, pereitais metais sumažėjo 18% ir sudarė 29 mlrd €urų.

Šių reiškinių priežastis laikraštis įžiūri Rusijos ekonomikos susilpnėjime, kuris savo ruožtu susijęs su naftos kainų kritimu, o taip pat su sankcijomis, kurias Vakarai pritaikė prieš Rusiją. Oxford Economics agentūros ekspertai įvertino šių sankcijų pratęsimo galimybę iki 2016-ųjų imtinai, 60%: „Nežiūrint į paliaubas, mes manome, jog Ukrainos rytuose ir ateityje reguliariai įsiplieks mūšiai“, – papildė jie.

„Tuo tarpu vis daugiau naudos iš Rusijos „ištuokos“ su Vakarais gauna Kinija“, – tęsia The Wall Street Journal. Ackermann nuomone, tik laiko klausimas, kada Kinija išeis į svarbiausios technikos ir techninės įrangos tiekėjos Rusijos pramonei, pozicijas. Dabar šią vietą užima Vokietija.

Išvardinti pakitimai neigiamai atsiliepė Vokietijos pramoninės gamybos lygmenyje, turint omenyje dar ir tai, jog ši atšaka ir taip kenčia nuo korporatyvių investicijų nuosmukio ir pasaulinės paklausos nestabilumo, pažymi korespondentas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top