Zigmas Vaišvila. „Dėl Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos santykių“

2022, 23 birželio, 12:48 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 124 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Dėl Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos santykių“.
Spaudos konferencijoje dalyvauja Lietuvos visuomenės tarybos valdybos narys Stanislav Ladinskij ir buvęs Seimo narys Audrius Nakas.

Joje kalbama apie Kaliningrado tranzitą ir tai, kas gi priėmė sprendimą dėl sankcijų šiam tranzitui. Lietuvos pusė aiškina, kad tai EK sprendimas, tačiau, tuo pačiu teigia, kad priėmusi tą sprendimą vyko konsultuotis su Europos institucijomis dėl šio sprendimo pasekmių.

Tai, ką man pavyko išsiaiškinti vakar, pasakoja signataras, anot kai kurių Briuselio korespondentų, konkrečiai DW, esą Lietuva tai padarė remdamasi ketvirtuoju Europos sankcijų Rusijai paketu.

Zigmas Vaišvila primena, kad šis sankcijų paketas buvo priimtas dar kovo 15 d., o Lietuva šiuos sprendimus dėl Kaliningrado tranzito sankcijavimo priėmė birželio 17 d.

Tik po trijų mėnesių.

Tai ar jie tokie lėtapėdžiai, kad reikia tris mėnesius galvoti ar tiesiog vykdomas kažkieno nurodymas? – retorinį klausimą užduoda Z.Vaiišvila.

Mes šiandien neturime informacijos ar ta istorija su „Belarus kalij“ uždraudimu buvo Rusijos valia, siekiant parklupdyti Baltarusiją ekonomiškai (kad Rusija ją galėtų pasiimti plikomis rankomis).

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Manau, kad abu atvejai, tiek Baltarusijos atveju, tiek Rusijos, neturi ryšio su Rusijos norais ar prašymais. Tai grynai Lietuvos valdžios „priemonės“ nustekenant LIetuvos geležinkelius bei Klaipėdos uostą, t.y. „paruošiant“ juos PRIVATIZACIJAI. Teisingiau – prichvatizacijai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top