Alenas Delonas: liūdnas legendos saulėlydis

2023, 19 liepos, 21:50 | kategorija Realybė | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 227 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Alenas Delonas pasirinko vienatvės ir uždarumo kelią, nes nepritaria šiuolaikiniam Vakarų pasauliui, rašo prancūzų „Le Point” leidinys. Interviu jis ne kartą sakė, kad „paliks šį pasaulį be gailesčio”. Tačiau jo vaikai turi kitą paaiškinimą.

Nusilpęs po insulto, sielvartaudamas dėl artimųjų netekties, vienišas senas prancūzų kino liūtas susiduria su artimiausios aplinkos moraliniu spaudimu.

Tai liūdnas 87-erių metų Aleno Delono finišas…. Atsiskyręs savo dvare, vadinamame Duše, esančiame Luaros upės slėnyje, „senasis samurajus” gyvena daugiausia prisiminimais.

Vienatvė ir praeities vaiduokliai – tai viskas, kas jam liko.

Atsiribojimą, kurį jis pasirinko pats, lemia tai, kad Delonas atmeta visą šiuolaikinį Vakarų pasaulį. Padėtis staiga ėmė blogėti per pastaruosius metus, jei tikėsime Aleno Delono sūnumi vardu Anthony, kuris kaltinančiai rodo pirštu į paskutinę moterį, kurį laiką besidalijusia didžiojo aktoriaus vienatve.

Tai japonė Hiromi Rollin, kuri vienu metu atlieka ir kompanionės, ir sekretorės, ir globėjos vaidmenį.

Jie susipažino prieš kelerius metus filmavimo aikštelėje, kur Hiromi dirbo asistente. Tačiau prireikė kelerių metų, kol ji pagaliau tapo jo artimiausios aplinkos dalimi, o šis procesas paspartėjo po 2019 m. patirto insulto. Delonas pamažu sveiksta, o visuomenei ją pristato kaip „savo japoniškąją kompanionę”, kuri juo rūpinosi ir padėjo jam ilgai sveikstant.

Tačiau atrodo, kad ši 66 metų moteris greitai pradėjo dominuoti prieš savo žymųjį kompanioną. Aktoriaus artimieji prisipažįsta, kad norėdami susisiekti su Delonu, jie naudojo elektroninį paštą, tačiau dažnai nesulaukdavo jokių atsakymų. Pavyzdžiui, jo krikštaduktė Géraldine Danon televizijai BFMTV sakė, kad jau metus neturėjo tiesioginio ryšio su savo krikštatėviu, nors jiedu anksčiau kalbėdavosi „bent kartą per mėnesį”.

Kalbant apie pagyvenusią Hiromi, Delonų vaikai pradėjo abejoti dėl jos dar 2021 m. pabaigoje. Tuo metu vyriausiasis Delonų klane Antonijus per šeimos vakarienę susiginčijo su Hiromi. Jis apkaltino ją, kad ji nepranešė nė vienam iš trijų vaikų, kai jų tėvas netikėtai nugriuvo, dėl ko naktį praleido ligoninėje, kur jam kelis kartus susiuvo kaktą.

Žiauriai elgėsi su šunimi

Nuo to laiko Antonijus ėmė įtarinėti ir atidžiai stebėti Hiromi, rinkdamas įrodymus, kad galėtų pateikti kaltinimus dėl piktnaudžiavimo pažeidžiamo asmens silpnumu. „Atrodo, kad tėvas susitaikė su nauju gyvenimo būdu, kuris anksčiau jam nepatiko.

Panašu, kad šį savo egzistencijos saulėlydį jis laiko tam tikru atpildu už kažką”, – AFP žurnalistams sakė Anthony Delonas. – Ne dėl savo ramybės, bet kad neliktų vienas namuose, jis turi gyventi su nepažįstama slaugytoja”.

Praėjusią savaitę nutiko kai kas nenumatyto. Alenas Delonas skubiai paskambino sūnui ir pareiškė protestą, kai sužinojo, kad Hiromi paėmė jo šunį,, aviganį vardu Lubo. Retos „Malinois” veislės šunį iš jo atėmė ponia Hiromi Rollin ir uždarė Montargis šunų veislyne.

Žvaigždei tai buvo paskutinis lašas, perpildęs kantrybės taurę. Delonas savo šunis visada laikė ištikimiausiais gyvenimo palydovais, apie penkiasdešimt jų yra palaidoti Duše valdose ir jis reguliariai lanko jų kapus…

„Tai mano gyvenimo meilė”, – 2018 m. jis prisipažino „Paris Match”. – Šuo yra kaip žmogus. Galbūt turiu atlikti šį atgailos prisipažinimą: nemokėjau mylėti žmonių taip, kaip mylėjau šunis… Na, žinoma, mylėjau kai kuriuos žmones, bet ir be jų mokėjau išgyventi, tačiau be šuns ne.”

Šuns patalpinimas į narvą suveikė kaip nuleistukas kivirčui: pranešama, kad Delonas ir trys jo vaikai pateikė skundą prieš Hiromi, paprašė jos išsikraustyti ir pakeitė namo spynas.

Tai naujas smūgis aktoriui, kuris sunkiai išgyvena gyvenimo pabaigą ir trokšta ramybės. Nusilpęs po insulto, jis dabar sunkiai vaikšto lazdelės pagalba ir gyvena tarp prisiminimų ir apgailestavimų, gedėdamas mirusių artimųjų.

Paskutinioji buvo jo žmona Nathalie, mirusi nuo kasos vėžio 2021 m. sausį. Dabar Delonas liko vienas iš išėjusios draugiškos kompanijos, kuriai priklausė režisierius Casselis, taip pat aktoriai Belmondo ir neseniai miręs Trintignant’as.

Liko Brigitte Bardot, kuriai jis reguliariai skambina ir su kuria mėgsta kalbėtis apie mirtį. „Gyvenimas man nebesvarbus, daug ką patyriau ir daug ką mačiau, bet pagrindinė problema – nekenčiu dabartinės Prancūzijos istorijos epochos, man nuo jos bloga, – sakė Delonas žurnalui „Paris Match”.

– Viskas netikra, viskas iškreipta, nebėra pagarbos garbingiems žmonėms, niekas nesilaiko žodžio, kai ką nors pažada”. Ir baigdamas pridūrė: „Žinau, kad paliksiu šį pasaulį be apgailestavimo”.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top