Algirdas Šukys: Lietuviams nuo pat 1992-ųjų buvo planuojamas tarnų vaidmuo

2018, 6 liepos, 12:25 | kategorija LPT | 9 komentarai | peržiūrų 1 198 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Algirdas Šukys ir Eugenis Paliokas

2 dalis (1-a dalis čia)

Doc. Algirdas Šukys, tremtinys, mokslininkas, žmogus stovėjęs Sąjūdžio ištakose, pasakoja apie tai, kuo sunku patikėti žmogui, visą laiką klausiusio tik oficialiai skelbiamą informaciją. Šioje pasakojimo dalyje paliečiami klausimai, susiję su Lietuvos perspektyva Nepriklausomybės aušroje, kuriai mūsų šaliai rengė Vakarų finansininkai, ir kurią šiandien galima sulyginti su realybe.

Pagrindinis pasakojimo akcentas – Algirdo Šukio darbas su Pasaulio banko atstovu, kuris išdėstė savo viziją Lietuvos žmonių atžvilgiu, kurioje žmonės nuskurdę ir todėl sukalbami, o šeimininkauja šalyje užsienio ponai su savo kapitalais, kai patys lietuviai dirba tik jų įmonių samdomais direktoriais ir aptarnaujančio personalo vaidmenyje. Diskusijoje dalyvauja doc Algirdas Šukys, doc. Eugenijus Paliokas ir redaktorius Arvydas Daunys.

Mes visi galime padaryti savas išvadas kiek tos prognozės ir planai išsipildė.

Laukite tęsinio.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. gediminas says:

  kokie tarnai-vergai ,net ne musyu tautieciai filosofai yra pasisake uz sios niekingos tautos nmirti arba nereiksmingyum istorijai

 2. saul says:

  O dabar isversk,ka cia prirasei.DDD

 3. Dainius V. says:

  išversiu aš : tokie DAUNAI kaip tu pasivadinęs SAUL yra niekingi tautos dergėjai ir su tavo,kaip skelbiuosi jau nebe jaunu amžiumi kiekviena diena tokių kaip tamsta gyvenimas trumpėja,o jeigu galvoji kad po šiuo pseudonimu gali dergti kur panorėjęs,tai bent šiame portale VĖL gausi atkirtį,kad uždusi ilgam.Portalo administratoriams primenu,kad iš šio kompiuterio rašo ne vienas žmogus,ir labai norint galima komentarus rašyti vieną po kito.Tiesiog LIETUVIŠKAS KOLEKTYVAS.Taip kad SAUL pasireikšk VĖL: TAVO ir kai ko komentarai pas mus jau tapo anekdotais.Kažkur jau esi „įžymus“,nenuvilk mūsų,gerai?

 4. Anupras says:

  Pažįstantiems raides,bet nemokantiems skaityti – Gedimino komentaro „vertimas“ : „..lietuviai pasidarė tarnais-vergais ,kitos tautos tai pastebi ir jų iškilios asmenybės savo pasisakymuose nevengia pareikšti,kad lietuvių tauta tapo nereikšminga bendrame tautų kontekste,tapo niekinga ir dabartiniu metu niekas šios mirštančios tautos negelbės.

 5. saul says:

  Labai atsiprašau ir susigėdęs… žemai lenkiu galvą prieš Jus ,ponas Dainiau.Norėčiau sužinoti,ką reiškia „uždusi ilgam“?Prašau parodyti tą vietą,kur aš ką nors dergiau.Matomai…ponas Dainius savaip supranta pliuralizmą ir laisvą žodį.Dar norėčiau palinkėti Jums gerų emocijų skaitant mano anekdotus.Pasistengsiu,gerbiamasai,Jūsų nenuvilti.Ačiū Anuprui už pirmojo komentaro vertimą ir pirmąjam komentatoriui už pagarbų mūsų ,lietuvių ,tautos įvertinimą.Savikritika ,būtų,normalus reiškinys,bet nereikėtų pateisinti nepagarbius kolonistų ir jų atžalų vapaliojimus autochtonų atžvilgiu.Va čia ,normaliems skaitytojams,reikėtu įžvelgti „dergimą“.Su „pagarba“ Saul & kolektyvas DDD

 6. Lietuvis says:

  To Dainius V.
  Geda,kad vis dar is kazkur islenda tokiu ‘lietuviu’,kaip tamsta, kurie uz kitokia nuomone pasiruose gerkle perkasti. Geda ir liudna, bet gerai, kad tokiu-mazuma.

 7. Dalia says:

  Dainiau, ačiū jums už tiesą. Žaviuosi tokiais lietuviais- tikrais vyrais, o ne mazgotėmis, ar moraliniais degeneratais.

 8. Laimonas iš Viln. says:

  Aš dažnai paskaitinėju portaluose,tokiuose kaip šis,nes oficialus LT MIP skleidžiamas melas jau pykina.Čia apsilankau tikrai dažnai,nes yra ką paskaityti,apie ką pamastyti,todėl pastovesnius komentatorius jau įsiminiau.Man keista,kaip atsiranda kai kurie asmenys,pilni užslėpto ar menkai maskuojamo sarkazmo,pašaipos kitiems,net nesvarbu ką kas berašytų,matomai tokių žmonių tikslas yra daugiau pažeminti čia rašančius,o ne išreikšti savo mintis pasiūlyta tema. Noriu „Lietuviui“ pasakyti,kad Dainius V pasipiktino“ Saul“ komentaru ne dėl „kitokios “ nuomonės(kuriame šiaip jokia nuomonė nebuvo išreikšta),o tai,kokia maniera tai buvo padaryta.Sakyčiau ,“Dalia“ tą suprato,matyt kai kurie vis savo galvą turi ant pečių,o ne pripūstą balioną su skyle burnojimui.

 9. saul says:

  Aha ,Dainius pasipiktino ir…..DAUNU isvadino.O va Jus tuo tai,jokiu budu nepapiktino.TAS tai Jums netrukdo ir viskas cia normalu.Jei as reaguociau adekvaciai,mane ,siame tinklapyje,is karto „ismeatu“keliems menesiams.Aisku,kitu TAI neliecia.Netgi,galiu pastebeti,visokiu „daliu“ veikla ,siame tinklapyje ir,apsiriboja ,mano komentaru „komentavimu“DDD Niekis.As jau uzsiauginau stora oda.Ir koks tik as,siame tinklapyje,nebuvau.Manau,kad esu daugiausiai epitetu susilaukianti persona.DDD Bet,ka as cia.Ir Jus gerbiamasas Laimonai,niekuo cia neissiskyrete,nors…pamokymams esate greitas.Tuo paciu ir….tam paciam sarkazmui,kurio,kaip nekesista,taaaaaip nekenciate ( savoj aki net ir baslio nepastebite.ir visokias besiplustancias dalias lliaupsinate.Taigi…jupokiasi puodas ,kad katilas juodas DDD

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top