Atsiprašymas

2014, 29 liepos, 13:56 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (5) | peržiūrų 57 763 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Sarmatas.lt ir SarmataiTv atsiprašo eilėraščio „Lietuva“ autorės Jolantos Jonynaitės Kairienės, kad neatsiklausus autorės leidimo į referendumo agitacijai,  dėl Lietuvos žemės užsieniečiams nepardavimo, skirtą video klipą įdėjome minėtą eilėraštį, kaip, mūsų nuomone, labai atitinkantį Lietuvos žemės išsaugojimo motyvą. Nors šis video buvo skirtas tik kaip kvietimas dalyvauti referendume, o ne balsuoti kuriuo nors klausimu – tas neatitiko autorės įsitikinimų (taip rašoma atsiųstame laiške), dėl ko ji mums pareiškė visokeriopas pretenzijas per LATGA, kurias kaip prasižengusi pusė esame priversti vykdyti.

Atsiprašome dar kartą ir pasižadame ateityje jokių minėtos autorės kūrinių niekur neviešinti ir neminėti. Tikimės, kad kartu su autorės pareikalauta pinigine kompensacija, už jos kūrinio panaudojimą be leidimo, šio atsiprašymo užteks užglaistyti šiam incidentui.

Video agitacija dėl  kurios buvo pareikštos pretenzijos (nuo 0:17 sek):  https://www.youtube.com/watch?v=VYPwpxeH5j8&list=UU-q5ul_KeROeR3y9sWTGmOQ

sarmatas.lt redakcija

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Algirdas says:

  Čia tai bent naujiena. Tai kaip toji kotryna supranta Lietuvos sąvoką? Tai bežemiai, beteisiai baudžiauninkai, aptarnaujantys kryžiuočių palikuonis ? Aš tai atvirkščiai, visiems skelbsiu apie šitokį tos asabos poelgį

 2. artas says:

  Oho, vos nepraleidau būsiu tokios žinios..

  Pasirodo jau net poetai apdainuojantys Lietuvą tos Lietuvos išsaugoti savo vaikams nebenori. Ir maža to, bando pelnytis iš to, kad atsiranda norinčių išsaugoti šalį ir tam panaudojančių jų eiles..

  Tikrai negražu Jonynaite-Kairiene. Dar suprasčiau, kad neatitinkant požiūriams pareikalautumėt pašalinti jūsų kūrinį, bet pelnytis iš to, kad žmonės stengėsi dėl savo šalies… Fuuuuu… labai neskaniai kvepia.

 3. trolis says:

  Va čia tai bent Lietuvos poetai!

  Nors galima juos suprast – turi kūrybinį talentą, tačiau neturi mąstymo savybių ir vadovaujasi propagandos sudėliotais štampais-stereotipais.

  Iš ko ir galime padaryti išvadą – šių dienų menininkais remtis negalime. Galime remtis tik, kaip dainuojama Lietuvos himne: „..iš praeities tavo sūnus te stiprybę semia“, nes dabartyje belikę tik tokios Jonynaitės-Kairienės, kurios pačios „semiasi pilna sauja“ iš visur, kur tik galima..

  Tiesa, o kokia suma buvo užmokėta?
  Gal galima būtų kažkaip susimest ir kompensuot?

 4. Julija says:

  Nepamirškite, gerbiamieji, kad pridera gerbti kiekvieno – poeto ar ne poeto – įsitikinimus, pilietinę laisvę, pvz., kad ir sau duotą pažadą nesivelti į politinius procesus… Be to, nedera poezijos velti su jos vertintojų mentalitetu… Ir dar daug su kuo. Neišsiaiškinus situacijos, smerkti – kvailių darbas! Tam ir egzistuoja įstatymai bei teismai.

 5. Pro says:

  Oho, va čia tai bent…

  Net nemaniau, jog Lietuvoje yra žmonių, kurie prieštarautų tam, jog jų kūrinys būtų panaudotas referendumui dėl Lietuvos žemės išsaugojimo jos žmonėms…

  Va čia tai poetė, va čia tai šaunuolė patriotė..Jolanta Jonynaitė Kairienė…

  Jai reikės paminklą pastatyt su tuo eilėraščiu prikaltu prie kojų, kaip didžiausia Lietuvos mylėtojai…

  Ir kokių gi žmonių besama.. baisu..

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top