Boulevard Voltaire: JAV padės Tsiprui užbaigti kaip Kenedžiui

2015, liepos 11, 1:07 | kategorija Ideologija | 23 komentarai | | | Sarmatai

bvoltaire.fr

paveikslėlis

Po to, kai Graikijoje įvyko referendumas, susidarė įspūdis, jog karštis nuslūgo, bet iš tiesų tai nėra taip, rašo Nicolas Bonna leidinyje Boulevard Voltaire.

Pabaigusi savo reikalus Ukrainoje, JAV valstybės sekretoriaus pavaduotoja Viktorija Nuland išvyko į Atėnus, kad „pratęsti savo šviečiamąją misiją“ ir sutrukdyti Graikijai „griūti veidu į populizmą“. Iš tiesų, jai yra kur kas svarbiau sutrukdyti graikų vyriausybei suartėti su BRIKS ir ypač su Rusija, pastebi leidinys.

Juk Graikija – tai NATO narė. Turint omenyje tai, kiek Vašingtonui nepatiko Aleksio Tsipro dalyvavimas gegužės 9-osios šventėje Maskvoje, galima daryti prielaidą, jog graikų premjero likimas bus tragiškas, kaip ir amerikiečių prezidento Kenedžio.

Savo knygoje apie „globalų minotaurą“ buvęs graikų finansų ministras Yanis Varufakis keletą kartų mini pilietinį karą Graikijoje, kurį, anot jo, inicijavo britai. Jis taip pat rašo apie vaidmenį, kurį šiame konflikte suvaidino JAV, savo bombomis sunaikinusios pagrindinį graikų Pasipriešinimo judėjimo branduolį.

Šiandien pilietinis karas Graikijoje, inicijuotas pilietinio karo Ukrainoje pavyzdžiu ir būdu, būtų naudingas JAV, įsitikinęs straipsnio autorius. Tsipro vyriausybė jau pradėta aktyviai demonizuoti, o tarptautinių kreditorių veiksmus iš tiesų galima sulyginti su terorizmu, kaip tą padarė Varufakis. Graikų rinkėjai pasakę „ne“, laimėjo ne tokia jau ir didele persvara.

Kalbant apie Europą, tai Nicolas Bonna nuomone, ji jau seniai šoka pagal Amerikos dūdelę, kuri savo valdžią visame pasaulyje stato nugalėtų valstybių sąskaita, tokių kaip Vokietija ar Japonija. Būtent šios šalys taps „aukojamaisiais lėktuvnešiais“ atominiame kare, kurį NATO ruošiasi pradėti prieš Rusiją ir Kiniją, mano apžvalgininkas. Visa €uro-zona statoma apie Vokietiją – šią „vokiečių-amerikiečių gyvybinę erdvę“, laikančia visiškame pavaldume visas likusias šalis įskaitant ir Prancūziją.

Savo straipsnį prancūzų žurnalistas užbaigia citata iš senovės Graikijos istoriko ir karvedžio Ksenofonto kūrinio: „Tie žmonės, kurie visokiausiais būdais stengiasi išlikti gyvi karo metu, didžiąja dalimi baigia savo gyvenimą blogai ir gėdingai, o tie, kurie laiko mirtį bendra ir neišvengiama kiekvieno žmogaus baigtimi ir siekia šlovingos mirties, tie žmonės, remiantis mano stebėjimais, kažkodėl išgyvena iki senatvės būdami gerokai laimingesnėse sąlygose.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 23

 1. FB nerijus sk says:

  Senai cia viskas aisku,Jei ES graikija nebutu geopolitiskai svarbi,butu senai isspirti is ES,(Kadangi graikai tai zino,todel ir zaidzia geopolitikos korta:)nenurasysite mums skolos,neduosite euru,tuomet kreipsimes i Kinija,ir suteiksime proga Kinijai ikurti savo karines bazes Graikijoje.

 2. Greitai visi išmoks daryti, kaip tėvelis dabar daro says:

  Boulevard Voltaire: „JAV padės Tsiprui užbaigti kaip Kenedžiui“

  – Ne kiekviena viktorija  garantuoja pergalę. Kai daržas niokojamas, tokią viktoriją galima pakabinti taip, kad žvirblius išbaidytų.

 3. Šėtonas ir liuciferis siautėja jau nuo XX amž. pradžios ar dar seniau says:

  Pagarba ir šlovė Graikijos dabartiniams politikams ir tiems Graikijos žmonėms, kurie atmetė „demokratų“- imperialistų reikalavimą būti vergais.
  Globalistai, taip kaip jie darė visame pasaulyje, gali padaryti ir Graikijoje – žudyti, žudyti, žudyti. Kokia klaikiai simboliška XXI amž. pradžia: barbarai – šėtonai iš „krikščioniškų“ vakarų ŽUDO IR GRIAUNA žmonijos kultūros lopšį. Dėl ko? Dėl šėtono siekio sunaikinti žmoniją. Tie, kas dabar yra šėtono gaujoje neišvengs Dievo (jei jis yra) rūstybės.

 4. saul says:

  Tikejimo laidotojai….Dieva prisimine.Kur buvote anksciau,kai ka(apai baznycias griove ir paversdavo sandeliais.Draude lahkyti baznycia ir mokyti jaunima tikejimo tiesu.KGBistai sekdavo Lietuvos zmones po langais ,kad nestu Kaledu ar Sv.velyku.

 5. to saul" apie KGB-istų "darbus" ir mūsų viltį says:

  Tie patys kurie anksčiau griovė bažnyčias, draudė lankyti bažnyčias, tie KGB-stai, tada tarnavę raudonam šėtonui (ne rusai, nes jie ir rusus žudė bei ir ten griovė bažnyčias), dabar tuos pačius KGB-istus(ir jų palikuonis) į savo tarnybą perverbavo „demokratinis“ globalistinis šėtonas, dar galingesnis ir baisesnis, spręndžiant iš jo „darbų“ , naikinant Tautas, valstybes, kultūras, religijas ir t. t. .
  Šventa teisybė : – „Juos pažinsite iš jų darbų“. Labai norėčiau, kad jie nedarytų tokių savo „darbų“, bet, deja jie mus padarė vergais. Ir tik mąstymo kol kas iš mūsų nesugeba atimti. Bet tada nušauna. Viltis tik viena- gal šėtonas nusibaigs greičiau, nei sunaikins pasaulio žmones.

 6. saul says:

  Tikra tiesa-niekur jie nedingo,Kai kurie (KGBistai)…..valdo ,kaip ir pries 25 metus.Ir valdo ,daugiausiai pasaulyje prifarsiruota atominiu ginklu,sali (rusija).Negana to,kaip pats pastebejai,uzimineja kaimynines salis m(Ukrainos Krymas ir Donbasas,Gruzija ,Moldova)

 7. Gojus says:

  bet visgi nėra ką sakyti – žingsniuose nuo referendumo logikos nerasta. Varoufakio atsistatydinimas, staigus susitarimas, kad ir koks jis būtų, bet pranešinėjama, kad pagal ankstesnes sąlygas. Čia kažkas ne taip.
  Panašiai atrodė toks staigus atšalimas nuo Sirijos, kai Makakas norėjo Siriją pult. Ir staiga atvėso po Putino iniciatyvų. Nu bet visi žinom, kas Kijeve prasidėjo po poros mėnesių… Neabejoju, kad šie įvykiai susiję. O štai su kuo sisijęs toks staigus ir visiškai nelogiškas posūkis Graikijoje?!

 8. sauliui says:

  Tikrai tiesa-niekur jie nedingo, visur tik rusai ir rusai kaimietukui sauliui vaidenasi. Ar uz kankolu dar taves nenugriebe ant unitazo besedint? Matyt, kad taip, todel taip ir cypauji apie „ruso ranka“ visur. Didele uzuojauta, ar labai skaudejo, ar tik baimes buvo pilnos kelnes?

 9. Oooo says:

  Jau neblogai.Pakeitei sablonus ??? Pagaliau jau ir i tavo „chrusciovkes kiema“ nauji „seimininko“ patarimai atejo.Teisingai,nes senieji:ligonis,beprotnamis,tramdomieji marskiniai,pamokos,mama…….jau seniai ,kiek daugiau isprususiu „kremlinu“,nebevartojami ir net draudziami.

 10. to ooo says:

  Tai kada gi mums pateiksi naujuosiuis sablonus, juk tau jau tikrai tavo seiminkas sarasa atsiunte? Nebuk gobsus, pasidalink naujaisiais trolinimo standartais, kaip sakiau – nelaikyk sermegoje (ar tramdomuosiuose) uzspaudes…

 11. Ec says:

  Saul teisus,- iš prezidentūros ir konservatorių pusės sklinda stiprus KGB dvokutis visus 25 metus :)

 12. Mindaugas says:

  sauliui. Jums vėl rusų kgb vaidenasi? gal vaikystėje už kankolų buvo pakabinę? Jeigu kgb būtų dirbusi kaip pridera, TSRS tikriausiai nebūtų sugriuvusi. O tie kgb „tupėjimai“ po langais ,kad lietuviai nešvestų Kalėdų ar Šv.velyku, skamba daugiau, negu juokingai (atvirai pasakius, tai man primena megztų berečių kliedesius). Štai ką aš jums pasakysiu. TSRS sugriovusi „Perestroika“ ir vadinamasis „Sąjūdis“ su savo analogais kitose tarybinėse respublikose, patinka tai jums, ar ne, vis dėlto buvo organizuota sąmoningai, planingai, pačios TSRS viduje buvusių išdavikų ir Vakarų įtakos agentų, kurie, su Michailu Gorbačiovu ir jo klika priešakyje, nusprendė sugriauti TSRS, kaip socialistinę valstybę.Tai, kas vyksta dabar Lietuvoje, yra daroma tų pačių, TSRS iš vidaus griovusių nomenklatūrininkų, pseudokomunistinių Kompartijos bilietų nešiotojų, greitai ir sėkmingai tapusių naująja buvusių tarybinių respublikų buržuazija. Jie pakeitė spalvas ir frazeologiją, eidami po Džordžo Sorošo „Atviros visuomenės fondo“ vėliava, tapo „demokratijos“ ir „laisvos rinkos“ šaukliais. Būtent šitokie veikėjai – buvę Kompartijos bilietų nešiotojai, politiniai išverstaskūriai, bailiai ir savanaudžiai karjeristai, kartu jų istorinę estafetę perimančiu buržujų „auksiniu jaunimu“ – ir sudaro šiandieninės Lietuvos „elitą“.

 13. saul says:

  buržujų „auksiniu jaunimu“-oho….,matyt,Tamsta,esate buves ideologiskai pasikaustes ,LTSR laiku koks nors tai….. funkcionierius ar jo palikuonis..Ar dabar jau „virsininkas“ leido tokius zodzius vartoti,kaip:“burzujus“.“pseudokomunistinių Kompartijos bilietų nešiotojas“.Tamsta,jau cia ,su sia retorika, perspjovete net…. Didziosios musu kaimynes garsiausiu demagogu ideologinius svaiciojimus.Stipriai issireiskete DDDDDD, juokas ima ir po 10min.Geras.Bet , cia jau, kvepia pokario laiku retorika,net ne „brandziojo socializmo “ laikotarpiu.BURZUJUS-DDDDD. Ok,surimtejam……Tarp kitko,Tamta esate labai neteisus del to …“sekimo po langais“.Taip,“kiekvieno biedno“nesekdavo,bet,jokiu budu,to…..negaledavo isvengti eilinis komunistelis ar ,siaip,funkcionieriokas o….,labjausiai,m o k y t o j a s .Taip kad….nepuskite cia jaunimui migla i akis, apie „nuostabu ,praejusi LTSR laikotarpi.Ir dar…-Ka ten kliedite apie CCCP isdaviku suorganizuota samoksla,kuris patinka man ar ne ???? As matau,kad Jums tikrai ne visi namie.Tai,aisku,kad patinka. Paaiskinkite,kaip suprasti ta Jusu isspjauta ar piktai issvoksta zodi…“isdavikai“.Kiekvienam normaliam zmogui aisku,kad isdaviku vadinamas toks asmuo,kuris kazka tai….isduoda .ar ne ?Tai va.Nesuprantu,ka cia isdave Lietuvos zmones ar atskiri, musu, veikejai,isvije is Lietuvos OKUPANTUS ir ju kariuomene.Negana to…..,tie zmones ,inese didziausia indeli i ‘Okupanto salies „sugriovima.Taigi,man taip ir neaisku,kas cia tie….isdavikai.Pasiskaicius Jusu,nostalgiskos „TAM….PRAEJUSIAM „laikotarpiui ir ,dar plius. melagingos rasliavos,darosi aisku,kas cia isdavikas. O tam…anam asil…eliui su „uzstrigusios ploksteles“ sindromu tai,isvi,.neturiu ka atsakyti. P.s.Kazkaip tai…..Jusu cia „protingai isdestytos“mintys,jabai jau,nesa i vieno veikejo is „Bukime vieningi“retorika( as cia ne apie Lekstuti)

 14. draugui saul says:

  Tu esi labiausiai apgailėtinas šungrybio ir vašingtono samdytas provokatorius,kokį tik man kada nors yra tekę skaityti.Su tokiais ligonio kliedesiais gali drąsiai pretenduoti į Gineso rekordus-nusišnekėjimo srityje…

 15. Mindaugas says:

  ponui saul. Esate naivus „patriotėlis“ – toks lietuvis, kuris dar neperprato karčios tiesos, kad jokios nepriklausomybės šiuolaikinė euroliberastinė Lietuva neturi, būdama kapitalistinės-kosmopolitinės Europos Sąjungos (ES) provincija ir AV imperializmo kariniu poligonu; kad ta vadinamoji „laisvė“ ne tiktai neištaisė išsigimstančioje TSRS egzistavusių blogybių, ne tiktai neatnešė jokios realios „nepriklausomybės“, bet dar ir faktiškai sugriovė visus Lietuvos ekonominius bei kultūrinius laimėjimus, kurie buvo pasiekti tarybiniu laikotarpiu. Jums derėtų iškelti klausimą, kas Lietuvoje buvo realiai pasiekta per pastaruosius 25-erius metus ir kam tai buvo naudinga? Tada paklauskite savęsi, ką paprastam lietuviui, sąžiningam Lietuvos darbo žmogui ši „nepriklausomybė“ atnešė? Didieji 25-mečio „laimėjimai“ – sugriauta Lietuvos pramonė ir žemės ūkis, sugriautos šeimos (~60% išsiskyrusių porų, smurtas ir t. t.), sudužę likimai ir gyvenimai, daugiau kaip trečdalis ant ar žemiau skurdo ribos atsidūrusių Lietuvos žmonių, masinė emigracija ir demografinis krachas, jaunimo kultūrinė ir moralinė degradacija, alkoholizmas ir narkomanija, iš Vakarų platinamas homoseksualizmo kultas. Man (kaip ir daugumai lietuvių) tai yra blogis, jums matyt gėris. Kas iš viso to pasipelnė? Tik saujelė kapitalistų, bankininkų – buržuazinių oligarchų – kuriems kovo 11-oji reiškė ne kokią tai „laisvę ir nepriklausomybę“, bet paprasčiausią galimybę kiek įmanoma labiau prisiplėšti turtų, kuriuos sunkiu ir prakaituotu darbu dešimtmečius kūrė lietuvių tauta; tai buvo, visų pirma, kapitalizmo atstatymas Lietuvoje, buržuazinės santvarkos restauracija, atnešusi visišką mūsų šalies socialinę, ekonominę bei kultūrinę degradaciją. tai, kas buvo sukurta Lietuvoje per pastaruosius 25-erius metus – tai brutali ir ciniška mažumos diktatūra prieš daugumą, griaunanti elementarius žmogiškumo, tautos savasties bei išlikimo pagrindus, neturinti nieko bendro nei su laisve, nei su nepriklausomybe, apie kurią kalbėti mažų mažiausiai veidmainiška – ypač šiandien, kai Lietuva yra tiktai ES provincija, Vašingtono-Briuselio kolonija, pigios darbo jėgos šaltinėlis. Bet jūs to nesuprasite. Gyvensite ir toliau savo „nepriklausomos“ valstybės iliuzijoje, tampomas už kankolų menamų kgb agentų….

 16. saul says:

  Oi…oi…oi tik nereikia jau taip….isizeisti.Tu ir vel sumaisei savokas.Pasiskaityk enciklopedija,ka reiskia zodis provokatorius.Provokatoriais ,Lietuvoje tikslinga ivardinti…visokius uteliu ir vatos prigrustus apgailetinus individus,kurie smeizia ,niekina ir menkina sali,kurioje patys parazituoja.Botoksinio liliPutkino sikrubliai padare savo darba ir visokie grabauckiai,parsiukai-lekstuCIUKAI,palecekiukuciai ar kvAiLAUNIAI niekingo godumo vedami patampa Lietuvos KAINAIS. Aur revoir fou.

 17. sauliui (t.y. ooo) says:

  tikrai tau fou, vargsas sermegiau. Du smegenu vingius teturi, vienas pastoviai veikia pries rusus , na negalima taves del to kaltinti, daugeliui Lietuvoje tokia nelaime atsitiko – betupint ant skyles „galinga Putino ranka“ uz kiausiu sugnybe, aisku, kad visa gyvenima dabar busi traumatizuotas. Kitas vingis kazkodel vis sukasi apie „seimininka“ – gal tave ant grandines laiko ir cia toks tavo savotiskas pagalbos sauksmas, gal turetume i gyvunu apsaugos draugija skambinti kuo skubiausiai? Ar bent paseria tave seimininkas karts nuo karto? chi chi chi…

 18. dar sauliui says:

  Akivaizdu, kad stengiesi kasdien po nauja (blatna) zodi ismokti, ir vis tau neiseina. Ana diena bandei panaudoti tau nauja zodeli reviziOnistas, neisejo, siandien jau bandai prancuziskai svebeldziuoti. Pagirtinos pastangos, bet au revoir rasosi be R. Tau reiktu islavinti daugiau negu du smegenu vingius, taigi -tik sukinek silkems galvas, juk ne visi gali mokyti buti.

 19. Mindaugas says:

  To saul. Teisūs buvo komentatoriai. Matyt jums už kankolų ne tik menami kgbistai tampo, bet ir pats Didysis Juodasis Šeimininkas-Obama Baisusis kartais patampo…..atminkite ir įsikalkite vieną kartą į savo molinę beretę akivaizdžią tiesą-landsberginiai „patriotai“ neturi nieko bendro su lietuvių tauta ar Lietuvos nepriklausomybe, bet yra tik užsienio imperialistinio kapitalo, kuriam jie tarnauja ir kuriam jie yra parsidavę, valios vykdytojai.

 20. Ec says:

  Mindaugai, dėl saul turiu patarimą, tam, kad suprastų tave pašnekovas, reikia rašyti jam suprantama kalba, o geriau iš viso ignoruoti. Rašai jam per daug protingai :)

 21. saul says:

  Oho..oho….na va ir prasidejo sio „garbingo tinklapio“ 5 skaitytoju viduriavimas.1 asil…lelis vis dar bando taisyti ,mano padarytas,klaida ( 1 praleista raide)…ir isivaizduoja ,kad moka prancuzu kalba( chi…chi…DDD.),o kitas puskvaisis „ramunelis“ dar vis peeeeezi 1975 metu sowietiniais teiginiais,tokie,kaip-:“užsienio imperialistinio kapitalo, kuriam jie tarnauja ir kuriam jie yra parsidavę, valios vykdytojai.“Tiek „impelialistu,oligarchu,anarchistu…ir ,siaip,visokio plauko shuleriu ir vagiu ,niekur nera daugiau ,kaip Didzioju Pycckiu chanate,).Nesinervuokite jau taip…Nors….yra jau ir teigiamu pokyciu-tai ..skubia tvarka atssisiusti „nauji sablonai“,tokie kaip-„kankolai“.Tik nereikia jau taip skubeti-is susijaudinimo,panaudojote per daug senuju( smegenu vingiai,traumatizuotas ir t.t.),uz ka,tikrai jau, busite nubausti seimininko is Latviu gatves.O tai…reiskia,kad nebegausite zenklios dalies atlyginimo (manai,kad bauda bus apie….500rb ),kuris neleis Jums nusipirkti naujos vatufkes ,kuri laaaabai bus reikalinga, saltajam ziemos metui, vargstant chrusciovkeje P.s. „atminkite ir įsikalkite vieną kartą į savo molinę beretę akivaizdžią tiesą-landsberginiai „patriotai“ neturi nieko bendro su lietuvių tauta ar Lietuvos nepriklausomybe“- o ka …Jus turi bendro su Lietuviu Tauta,budamas isdavikas ir parsidavelis(nupirktas uz pusdyki….issigimeliu ir zudiku pinigais) ???

 22. algimantas says:

  Perskaičiau dalį komentarų, (atsiprašau, kad neištempiau visų) ir susidariau įspūdį, kad keletas save protingais laikančių žmonių, ginčijasi su vienu kvailiu, kuris buvo tiek nekvailas, jog sugebėjo įtraukti juos į begalinį ir nieko nereiškiantį ginčą, kuris jį vienintelį parodo, kaip pagrindinę šio ginčo žvaigždę.

  O likusius, kaip jo satelitus, negalinčius ištrūkti iš šio „užburto rato“.

  Norėčiau primint gerbiamieji – tie, kas ginčijasi su kvailiu – visos publikos akyse patys nusileidžia iki jo lygio.. ir tada kvailių atsiranda tiek, kiek yra besiginčijančių.

  Tikiuosi užuomina pakankamai aiški.

 23. saul says:

  „Norėčiau primint gerbiamieji – tie, kas ginčijasi su kvailiu – visos publikos akyse patys nusileidžia iki jo lygio.. ir tada kvailių atsiranda tiek, kiek yra besiginčijančių.“-idomi mintis,tik zodis „publika“….cia netinka,nes is tu….penkiu komentuojanciuju ir skaitanciu si tinklapiuksti3 is to pacio IP.Na…..o apie tuos „kvailius“ tai……liksite pasmerktas savo „SARATNYKU“….uz toki ….ju idetu pastangu ir sunkaus darbo,rezultato nuvertinima. Bet kokiu atveju…..Aciu uz Jusu Didziuli demesi….mano menkai esybei….DDDD

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top