COVID ekspertai nenori dalyvauti viešuose debatuose net už didžiulius pinigus

2023, 10 liepos, 21:29 | kategorija Realybė | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 149 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Robertas F. Kenedis jaunesnysis

Robertas F. Kenedis jaunesnysis | foto: Wikipedia

Pietų Alabamoje yra toks posakis: „Jei bijai, sakyk, kad bijai”.

Dr. Peteris Hotezas – vienas žinomiausių vakcinų šalininkų ir visų COVID poveikio mažinimo priemonių gynėjų – akivaizdžiai mirtinai išsigando. Jam tereikia išeiti į viešumą ir tai pripažinti, rašo „Brownstone Institute” leidinys.

Daktarą Hotezą gąsdina kvietimas diskutuoti su kandidatu į prezidentus ir prieštarauti nusiteikusiu Covid ekspertu Robertu Kenedžiu jaunesniuoju itin populiarioje Džo Rogano podkasto laidoje.

Matyt, Hotezas vis blogai atsiliepdavo apie „dezinformacijos superskleidėją” Kenedį ir Roganui galiausiai to užteko.

Roganas pasiūlė paaukoti 100 000 dolerių Hotezo mėgstamai labdaros organizacijai, jei Hotezas tiesiog ateitų į jo laidą ir debatuose be jokių laiko apribojimų diskutuotų su Kenedžiu apie vakcinų veiksmingumą, saugumą ir visus kitus tariamai „nusistovėjusius” Covid mokslinius dalykus.

Kai rašau šį tekstą, kvietimas į debatus pasklido po visą „Twitter” tinklą, o daugybė kitų turtingų žmonių (pvz., Steve’as Kirschas) pažadėjo skirti dar daugiau pinigų, kad debatai įvyktų.

Paskutiniu metu panašu, kad daktaras Hotezas galėtų gauti 1,5 milijono dolerių savo mėgstamai labdaros organizacijai vien už tai, kad apie dvi valandas kalbėtųsi su Kenedžiu ir Roganu.

Kalbame apie lengvus pinigus.

Robertas Francis Kenedis jaunesnysis (Robert Francis Kennedy Jr.) yra …

Nereikia nė sakyti, kad Kenedis yra nusiteikęs „draugiškiems” debatams, ir, ko gero, nereikia sakyti, kad jo nereikės papirkti, kad jis dalyvautų. Jis tai padarys nemokamai ir pats apmokės savo išlaidas, kad galėtų pasirodyti studijoje.

Tiesa (štai tas žodis – „tiesa”)… Niekas nesistebi, kad daktaras Hotezas bėga nuo tikrų debatų Covid-19 temomis. Taip yra todėl, kad per 40 mėnesių nė vienas Amerikos ekspertas nedalyvavo tikruose debatuose Covid temomis.

Matyt, vienas iš mūsų „naujųjų normų” „mokslinio metodo” bruožų yra tas, kad tikrų debatų nebereikia.

Tiesą sakant, jie griežtai neskatinami, būtent todėl „Facebook”, „Google”, „YouTube”, CDC, „Džo Baideno” Baltieji rūmai ir korporacinė spauda taip ilgai siekė cenzūros.

Tiems, kurie to dar nesuprato, pasakysiu, kad cenzūra taip pat užkerta kelią tikroms diskusijoms.

Beveik ketverius metus Hotezas ir kiekvienas į jį panašus „ekspertas” bei autoritetas teigė, kad tokie žmonės kaip Kenedis, skleidžiantys „klaidingą informaciją” ir „dezinformaciją”, savo melagingais COVID teiginiais potencialiai žudo ir kenkia didžiuliam skaičiui žmonių.

Ekspertų teigimu, Kenedžio, Kiršo, Bilo Raiso jaunesniojo (ir milijonų kitų protingų „mokslo neigėjų”) teiginiai yra juokingi, absurdiški, akivaizdžiai melagingi, lengvai diskredituojami ir pan.

Tai iš kur ta baimė?

Tokie teiginiai įdomūs tuo, kad jie leidžia manyti, jog bet kokius debatus su COVID skeptiku būtų lengva ir paprasta laimėti. Net urvinis žmogus galėtų pažeminti R.F.K jaunesnįjį debatuose apie tikrąjį mokslą.

Taigi, jei pergalė būtų tokia lengva – ir jei galima uždirbti porą milijonų savo mėgstamai labdaros organizacijai – kodėl to nepadarius?

Kalbant apie save, man jau atsibodo sutikti su išvedžiojimais, kad esu kvailas, nors žinau, kad taip nėra. Visi žinome atsakymą: Hotezas yra mirtinai išsigandęs tikrų diskusijų.

Tai nėra didžiulis „puolimas” prieš šiuos sukčius ir šarlatanus, nieko panašaus.

Be to, visi iki vieno jie pasisako už cenzūrą.

„Facebook” turinio moderatorių armija ir dirbtinio intelekto algoritmai jau daugiau nei trejus metus cenzūruoja turinį į kairę ir į dešinę, tačiau Hotezo „įtakingųjų” būrys reikalauja, kad Kongresas ir Baltieji rūmai priverstų socialinės žiniasklaidos bendroves cenzūruoti dar daugiau jiems nepatinkančio turinio ir (arba) kalbos.

Visas Šiaurės Korėjos stiliaus cenzūros pateisinimas yra tas, kad dezinformacijos skleidėjai kenkia žmonėms. Tikriausiai kilnus Hotezo tikslas – išgelbėti gyvybes ir užčiaupti visus „dezinformacijos” skleidėjus.

Na, o kas galėtų juos nutildyti labiau nei mokama kova dėl prizo tarp vieno iš pagrindinių „Status quo” naratyvo šalininkų ir žinomiausio pasaulyje COVID skeptiko?

Kai daktaras Hotezas nušluostys Kenedžiu grindis, visi kiti dezinformacijos skleidėjai užsisklęs urve ir nuo šiol laikys burną užčiauptą.

Mano pusė bus sugėdinta ir pažeminta… ir kiekvienas neutralus žmogus dabar tai žinos.

Vienu smūgiu „dezinformacijos” judėjimas patirs mirtiną smūgį. Milijonai gyvybių bus išgelbėtos, nes ateityje visi žinos, kad daktaras Piteris Hotezas ir daktaras  Anthony Fauci buvo visiškai teisūs sakydami viską apie COVID.

Kenedis ne tik pralaimės šiuos „mokslinius” debatus, bet ir jo viltys iškovoti pergalę Baltuosiuose rūmuose nueis perniek.

Daktaras Hotezas būtų didvyris visoms grupėms, bendrovėms ir biurokratams, kurie sapnuoja košmarus apie tai, kad Kenedis nugalės jų pasirinktą kandidatą Džo Baideną.

Kenedžio ne pelno siekianti organizacija „Vaikų sveikatos gynimas”, kuri augo šuoliais, sudžiūtų ir numirtų.

Visi žinotų, kad Covid vakcinos ne tik išgelbėjo milijonus gyvybių, bet ir žinotų, kad didžiulis autizmo atvejų šuolis pastaraisiais dešimtmečiais niekaip nesusijęs su vakcinomis, o gripo vakcina, kuria dabar abejoja vis daugiau amerikiečių, vėl būtų suvokiama kaip privaloma kasmetinė injekcija.

Hotezas taip pat galėtų užmiršti teiginį, kad jo pusė yra nusistačiusi prieš žodžio laisvę, nes jie leistų Kenedžiui ir Roganui minėtuose „debatuose” panaudoti savo tėvo prakeiktą žodžio laisvę.

„Matote, mes NESAME cenzoriai ir tikime žodžio laisve bei tikrais debatais mūsų demokratijoje”, – galėtų parodyti pasauliui šiuose debatuose Hotezas.

Dėl visų šių priežasčių daktaras Hotezas ir jo pusė pasiektų daugybę teigiamų, gyvybę gelbstinčių rezultatų, be jokių minusų.

Galbūt, ach, yra galimas neigiamas aspektas?

Vienintelė neigiama pusė galėtų būti, jei Hotezas iš tikrųjų būtų sunaikintas šiuose debatuose ir kiekvienas įvykio liudininkas amerikietis pradėtų abejoti visais ekspertų teiginiais, kuriuos jie pateikė per pastaruosius ketverius metus (arba dešimtmečius).

Bet toks scenarijus negali būti įmanomas, nes mokslas yra toks „nusistovėjęs”, o Kenedis yra toks „pamišėlis” ir sąmokslo teoretikas, kad jis neturėtų jokių šansų nugalėti jokiuose debatuose… tiesa?

Žinoma, visi žinome, kad daktaras Hotezas žino, jog bet kokiuose debatuose su Kenedžiu jis gautų į užpakalį. Tai žino Fauci, tai žino „New York Times”, tai žino Bilas Geitsas, tai žino visi MSNBC ir CNN komentatoriai.

„Kad ir ką darytumėte, NEDISKUTUOKITE su Robertu Kenedžiu Covid temomis!” – visi jie dabar šaukia daktarui Hotezui.

Jei debatai įvyks, jie sumuš interneto reitingų rekordus. Tai, kad Hotezas bėga nuo minėtų debatų, jau dabar suteikia dar vieną didžiulį postūmį Roberto F. Kenedžio jaunesniojo prezidentinei kampanijai, kuriam nesunku apeiti MSM „naujienų sargus”, kurie visi jį niekina ir jo bijo.

Tiesą sakant, tai dar viena priežastis, dėl kurios debatai negali būti rengiami. Beveik savaime suprantama, kad R.F.K jaunesnysis minėtuose debatuose užsipultų užgrobtą pagrindinę spaudą.

Daktaras Hotezas būtų tas, kuris gintų „New York Times” patikimumą ir giedotų liaupses Didžiajai farmacijai, kuri, žinoma, visada buvo sąžininga kaip saulėta diena.

Jei pakankamai amerikiečių ir toliau vadins daktarą Hotezą šykštuoliu, galbūt tai paskatins anksčiau įžūlų daktarą užkibti ant masalo ir iš tikrųjų diskutuoti su Kenedžiu.

Jei taip, tai gali būti laikoma žaidimą keičiančiu įvykiu ir suteiktų pasauliui pirmąją sąžiningą diskusiją apie COVID politiką. Tai taip pat gali padėti išrinkti prezidentą, kuris iš tiesų norėtų išardyti karinės pramonės, žvalgybos ir sekimo kompleksą bei mokslo, medicinos ir didžiosios farmacijos pramoninį kompleksą.

Tačiau lažinuosi, kad daktaras Hotezas nediskutuos.

Yra dar vienas posakis, kurį visi esame girdėję: „Gali bėgti, bet negali pasislėpti”. Na, o mūsų siurrealistiniais naujojo normalumo laikais, matyt, ekspertai ir autoritetai GALI bėgti ir gali pasislėpti. Būtent tai jie daro jau 40 mėnesių ir, kiek žinau, visi jie vis dar yra valdžioje. Taigi ši strategija puikiai veikia.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top