Daily Signal: JAV nepaliks bėdoje „pavergtų“ Rusijos ir Kinijos tautų

2016, 22 liepos, 21:14 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (11) | peržiūrų 687 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

dailysignal.com

Ronaldas Reiganas

Ronaldas Reiganas

Komunizmas – tai vėžinis auglys, kurį būtina pašalinti, kol jis neišaugo ir neišplito“, rašo The Daily Signal. Leidinys pastebi, jog buvęs JAV prezidentas Ronaldas Reiganas tą įrodė, pereidamas nuo atgrasymo ir kompromisų link politikos, kuri padėjo tašką šaltajam karui: „Mes laimime, jie pralaimi“.

Jis sugebėjo to pasiekti, pasinaudojęs strategija, turėjusią kaip karinę, taip ir ekonominę bei politinę puses. To pasekoje Tarybų Sąjunga labai atsiliko ginklavimosi varžybose ir galutiniame rezultate patyrė pralaimėjimą. „Rytų ir Centrinėje Europoje komunizmas žlugo 1989 metais. O po to, dviem metais vėliau, subyrėjo Tarybų Sąjunga, „blogio imperija“, – rašo autorius.

Tačiau, komunizmas žlugo ne visur. Praėjus ketvirčiui amžiaus jis vis dar egzistuoja Kinijoje, Vietname, Šiaurės Korėjoje, Laose ir Kuboje. „O jo pėdsakai labai jau akivaizdžiai pastebimi imperialistiniuose dabartinės Rusijos, kuriai vadovauja buvęs KGB agentas Vladimiras Putinas, veiksmuose, – teigia The Daily Signal.

Straipsnio autorius mano, jog būtent todėl yra taip svarbu pažymėti „Pavergtų tautų savaitę“ kurią 1959 metais įtraukė prezidentas Dvaitas Eizenhaueris. Jungtinių Valstijų prezidentas kasmet skelbia šią „Savaitę“ iki to meto, kol visos tautos atgaus laisvę. Ir kol kas to neįvyko, pastebi autorius.

Leidinys pabrėžia, jog būtinybę surengti renginius, skirtus „Pavergtų tautų savaitei“ ypač pabrėžia įvykiai, vykstantys Rusijoje ir Kinijoje. Rusijos valdžia paskyrė piniginę baudą Rusijos piliečiui už tai, kad tas paskelbė socialiniame tinkle istorinius faktus. Tuo pat metu Putinas gina Molotovo-Ribentropo paktą, kuris, pasak straipsnio autoriaus, „įtakojo milžiniškas žmonių aukas Rusijoje, Vokietijoje, Britanijoje Prancūzijoje ir kitose šalyse“.

Kinijoje vyriausybė slopina žodžio laisvę ir kitas laisves, visaip bausdama MIP, kurios bando apie tai papasakoti. Ir Rusija, ir Kinija […] prisilaiko pavojingo požiūrio taško, jog informacija turi būti valstybės priežiūroje“, – rašoma The Daily Signal leidinyje.

1988 metais Ronaldas Reiganas pažadėjo visoms „pavergtoms tautoms“, jog vieną gražią dieną jos taps laisvos. „Turint omenyje matomą Kinijos ir kitų komunistinių režimų stabilumą, tai atrodo pakankamai tolima perspektyva. Tačiau mes turime atminti, jog tironai visada atrodė nenugalimi iki pat paskutinio momento prieš savo žlugimą – Berlyno sienos griūtis ir Tarybų Sąjungos krachas įvyko netikėtai ir be jokio šūvio“, – reziumuoja leidinys.

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. Myndė says:

  geriau jau „gelbėtojai“ savo skolom pasirūpintų. Mes gal kaip nors patys…

 2. Malina says:

  Blogio imperija tai amerika. Dabar europa ir pradeda skinti šių demokratijos nešėjų vaisius.

 3. cnn says:

  nors mirk is juoko,kaip vatnikai dirba,vienas net malina pasivadino ir anksti ryte pakomentavo,savaitgali…taip ir toliau troliai laikom

  gerb cnn, jums jau buvo minėta, kad komentarų erdvė šioje svetainėje nėra skirta įžeidinėjimui ar siekiui sukelti barnius. Sekantis jūsų toks pasisakymas bus įvertintas jau ne įspėjimas. Darykite išvadas. Ačiū už supratimą.
  moderatorius

 4. Stasys says:

  Landsbergandonijos kūrėjai-grybauskaitės, landsbergai, linkevičiai, olekai… taip pat slopina uodžio laisvę ir kitas laisves blokuodami Rusijos TV, griaudama sovietines statulas šlovinančias darbo liaudį, visaip bausdama runkelius už sovietinę simboliką, „partizanų“ žygdarbių viešinimą ir prisilaiko pavojingo požiūrio taško, jog informacija turi būti landsbergandonijos kūrėjų priežiūroje.

 5. saul says:

  Ponas Stasi,labai negarbingas Jusu sis viesas „matas“.Jei Jus manote,kad izedinedami kitus-isaukstinate save…-labai klystate.Siulyciau suaugti.

 6. konkurencijos nėra says:

  to saul

  PASIŽIŪRĖK I SAVO KOMENTUS

 7. to konkurencijos nera says:

  Paties komentarai kaip mazo sunycio viauksejimai.

 8. pestininkas says:

  Apiė kokia čia stasy darbo liaudi giėdi?Ar tada ar dabar mes vergai,tik pavadinimai kiti.O valdo mus ir dabar komunizmo statytojai kuriė tu pačiu kaip ir sovdepijoj šeimininku paliėpimu liaudi engia.O tai rusu tv nori pasakyt teisybe rodo,ane?Jeigu ju tv žiurėsi tai tiėsa žynosi?

 9. gojus says:

  pestinykai -> bet jei lietuvišką žiūrėsi, tai nežinosi, kad Donbasą pasiekė jau 52- oji humanitarinė siunta. Nesužinosi, kad užvąkar žuvo 8 ukropų kareivukai, o vakar 6. Ukrainos tema pasidarė nebeįdomi vakarams. Pasirodė, kad Ukrainos korta Putino nekerta, tad ukropus paliko jų srutose. To per Lietuvišką MIP nesužinosi. Sužinosi tik apie didžius Briuselio pasiekimus ir nenuilstančius komisarus, gelbėjančius liaudį – visai kaip TSRS laikais. Sužinosi, kad rusia puola jau 25 metus ir štai ryt jau įsiverš. Visai kaip Pindosai puolė TSRS! Kodėl tad nepažiūrėjus rusiškų žinių, kad sužinotum?
  Aišku, tu turi gerą kozirį – klausi ar ten tiesa. Bepigu klaust, jei ir pats nežinai kas yra tiesa ir žinai, kad nieks į šį klausimą atsakymo nežino….

 10. Dalia says:

  seniai pasaulis, dūsta nuo dirbtinai brukamos viską teršiančios sintetikos visuose lygmenyse, todėl daugelis renkasi vatą ;)

 11. pestininkas says:

  Gojau,Vargšeli Tu!,Tai kokio gi tu amžiaus esi kad niėkaip tau nedaeina,aš gi rašiau jau apiė tai!Na aš kantrus esu taigi dar karta pasikartosiu kaip renkama info,pažiurėjus žiniu kruvas,lendi i pvz rusu portalus pvz.anna news,neiro mir,roj tv,krasnaja linija ir t.t.ir tada mastyk jau savo smegenim!Tai čia apiė r.f.,o jeigu info jiėškai apiė procesus vakaruose tai taip pat darai tokias pačias proceduras!Taigi gojau viskas paprasta,turėsi tada teisinga nuomone,aišku jaigu suprasi!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top