Demokratijos gynimo metas

2021, 21 liepos, 6:30 | kategorija Genocidas, LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 401 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Paskutiniu metu pastebiu vieną dalyką – stipriai juodinamą demokratijos sistemą. Sisteminėje žiniasklaidoje, tai daroma netiesiogiai o duodant suprasti, nesisteminėje tai darant tiesiogiai, o komentaruose tai jau visiškai agresyviai, vadinant DEMONOkratija, DEMO-kratija ar panašiai.

Pabandysiu įžvelgti šio reiškinio (demokratijos juodinimo) priežastis, tikslus ir nuspėti kam visa tai naudinga.

Pirma priežastis, ta, kad sistema mums brukama kaip demokratija yra visiškai ne demokratija ir toks akivaizdus sąvokų neatitikimas suprantančius nukreipia ne tik prieš tuos brukančiuosius bet ir prieš demokratiją, kokia ji bebūtų.

Antra priežastis – visame pasaulyje skambantis JAV „demokratijos platinimas“ ginklų pagalba, kur tik nukeliavo ta „demokratija“ ten mirtys, kančios, kraujas. Kam gali patikti tokia „demokratija“? Paprastam žmogui tikrai nepatiks.

Trečia priežastis, kai prisidengiant demokratija daromi visiškai nedemokratiniai sprendimai ir veiksmai. Kai demokratijos vardu, dėl demokratijos, nes esame demokratiška šalis, vardan demokratijos sodina į kalėjimą už įsitikinimus, gali nekaltinamai šmeižti ar įžeisti. Sąžiningas žmogus to nepakęs, ir pirmiausia jo neapykantos taikinyje, kaip raudona marška buliui atsidurs ta demokratija

Ketvirta priežastis, kai demokratijos principai taikomi vieniems, o kitiems netaikomi, o tas principų netaikymas taip pat pateikiamas kaip demokratija. Penkta, šešta, septinta, …. yra dar labai daug priežasčių kodėl ta demokratija gali būti atgrasi.

Kam viso to reikia? O ar neatrodo Jums, kad Jūs patys žymiai lengviau priimsite kitą sistemą, kuri gali pasirodyti lyg geresnė nei demokratija, nes „blogiau jau nebus“? Kiek kartų buvo pasirinkti sprendimai su šiuo priežodžiu? Kol kas visi pasirinkimai su „blogiau jau nebus“ įrodydavo atvirkščiai – blogiau būti gali.

Manau, kad pirma yra sukuriama problema (demokratija yra netikusi sistema), o vėliau pasiūlomas sprendimas, lyg ir neblogas, nes blogiau jau nebus. Koks bus sprendimas galima tik spėti, o remiantis paskutiniais įvykiais spėčiau, kad jis būtų kažkokia „geležinės rankos tvarka“.

Aišku, kad dėl visų mūsų gerovės. Dėl mūsų visų gerovės leisime naikinti valstybingumus, dėl saugumo sėdėsime namuose kaip kalėjimuose, dar būsime dėkingi valdžiai už leidimą nusipirkti ar parduoti vieną ar kitą daiktą.

Ir , svarbiausia, tylėsime dėl tvarkos, saugumo ir iš baimės. Visa tai dėl to, kad neapgynėme tikrosios demokratijos ir leidomės apgaunami ir suteikėme valdžią geležinei rankai. Dėl saugumo paaukojus laisvę netenkama nei laisvės nei saugumo.

Kam viso to reikia? Manau tam, kas planuoja valdyti tą geležinę ranką.

Grįžtant prie antraštės esmės – ar reikia ginti „demokratiją“ tokią kokia ji yra dabar? Atsakysiu – ne. Todėl, kad tai yra ne demokratija. Ar tikroji demokratija aplamai įmanoma? Atsakysiu – taip, ir jos reikia siekti. Tą demokratiją reikia ginti. Tos demokratijos principai yra iš esmės aprašyti čia https://t.me/tiesioginedemokratija.

Ec

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Ec says:

    Pridėsiu dar – Šiuo metu JAV vyksta masiniai protestai – riaušės, organizuojami BLM, Antihfa ir panašių grupuočių. Šie neramumai vyksta valstijose valdomose demokratų (taip save pavadinusių), o respublikonų valstijose to nėra. Kai žmonėms tai galutinai atsibos jie šveis lauk ne tik „demokratus“ bet ir pačią demokratiją ir atsiduos tos geležinės rankos valdymui. Ne paslaptis, kad šis JAV prezidentas yra „demokratas“, ir jam (tiksliau, grupuotei, kuri jį valdo) tokie neramumai yra naudingi. Suveskite naršyklėje antifa.com. Kol jis nebuvo prezidentas peradresavimas buvo į jo rinkiminį tinklapį, kai jį išrinko – į tai ką pamatysite :)

  2. nnN says:

    į antifa.lt puslapį užklydus , neretai kompą užuldavo virusas, antivirusinė atremdavo šią ataką. Daugiau ten neinu.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top