„Dešinysis sektorius“ atrado vidinį priešą – „banditišką Porošenkos režimą“

2015, 19 liepos, 20:52 | kategorija Realybė | 2 komentarai | peržiūrų 333 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

freiewelt.net

paveikslėlis

Pastarosiomis dienomis Ukrainoje nusimato naujas frontas. Šį kartą, tiesa, priešprieša kilo ne tarp ukrainiečių kariuomenės ir sukilėlių šalies rytuose, o vyriausybė Kijeve ir nacionalistinė Ukrainos organizacija „Dešinysis sektorius“, rašo vokiečių leidinys Freie Welt.

Iki ribos situaciją įkaitino įvykiai Mukačevo gyvenvietėje Ukrainos vakaruose. Ten buvo prieita prie susidūrimo tarp „Dešiniojo sektoriaus“ smogikų ir milicijos „panaudojant sunkiąją ginkluotę“, praneša leidinys.

Iš esmės, dešinieji radikalai lyg ir yra vyriausybės pusėje. Tačiau pastaruoju metu jie pradėjo aktyvią savarankišką veiklą. Šalies vadovybę jie pradėjo vadinti „banditiška sistema“ ir „Porošenkos režimu“ ir vis dažniau rengia protesto akcijas Ukrainos sostinėje Kijeve. Freie Welt nuomone, aišku viena – „Dešinysis sektorius“ neapsiribos vien frontu šalies rytuose.

Įvykiai Mukačeve apnuogino skaudžias šalies problemas. Pirmoje eilėje tai korupcija ir valstybės silpnumas, kuriuo kuo įžūliausiai naudojasi ir banditai, ir sukilėliai. Tampa aišku, jog Ukraina susidūrė ne tik su išorės, tačiau ir su vidaus priešais, mano vokiečių leidinys.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

  1. Gojus says:

    nelabai gausios pravo sektoriaus pajėgos, o įskaitant, kad Prošūdenka galim imtis bet kokių represijų šalyje, prisidengdamas „prorusiškų teroristų naikinimu, nieko gero nešviečia Jarošui. Užkirs bet kokius bandymus susirinkti jėga. Manau pats pravas sektorius suskils ir dalis bus paskelbti raupsuotasiais, o dalis eis y naująją, šlovingąją policiją.

  2. Kaip "šeimininkas" lieps taip ir bus says:

    Man atrodo, kad „Pravas sektorius“ dirba pagal užatlantės programą – vaidinti pasipriešinimą Minsko susitarimams, kad Porošenka galėtų sakyti :“ va tauta nepritaria rytų regionų savarankiškumui“.
    Abejoju, kad Jarošas ir kiti „pravistai“ nesupranta, kad priešintis „šeimininko“ nurodymams tolygu būti apkaltam „šešiomis lentoms“ + 2×1 m žemės sklypui. Jei reikės ir Jarošą ir kitus „pravistus“ patvarkys arba „blakvateriai“ arba paties paršenko „kariūnai“.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top