Dievo vaikai neparduodami: Kodėl kairieji nekenčia „Laisvės garsų”

2023, 16 liepos, 21:08 | kategorija Kelias | atsiliepimų (3) | peržiūrų 728 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Neseniai žiūrėjau filmą „Laisvės garsas” (The Sound of Freedom). Tai buvo pirmas kartas, kai ėjau į kino teatrą nuo tada, kai dar nebuvo Covid, ir buvo verta laukti tokio puikaus ir svarbaus filmo.

Man buvo įdomu daugybė dalykų, įskaitant tai, ar per karščio bangą kino teatre bus įjungti kondicionieriai ir kodėl kairieji taip sunerimo dėl filmo apie prekybą vaikais – iš pirmo žvilgsnio nepartinio klausimo, kuris turėtų rūpėti visiems sąžiningiems žmonėms, rašo Lauri B. Regan „American Thinker” portale.

Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad kino teatre, esančiame West Nyack, Niujorko valstijoje, veikė oro kondicionierius ir jame buvo jauku. Taip pat džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad, išskyrus dvi pirmąsias eiles, visos vietos buvo užimtos. Tiesą sakant, kai ėjau pirkti bilieto, 18:30 ir 19:30 val. seansai, išskyrus dvi pirmąsias eiles, buvo visiškai išparduoti, todėl dalyvavau 21:15 val. seanse.

Ir kairiesiems nebus malonu išgirsti, kad žiūrovų sudėtis „atspindėjo” šalies demografinę padėtį, t. y. buvo gana įvairi. Iš tikrųjų didžioji dauguma žiūrovų buvo ispanakalbiai (pagal girdėtą ispanų kalbą spėju, kad tai pirmosios kartos atstovai), juodaodžiai, o didžioji auditorijos dalis greičiausiai buvo 30 metų ir jaunesni, nors tikrai buvo ir šiek tiek vyresnių žmonių (pastebėjau tik vieną baltaodį vyrą, kuris atrodė vyresnis nei 50 metų). Tai žmonės, kuriuos kairieji laiko savais.

Nepastebėjau nė vieno „QAnon” remiančio, baltųjų viršenybę palaikančio ar MAGA propaguojančio respublikono. užmokėjus 16 dolerių už bilietą man pasirodė įdomi demografinė padėtis, nors prasidėjus filmui ir supratus, kad jis beveik visas vyksta Centrinėje Amerikoje, o visi vaikai gabenami iš tų šalių, supratau to prasmę.

Nepaisant žiūrovų įvairovės, žmonės vieningai juokėsi vienoje ar dviejose tinkamose vietose (tai nebuvo linksmas ar juokingas filmas) ir tinkamai plojo, įskaitant, kai filmo pabaigoje buvo suimtas pedofilas .

Kalbant apie tai, kodėl kairieji padarė viską, kad sužlugdytų šį filmą, įskaitant tai, kad Disnėjaus studija, kaip pranešama, penkeriems metams atidėjo jį į šalį, „Laisvės garsuose” nėra visiškai nieko politinio – tai daugiausia (filmo kūrėjai pasinaudojo tam tikra menine licencija) tikra istorija apie prekybą vaikais.

Žiūrėjau filmą ieškodamas scenų, teiginių ar ko nors kito, kas galėtų įžeisti kairiųjų pažiūrų žmones, bet neradau nė vieno. Tiesą sakant, filme nebuvo nieko patriotiško, įskaitant nė vienos Amerikos vėliavos, kuri, kaip žinome, įžeidžia kairiuosius, taip pat nebuvo jokios demokratų ar Bideno administracijos nesėkmių imigracijos srityje kritikos.

Dėl to padariau tris išvadas, kodėl kairieji nekenčia šio filmo. Pirmasis dalykas akivaizdus: vienas pirmųjų Bideno žingsnių pradėjus eiti pareigas buvo atverti mūsų pietinę JAV sieną, dėl to daug daugiau vaikų tapo prekybos žmonėmis sekso ir vergovės tikslais aukomis.

Prieš kelis mėnesius į Kongresą atvykę informatoriai liudijo apie tai, kad J. Bidenas veikė kaip „tarpininkas” daugiamilijardinėje prekybos vaikais operacijoje. Timas Ballardas, DHS agentas, apie kurį buvo pasakojama ir kuris pradėjo operaciją „Požeminis geležinkelis”, kad išgelbėtų vaikus nuo šio baisaus žiaurumo, ir Jimas Caviezelis, aktorius, įkūnijęs Ballardą, daug kalbėjo šia tema.

Nors J. Bidenas, sekretorius J. Mayorkas ir bendrininkaujanti didžioji žiniasklaida meluoja amerikiečiams, kad mūsų siena išlieka saugi, skaičiai, vaizdo įrašai ir atskirų žmonių istorijos rodo tiesą. Ir tai yra problema; „Laisvės garsai” pasakoja istoriją,  ir kairieji nenori, kad jūs, vidutinis Amerikos pilietis, ją išgirstumėte.

Tokios svarbios istorijos sabotavimo problema yra ta, kad ant kortos pastatytos jaunų žmonių gyvybės, ir jiems reikia mūsų pagalbos. Prekyba vaikais yra didžiulė pramonė, ir geros moralės žmonės turi imtis veiksmų, kad juos išgelbėtų. Filmo pabaigoje prieš pat titrus pasirodo tokie teiginiai:

Prekyba žmonėmis yra 150 milijardų dolerių per metus vertės verslas. Jungtinės Valstijos yra viena iš pagrindinių prekybos žmonėmis krypčių ir viena didžiausių vaikų sekso paslaugų vartotojų.

Šiandien vergijoje įkalinta daugiau žmonių nei bet kuriuo kitu istorijos laikotarpiu, įskaitant tuos laikus, kai vergija buvo teisėta.

Milijonai šių vergų yra vaikai.

Labai lengva kišti galvą į smėlį ir nekreipti dėmesio į skaudžią realybę, kad mūsų pasaulyje egzistuoja blogis. Arba, kaip kažkas filme pastebi: „Tai pernelyg bjauru korektiškam pokalbiui”. Filmas „Laisvės garsai” neleidžia stručiams ramiai sėdėti ir ignoruoti šių vaikų.

Kas yra tragiškai ironiška, nes liberalai teigia, kad jiems taip rūpi tam tikri vaikai (t. y. žiniasklaidos melas apie nekaltus palestiniečių vaikus, nužudytus nuo į nacius panašių izraeliečių rankų), o ignoruoja sunkią padėtį tų, kurie plūsta per sieną iš Lotynų Amerikos ir kartu indoktrinuoja Amerikos vaikus į drag queens ir transseksualų pasaulį.

Nenuostabu, kad kairieji nenori, jog amerikiečiai suvoktų, kokia plačiai paplitusi ši problema, kad J. Bidenas (vaikinas, kuris pats turi pedofilijos polinkių) nebūtų priverstas imtis veiksmų.

Per titrus Kaviezelis apie dvi minutes kalba su žiūrovais, kreipdamasis į visus su prašymu papasakoti istoriją ir padėti parduoti filmą, dalydamasis neįsivaizduojamomis kliūtimis, trukdančiomis filmą išleisti ir pristatyti:

„Neturime didelių studijos pinigų šiam filmui reklamuoti, bet turime jus. Dabar estafetė perduota jums. Jūs esate pasakotojai, galintys paskatinti žmones ateiti į kino teatrus ir pamatyti šį filmą. Filmas „Laisvės garsas” yra pasakojimas apie herojų, bet aš nekalbu apie personažą, kurį vaidinu. Šiame filme herojais tampa brolis ir sesuo, kurie stengiasi išgelbėti vienas kitą.

Jie yra tikrieji herojai. Galingiausias žmogus šiame pasaulyje yra pasakotojas. Kartu turime galimybę šiuos du vaikus ir daugybę vaikų, kuriems jie atstovauja, paversti galingiausiais žmonėmis pasaulyje, pasakodami istoriją taip, kaip tai gali padaryti tik kinas.

Porą mėnesių, kol „Laisvės garsai” bus rodomi kino teatruose, šie vaikai gali būti galingesni už kartelių karalius, prezidentus, kongresmenus ar net technologijų milijardierius. Tikime, kad šis filmas gali tapti didžiuliu žingsniu į priekį siekiant nutraukti prekybą vaikais. Tačiau tokį poveikį jis turės tik tuo atveju, jei jį pamatys milijonai žmonių.”

Tada jis pakabino QR kodą, kurį nuskaičius galima padėti „Angel Studios” „sumokėti į priekį” ir nupirkti bilietą kam nors kitam. Norintieji paaukoti, kad filmą galėtų pamatyti ir kiti, gali apsilankyti svetainėje Pay it Forward for Sound of Freedom | Angel Studios. Šiuo metu parduota daugiau nei penki milijonai bilietų (tikslas – du milijonai).

Tai leidžia daryti antrą išvadą: kairieji nekenčia heteroseksualių, baltųjų, vyrų herojų. Ir nors vaikai yra tikrieji šios istorijos herojai, Kaviezelis atitinka šį kriterijų, jo galingas buvimas vaidinant Ballardą jaučiamas per visą filmą, o Ballardo darbas gelbstint vaikus yra tikrai didvyriškas.

Kairieji to negali pakęsti; štai kodėl filmai su superherojais ir Disnėjaus princesėmis perkuriami su juodaodžiais, gėjais ir nebinariniais atstovais, o kiekvienas filmas su heteroseksualiu, baltuoju, vyriškos lyties herojumi puolamas kaip QAnon-, MAGA-, baltųjų viršenybės šalininkas ar dešiniųjų sąmokslo teoretikas.

Nepaisant šių išpuolių, filmo „Laisvės garsas” kasos rodikliai yra gana geri, kaip dažnai nutinka gerai sukurtam filmui, pasakojančiam svarbią istoriją. Amerikiečių snaiperis su Bradley Cooperiu, „13 valandų” apie Bengazį ir „Top Gun Maverick” su Tomu Cruise’u, kuris vėl atliko patriotinį vaidmenį, – visi šie filmai priminė filmus, kuriuos kairieji smerkė, bet amerikiečiams patiko.

Galiausiai kairieji nekenčia religijos, greičiausiai dėl to, kad ji diegia moralę, kuri dažnai skatina žmones elgtis teisingai. Filmas „Laisvės garsai” nėra religinis, tačiau jame yra keletas nuorodų į Dievą, kurios, esu tikras, erzina ateistiškai nusiteikusius kairiuosius, kurie yra bet kas, tik ne moralės skatinami elgtis teisingai.

Kartą vienas iš veikėjų aiškindamas, kodėl padeda gelbėti vaikus, pareiškė: „Kai Dievas tau nurodo, ką daryti, negali dvejoti.” Drįstu spėti, kad dauguma kairiųjų negirdi Dievo, nekalbant jau apie tai, kad Jis jiems vadovautų visą gyvenimą, antraip jie nepritartų, pavyzdžiui, lytinio brendimo blokatoriams, kastracijai ir mastektomijoms vaikams, abortams pagal pareikalavimą iki pat gimdymo, kanapių ir kitų toksiškų narkotikų legalizavimui.

Tačiau, laimei, daugelis gerų žmonių iš tiesų vadovaujasi savo sąžine ir atpažįsta blogį, ir tie žmonės eina žiūrėti šio filmo, skatina tai daryti kitus ir tikisi padėti visiems Dievo vaikams išgirsti laisvės garsą. Ir, kaip filmo pabaigoje sako Ballardo personažas, Amen.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Atsiliepimų 3

 1. kairysis sparnas says:

  Prie ko čia kairieji?
  daugiausiai vaikų prekybą užsiima kas? LIBERALAI. po jų dešinieji, kuriems kapitalas yra viskas, o moralė neegzistuoja.

  • Heeo says:

   Tik nenusišnekėk, gerai? Juk tai marksistų linija.

   Dešinieji visi pasisako už šeimą, prieš LGBT, už nacionalinę valstybę.

   Kairieji visiškai priešingai – nori sunaikinti šeimą, nacionalinę valstybę ir išplėsti LGBT teises.

   Siūlyčiau mažiau Marksą skaityti – jis jau pasenęs ir šiems laikams identifikuoti nebetinka.

   Kairieji visais laikais brudas buvo, pradedant nuo 1917-ųjų ir iki dabar. Gryna nelaimė pasauliui. Juk su LGBT teisėmis, ištvirkavimu ir pan jie tikisi kapitalizmą sugriaut, tiesiog pasirinko kitus įrankius.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top