Europos Taryba pareikalavo, kad Rusija vykdytų EŽTT sprendimus

2015, 17 liepos, 10:26 | kategorija Ideologija | 11 komentarų | peržiūrų 255 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

dw.com

paveikslėlis

Europos Taryba įspėjo Rusiją dėl Europos žmogaus teisių teismo Strasbūre (EŽTT) sprendimų nevykdymo. Kaip ketvirtadienį, liepos 16 dieną, pareiškė Europos Tarybos Parlamentinės asamblėjos (PACE) pirmininkė Anne Brasseur, EŽTT sprendimus privalo vykdyti visos šalys, pasirašiusios Europos žmogaus teisių konvenciją. PACE vadovė išreiškė “gilų susirūpinimą liepos 14 dienos RF Konstitucinio teismo sprendimo atžvilgiu, kur pastarasis nustatė, jog Rusija neprivalo “paraidžiui” vykdyti Strasbūro teismo sprendimų, jeigu jie prieštarauja Rusijos konstitucijai, praneša AFP agentūra.

Brasseur pabrėžė, jog negali būti EŽTT sprendimų “pasirinktinio vykdymo”, kadangi toks požiūris griauna Europos konvencijos žmogaus teisių klausimais pagrindus. PACE vadovės poziciją palaikė Europos Tarybos generalinis sekretorius Thorbjorn Jagland.

RF Konstitucinio teismo sprendimas apie šalies konstitucijos viršenybę prieš EŽTT sprendimus buvo priimtas po Strasbūro teismo nutarimo apie kompensacijos iš Rusijos pusės buvusiems JUKOS naftos koncerno akcininkams išmokėjimą, kurios suma siekia beveik 2 milijardus €urų. Rusijos valdžia atsisako išmokėti šias lėšas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 11

 1. Ec says:

  Ta pirmininkė kažkodėl dėl Rusijos susirūpino o dėl Lietuvos nesirūpina. Čia EŽTT sprendimai nevykdomi seniau :)

 2. saul says:

  Aisku,kad roSSieja gali pasirinkti,kurie istatymai virsesni.Kaipgi kitaip galima butu manipuliuoti zmogaus prigimtinemis teisemis,Ir ,aplamai,zmogaus teises tai….“uzsienio agentas“ ka(apyne,nesuderinamos su „Didziuoju Pycckiu miro“supratimu ir ju mentalitetu( Caras pasake-jis teisus,nesigincink )

 3. Panzer says:

  O kur Lietuvos žmonių teisė, visas valstybinis turtas parduotas, o pinigai pasidalinti. Aferos vyksta vidurį baltos dienos ir nieko, viskas gerai. Norima kuo labiau Lietuva paversti kolonijine valstybė be galimybės pačiai save išlaikyti. Supraskit, nėra jokių žmogaus teisių yra tik interesai.

 4. Mynde says:

  po paskutinio pindosų diriguojamų ES menkystų akibrokšto (kai Rusijos deputatai negavo vizų dalyvauti PACE renginyje Suomijoje, dėl ko labai greitai suomiai nykiai inkštė ir mykė, esą, tai ne jų iniciatyva) visus šitos butaforinės pseudoorganizacijos biurokratų pasisakymus derėtų (iš Rusijos pusės) vertinti per trijų raidžių prizmę. O kad Rusija taiso pijoko Jelcino pridarytas nesąmones ir elgiasi kaip suvereni valstybė (kai kuriems čia pasisakantiems personažams gal sunku suprasti, kas tai yra) – tai ji verta tik pagarbos ir yra sektinas pavyzdys.

 5. O kada is zydu reikalausim ? says:

  Keista kodel europos taryba nereikalauja to pacio is izraelio? Kurie akivaizdziai pazeidizia visas imanomas zmogaus teises ir aplamai ant visko dejo skersa.

 6. Gal says:

  izraelio dainelė į pabaigą eina?

 7. Mindaugas says:

  Svarbu suprasti vieną. Pati ES yra platesnės globalistinės sistemos, kurios epicentrą ir smogiamąją jėgą sudaro imperialistinė Amerika su savo sionistine vyriausybe, dalelė ir nuolanki tarnaitė. ES, o tame tarpe ir kitos „Vakarų“ šalys, tame tarpe ir tokios globalinio kapitalizmo „viršūnes“ siekiančios šalys kaip Japonija ar Pietų Korėja, ne tik tėra faktiniai Jungtinių Valstijų marionetiniai režimai, faktiškai privalantys laikytis Vašingtono nurodymų užsienio politikos srityje (menkos išimtys tik patvirtina taisyklę), o visiško dvasinio, kultūrinio amerikonizavimo aukos. Ši pasaulinė tvarka, paremta kapitalo diktatūra, tautų ir žmonių teisių bei elementarios moralės trypimu ir niekinimu, išreiškiama globaliniu Jungtinių Valstijų, NATO viešpatavimų per platų marionečių bei kitų liokajų tinklą. Naivu buvo tikėtis, kad europos taryba galėtų kitaip elgtis…

 8. Dalia says:

  Manau, kad MANO GEBIAMIEMS SARMATAMS, jau pats laikas būtų išmesti šikėją komentatorių saul, ar kaip kitaip užblokuoti. O tai amžinai triedžia ir visaip smirda šitas interneto trolis. Tegu lenda ligoniai kitur. Čia rimtas portalas.

 9. Vincius says:

  Pritariu Daliai, leidimas psichiniams ligoniams cia darkytis pastato gerbiamus SARMATUS i delfio lygi. Mazvaikiai ir psichiskai nesveiki turi savo portala, ten tegu vienas kita ir  linksmina. Nuomoniu ivairove yra teigiamas reiskinys… girto ar beprocio sapaliojimai yra portalo autoriteto sumenkinimas.

 10. Ec says:

  Jei blokuos saul, tuomet ir nusileis į delfio lygį :)

 11. saul says:

  Saaaaaunuoliai,tegyvuoja 5-osios kolonos“Pliuralizmas“

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top