Golden Dawn apie Tsiprą: Marksistų revoliucionierius parduodantis Graikiją bankininkams

2015, 19 liepos, 9:12 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (14) | peržiūrų 556 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

xaameriki

paveikslėlis

Golden Dawn (Auksinė Aušra) Graikijos ultradešinioji partija

Radikalūs kairieji“ pasirašo labiausiai „Radikalų“ Memorandumą!

Bestuburis Tsipras galutinai parsidavė bankininkams, pasirašant dar vieną Graikijai nepageidaujamą memorandumą. Mūsų tauta jau ilgus metus buvo parklupdyta lupikautojų, ir dabar mes oficialiai tarptautiniams paskolų rykliams vergaujanti šalis, ačiū Tsiprui ir Ko.

Žmonės vėl mato tikruosius lupikautojų veidus, privedančius prie skurdo slenksčio visą dirbančiųjų klasę, ir siekiančius nubausti elitą, balsuojantį už tuos, kuriuos jis laiko radikalia partija. Deja, dauguma šiose taip vadinamose „radikaliose“ partijose yra komunistai, apsimetę revoliucionieriais, realiai už scenos dirbantys tiems patiems bankininkams, prieš kuriuos jie teigia bepriešinantys.

Apsauginiu sistemos vožtuvu visada buvo buržujų klasė, išpažįstantys Marksizmą „radikalai“, ironiškai susibūrę iš turtingųjų intelektualų, stambių verslų savininkų ir korporacijų vadovų. Šiuo atveju mes turime Tsiprą, turtingos kompanijos savininko sūnų. Panašus yra ir naujai paskirtas Finansų Ministras, turto magnatas Tsakalatos, kuris yra geriau žinomas kaip „Kairės Aristokratas“.

Tai papildomai pridėkime prie kitų aukštų Syrizos parlamentarų ir organizatorių turtų, daugelis iš kurių anksčiau buvo dalimi PASOK, – kriminalinės organizacijos, kuri iš Graikijos žmonių, tiesiogine to žodžio prasme, pavogė milijonus eurų. Jūsų vidutiniai Syrizos parlamentarai yra tokie triukšmingi veidmainiai, kad jie net neslepia to fakto, jog tarptautiniuose investicijų bankuose turi šimtų tūkstančių dolerių vertės vertybinių popierių. Mums buvo siūloma tikėti, jog šie turtingi vaikai yra „revoliucionieriai“, kurie užsistos dirbančiąją klasę, nepaisant to, kad patys yra viskas, kas tik nori, bet tik ne dirbo klasė.

Pigios kalbos, Syriza praleido metų metus stumiant jų propagandą apie jų kovą prieš bankininkus, apie plėšomą memorandumą ir Europos privertimą suteikti Graikijai geresnį sandorį. Buvo kalbų apie skolų nurašymą, diržų veržimosi pabaigą ir nemokamas valdžios išmokas neturtingiesiems. Objektyviai, mes dabar galime pateikti įrodymą, jog iš tiesų tai buvo visiškas melas, ypač dabar, kai Syriza galutinai pasirašė trečiąjį memorandumą ir sulaužė visus priešrinkiminius pažadus.

Didžiausia išdavystė buvo ne nuspėjamas Tsipro melas, bet faktas, jog jis ne tik, kad pasirašė už Graikiją kitam memorandumui, bet dar ir blogesnėmis sąlygomis, nei nepakeičiamas ES vergas, buvęs premjeras Samaras. Tsipras pasirašė tokį blogą sandėrį, kad lupikautojams bus suteikta Bazė Atėnuose tam, kad jie galėtu asmeniškai stebėti kaip dirba jų vergai. Mes ne tik buvome pažeminti iki šalies duoklininkės statuso, tačiau dabar dar ir esame okupuoti užsienio jėgos, kuriai bus suteiktos pilnos teisės priežiūrai, kaip mes valdome savo valstybę

Galima tik įsivaizduoti kaip Tsipras miega naktimis po jo gėdingos išdavystės. Aleksio tolimos kairės retorika niekada nebuvo patraukli centristams, kurie matė jį nenuspėjamu ir be turinio. Dabar madingi vidinio miesto homoseksualai ir kiti hipsteriai nesididžiuos juo, dėl jo visiškos kapituliacijos prieš bankininkus. Tiek tolimoji kairė, kairė ir centristai visiškai nuo jo atsiribojo, taigi jis liko be jokios palaikymo bazės, mes galime tik spėlioti kiek laiko truks, kol nuo jo atsiribos Tsipro partija.

Mes jau prieš kelis mėnesius matėme skilimą, ir tik laiko klausimas kada subyrės kortų namelis, pastatytas vienintelio žmogaus Graikijos politinėje istorijoje, kuris surengė referendumą specifine priežastimi ir įgyvendino visiškai priešingą jo rezultatams ir savo žmonių valiai, sprendimą.

parengė: Alenas Kostiugovas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 14

 1. Valdelis says:

  Kapec Cipras išdavė Graikų Tautą.

 2. Kapec says:

  youtube. com/watch?v=dAvjBq9DQ-k

 3. Ec says:

  Buvo referendumas, Tspiras neatsižvelgė į jo rezultatus, reiškia tauta turėtų anuliuoti tuos Tspiro pasirašymus, tik kas yra ta tauta?

 4. Mindaugas says:

  Straipsnis klaidinančiu pavadinimu, siekiantis diskredituoti marksistų idėjas žmonių akyse. tsipras NIEKADA nebuvo nei marksistas, nei revoliucionierius. Ir tuo labiau jam nusispjaut ant savo tautos, kadangi jo partija „Syriza“ tėra tik dar viena buržuazinė partijėle, suinteresuota reformizmu, bet ne revoliuciniais pokyčiais.

 5. algimantas says:

  Aš taip įtariu, kad vietiniai Golden Dawn partijos nariai greičiausiai geriau Tsiprą pažįsta ir žino jo pažiūras, nei Mindaugas :) Ar ne taip Mindaugai? :D

 6. bankas says:

  gerieji zmones,as esu tik irankis jusu godumo tenkinimui.Jus taupot(laikot)pinigus manyje,o as privalau jus smaugti.Kol mes kitame zmoguje matome auka,kuria apgavus,galime pasipelnyti,tol mes „turtesim-engdami savo artima“.Kai kitame zmoguje pamatysime Kurejo dalele ir suvoksime,kad turteti galima-praturtinant kita,tada nustosime taupyti,zinodami,kad mano islaidos yra kazkieno pajamos,kazkieno galimybe kurti.Viska,ka sutaupiau eda rudys ir kandys(infliacija)bei galu gale ateina vagis(vyriausybe,akciju rinku griutis ir kitos krizes).Banko vaidmuo ekonomikoje-pinigu iliejimas i realu sektoriu,gaminanti produkta. Siuo metu mes tik perpardavinejam pinigus,bet musu spekuliacine era jau visiskai i pabaiga.Rytojus isaus jau greitai…  

 7. Mindaugas says:

  algimantui: Man nesuprantama jūsų ironija…..Golden Dawn yra fašistinė Graikojos partija. Jos idealogija remiasi fašizmu, nacional-socializmu, antikomunizmu, euroskepticizmu, antisemitizmu ir baltuoju nacionalizmu. Žvelgiant į šių dienų Graikijos įvykius, giliai širdyje kirba įsitikinimas, kad visa ši griūtis buvo iš anksto suplanuota užkulisinių jėgų, siekiančių atvesti į valdžią tokius veikėjus, kaip Golden Dawn.

 8. Simas Simaitis says:

   Visiems užbėgsiu už akių ir pasiųlyčiau perskaityti atidžiai straipsnį, kuris bus paskelbtas pirmadienį, t.y. rytoj ir tada pamėginkite pergalvoti tai, ką jūs, mielieji, dabar komentuojate. Tik nepamirškite. Straipsnio pavadinimas „Politiko išpažintis“.

 9. Simas Simaitis says:

  O, jau paskelbė infa.lt, rekomenduoju visiems
   http://infa.lt/2471/politiko-ispazintis-as-esu-melagis/

 10. algimantas says:

  >>Mindaugui,

  Gerbiamasis, aš juk nesiginčiju su jumis dėl to, kas yra Golden Dawn.

  Aš tiesiog sakau, jog galbū, Golden Dawn, kaip gyvenantys šalia Tsipro geriau žino ką jis išpažįsta, nei jūs, aiškindamas, kad straipsnio pavadinimas klaidinantis.

  Tikiuosi dabar supratote mano ironijos priežastį?

 11. Mindaugas says:

  algimantui:Nenusišnekėkite, garbusis. Golden Dawn negyvena šalia Tsipro (netiesiogine šio žodžio prasme), kadangi neįeina į Syrizos sudėtį. Syriza yra keleto esminių Graikijos Komunistų Partijos (KKE) skilimų rezultatas. Dar 1968-aisiais įvyko pirmasis skilimas, kurio metu komunistinis judėjimas pasidalino į dvi dalis – pro-sovietinę komunistų partiją ir anti-sovietinę eurokomunistų partiją. (citata iš Sarmatų).

 12. algimantas says:

  Mindaugui>

  Gerbiamasis, Golden Dawn bent jau gyvena toje pat šalyje, o kai kurie jos nariai ir tame pačiame mieste, o dar kai kurie nariai net yra išrinkti į parlamentą (jei jums tas žinoma) ir mato Tsiprą vos ne kasdien, skirtingai nuo jūsų,

  Ir greičiausiai Tsipru domisi kur kas seniau nei jūs, todėl neabejotinai daugiau apie jį žino, tuo pačiu ir žino ką rašo – ar ir čia nesutiksite? Ar visgi ir toliau teigsite, kad jūs geriau ir daugiau žinote apie Tsiprą nei jie? :D

 13. anon says:

  Ramiai gana cia pjautis del nieko,Esme ta,kad gal Tsipras ir norejo padaryti geriau graikijai,tiesiog susidure nelygiavertes jegos,Kurios dave perspejima likusiam pasauliui,lysite ten kur nereikia turesite problemu,ir graikija susikure ju dar daugiau.Butu naivu tiketis kad kazkoks Tsipras prades ardyti pasauline finansine sistema,kelti reikalavimus TVF,ES, ECB.o sitie paims ir soks pagal Tsipro dudele.(uzkulsiuosie speju,jis ten buvo graziai padetas i vieta,ir buvo jam graziai paaiskinta kas ir kaip)ISMINTIS KALBA…pries imdamasis kazka daryti,suzinok su kuo turesi reikala:)O,jusu cia gincai yra Vejai :)ne del nieko.

 14. Gojus says:

  Neina nesutikti su anonu. Juk pusę metų matėme isteriją dėl Tspiro išrinkimo, dėl jo nesukalbamumo, dėl jo nepaklusnumo. Visi rėkė už Tspirą. Nu ar galėtume pasakyti, kad ta pusė metų buvo be reikalo tokioje isterijų fazėje vien tam, kad Tspiras sutiktų su troika? Aišku ne. Galim ginčytis iki nukritimo, bet matėm 2 visiškai priešingus Tspirus ir pasikeitimas įvyko akimirksniu, per naktį po referendumo… Būdamas toks, kaip čia paišomas, ar Tspiras būtų taip nervus tampęs ir hemarojų varęs visą pusę metų?!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top