Hakeriai pagrobė 37 milijonų naudotojų duomenis iš slaptų susitikimų organizavimo vedusiems skirtos svetainės

2015, 25 liepos, 10:31 | kategorija Realybė | atsiliepimų (2) | peržiūrų 399 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

reuters.com

paveikslėlis

„Ashley Madison įkūrėjas Noel Biderman demonstruoja savo svetainę planšetiniame kompiuteryje savo interviu Honkonge 2013 rugpjūčio 28, metu.“ | Reuters“ / Bobby Yip

Grupė hakerių paskelbė apie 37 milijonų naudotojų duomenų vagystę iš Ashley Madison tinklapio. Įsilaužėliai pasirengę paskelbti visą atsidūrusią jų rankose medžiagą, jeigu tinklapio, skirto pažintims ir neištikimybei savininkai nesutiks su jų siūlomomis sąlygomis, praneša Reuters.

Kompanija Ashley Madison užsiima slaptų susitikimų organizavimu vedusiems žmonėms kaip vėliavą iškėlusi šūkį „Gyvenimas trumpas. Užvesk intrigėlę“.

Kaip įrodymą turint konfidencialią informaciją hakeriai (programišiai) publikavo dalį gautų neteisėtu būdu duomenų – fotografijas, aprašančius seksualines naudotojų fantazijas tekstus, pseudonimus, realius vardus ir pažinčių bei neištikimybės tikslams sukurto tinklapio klientų mokėjimo rekvizitus. Oficialūs Ashley Madison atstovai jau patvirtino įsilaužimo faktą ir pareiškė apie pradėtą tyrimą.

Įsilaužėliai, kurie vadina save The Impact Team, pareikalavo uždaryti Ashley Madison (AM) tinklapį, o kartu su juo ir kitą panašios, tačiau vyriškos pakraipos tematikos svetainę – Established Men (EM). Tačiau jie praleido skirtą moterų auditorijai CougarLife svetainę, kurią taip pat valdo Avid Dating Life Inc.

Dar visai neseniai Ashley Madison kūrėjai planavo pirminį akcijų pateikimą Londono biržoje, kas pritrauktų virš 200 mln dolerių. Tačiau dabar, kaip pastebi apklausti agentūros specialistai, tas vargu ar bus įmanoma.

Reikalaujantys uždaryti du tinklapius hakeriai pripažįsta, jog jų abiejų darbo pabaiga sudarys kompanijai didelių nuostolių. Tačiau tokios didelės apimties klientų duomenų publikacija, kainuos kur kas daugiau. Oficialus pasiūlymas, su kurio sąlygomis sutiko kiekvienas registruotas naudotojas, garantavo pilną konfidencialumą.

Ashley Madison išgarsėjo savo reklaminių kampanijų dėka, o kai kuriais atvejais – reklaminių resursų atsisakymu talpinti pas save tinklapio siūlomus reklaminius siužetus. 2011-ųjų spalį tinklapio garsinimui buvo panaudotas Boris Johnson – Londono mero atvaizdas. Tų pačių metų sausį tinklapio reklamą dalyvaujant porno-aktorei atsisakė kanalas Fox.

Avid Life Media Inc. kompanija yra viena iš lyderių pažinčių svetainių suaugusiems naudotojams srityje. Kompanija valdo resursus AshleyMadison.com, Cougarlife.com ir EstablishedMen.com, kurių bendra suminė auditorija 2015 metais viršijo 50 milijonų žmonių.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. robert says:

    super bent viena naujiena gera :) tikiuosi kad ju nesugaus….. sekmes vyrai ir moterys.

  2. Ec says:

    Hakeriai – žodis, kuris asocijuojasi su kažkuo negeru. Bet šiuo atveju tai Moralūs ir Protingi žmonės su kilniais tikslais

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top