Italijos šeimos protestuoja prieš priverstinį kryžminį moksleivių persirenginėjimą

2015, 3 liepos, 1:02 | kategorija Metodologija | 3 komentarai | peržiūrų 399 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

breitbart.com

paveikslėlis

Publikuota birželio 17 d.

Tėvai iš šiaurinės Italijos dalies suorganizavo didžiulę protesto demonstraciją, pavadinimu “Apginkime savo vaikus”, nukreiptą prieš tarplytinę (gender) ideologiją, propaguojamą mokyklose. Renginys turės vykti Šv. Jono Laterano aikštėje, Romoje. Demonstracijos dalyviai protestuos prieš Italijos švietimo programas, turėsiančias ištrinti aiškias vaikų lyties skirtingumo ir tapatumo sąvokas.

Šiaurinės Italijos mieste Trieste, mokinių tėvai pakėlė šurmulį, kai mokesčių mokėtojų lėšomis išlaikomoje pradinėje mokykloje, į mokymo programą buvo įtraukta mokinio aprangos forma – mažus berniukus aprengti kaip mergaites , o mergaites aprengti berniukų drabužiais. Tikslas – nugalėti taip vadinamą “tarplytinį stereotipą”. Mokyklos raginamos rengti užsiėmimą, vadinamą “pagarbos žaidimas”, kuris neva atitinka daug gairių, pagal Europos standartus dėl lyties švietimo, skirtų Pasaulinei Sveikatos Organizacijai.

“Pagarbos žaidimas” vyksta taip : į dėžutę sudedamos kortelės su įvairiais darbo tipais, vyrai ir moterys kaip namų šeimininkės ir vedę vyrai, vyrai ir moterys – santechnikai ir gaisrininkai, turint galvoje vaizdą, kad abi šios lytys yra visiškai viena kitą pakeičiančios.

Ten taip yra kortos žaidimui, pavadintam “Jei jis būtų ja , o ji būtų juo”. Žaidimo eigoje numatyta, kad berniukai ir mergaitės keisis drabužiais, kuriais jie tuo metu apsirengę., ir aptarinės, ką gi jie tada jaučia.

Vaikų tėvai griebėsi kovos, ypač po to, kai rajono mokykla bandė nuslėpti nuo jų šią mokymo programą ir jos turinį. Vienas vaikų tėvas, Amedeo Rossetti sake, kad vasario pradžioje buvo susirinkime, kur buvo pateikiama antrojo semestro mokymo programa. Ir kai Rossetti atkreipė dėmesį į specifinius tarplytinius programos momentus, mokyklos vadovybė griežtai neigė mokykloje veikiančią veiklą lyčių klausimais.

Tėvai taip pat protestuoja prieš lytinio ugdymo programą skirtą vaikų darželiams, kurioje numatyta pabrėžti panašumus ir skirtumus tarp berniukų ir mergaičių kūnų. Programa vykdoma taip – vienas vaikas guli o kiti dėlioja savo rankas ant to vaiko širdies, kad pajaustų kaip ji plaka, po to ant diafragmos jaučiant kaip ji kyla ir leidžiasi. O tekstas skirtas skaityti sako, kad „, lytinių organų srityje vaikai gali pamatyti akivaizdžių skirtumų.“ Nors tekste nėra aiškiai nurodoma, kad vaikai gali paliesti vienas kito lytinius organus, tėvai skundžiasi, kad tai yra “aiškiai suprantama”.

Rossetti sako, kad būsimos demonstracijos Italijos sostinėje yra „absoliučiai būtina“, nes tai yra „mūsų, kaip tėvų pareiga“ ginti savo teisę prižiūrėti savo vaikų išsilavinimą. Pagrindinė atsakomybė už mūsų vaikų auklėjimą ir švietimą „uždėta ant mūsų pečių, ir mes, kaip tėvai, negalime jos perduoti kažkam kitam,“ sakė jis.

Protesto atstovas, prof. Massimo Gandolfini, sakė, jog šeštadienio demonstracija buvo surengta „, siekiant apsaugoti mūsų vaikus nuo lyčių teorijų, ir nuo mokyklose atsirandančios slaptos ir vis daugiau nerimo keliančios propagandos“.

Renginys, sakė jis, skirtas ginti santuokos instituciją, sudaromą tarp vyro ir moters, vaiko teisę turėti-suprasti motinos ir tėvo įvaizdį, kad darželiuose nebūtų žalojami vaikai, brukant jiems lyčių ideologijos propagandą, kurią popiežius Pranciškus yra apibrėžęs kaip „žmogaus proto klaidą“.

Pereitą sekmadienį, popiežius Pranciškus dar kartą kalbėjo prieš lyčių ideologiją bei apie tėvų teisę ir pareigą vadovauti savo vaikų išsilavinimui, sakydamas, kad tai jų “tiesioginė atsakomybė”.

Popiežius sakė, kad vaikai šiandien „pradeda girdėti keistų idėjų, iš ideologinės kolonizacijos rūšies, kad tai nuodai sielai ir šeimai, ir mes turime sukilti prieš tai”.

Pranciškus pacitavo neseną atvejį, kai gera krikščionių pora savo pirmos ir antros klasės vaikus turėjo iš “naujo perkatekizuoti“ vakarais, kad neutralizuotų tai, ką jie gauna „iš kai kurių mokyklos mokytojų ir vadovėlių“.

“Tai – ideologinė kolonizacija, daranti didelę žalą ir netgi galinti sugriauti visuomenę, šalį ir/ar šeimą”.

Parengė: Saulius Tarasevičius

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

 1. Mindaugas says:

  Supuvę vakarai….TSRS laikais, net siaubingiausiuose sapnuose negalėjai įsivaizduoti, kad taip bus….

 2. Gojus says:

  Kažin ar čia susiję su tarybiniais laikais. Biblijoje skaitome ne vieną atvejį – Nojaus tvanas: Pradžios 4 skyriu „11 Dievo akivaizdoje žemė buvo sugedusi ir pilna nusikaltimų.
  12 Dievas pažiūrėjo į žemę ir matė, kad ji sugedusi, nes kiekvienas kūnas žemėje iškreipė savo kelius“. Pradžios 19 skyrius „4 Jiems dar neatsigulus, visi Sodomos miesto vyrai, jauni ir seni, iš visų miesto dalių apsupo namus.
  5 Jie pašaukė Lotą ir tarė: „Kur yra tie vyrai, kurie šįvakar atėjo pas tave? Išvesk juos laukan, kad mes juos pažintume”.
  Tad paprasčiausiai atėjo eilinis ciklas. Bet tuo pačiu žinome, kad ateis ir sunaikinimas. Akivaizdu iš visų požymių.

 3. says:

  Aš jau dabar skiepijimo vaikams savo kad visokie pideriugos, yra blogis.kad juos reikia nepripažinti čia gražiai sakant,teks visiems šis sunkeis laikais su vaikais dirbti žemei daugiau. 

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top