Kaip teisingai mušti žmoną

2015, 2 liepos, 1:02 | kategorija Ideologija | 13 komentarų | peržiūrų 2 640 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

esquire.ru

lupa moterį - paveikslėlisIslamo etiketo knygų autoriai aiškina, kokia žmona nusipelno mušimo, kuo būtent ją reikia mušti, į kokias vietas mušti ir ką reikia sakyti tai darant

Mohamedas Kamal Mustafa, knygos „Moteris Islame“ autorius

Moters nereikia mušti per jautrias kūno vietas – veidą, krūtinę, pilvą, galvą ir t.t. Smūgius reikia nukreipti į konkrečias kūno vietas, tokias kaip kojos ir rankos.

Nereikia tam naudoti per daug storos vyties. Vytis turi būti plona ir lengva, ji neturi palikti odoje hematomų (mėlynių) ar įbrėžimų.

Smūgiai neturi būti stiprūs ir staigūs, kadangi jūsų galutinis tikslas yra sukelti dvasines moters kančias, bet ne fizines.

Dr. Ghazi Al-Shimari, ekspertas šeimos santykių klausimais. Saudo Arabija

Niekada nemuškite moters per veidą. Vyras turi perspėti žmoną apie smūgių skaičių: vienas smūgis, du, trys, keturi,… dešimt.

Jeigu vyras sako žmonai: „Būk dėmesinga, vaikai žaidžia šalia elektrinės plytelės“ arba „Nuvesk vaikus nuo elektros rozetės“, o ji atsako: „Aš užsiėmusi“, tai žmonai galima suduoti dantų šepetėliu arba kažkuo panašiu. Niekada nemuškite jos buteliu su vandeniu, lėkšte ar peiliu – tai draudžiama.

Mušti moteris reikia atsargiai, todėl, kad sukelti skausmą – nėra jūsų tikslas. Kai mes mušame gyvulius, tikslas – sukelti skausmo pojūti ir priversti klausyti, kadangi gyvūnai nesupras, jei, pavyzdžiui, pasakytume jam: „Nagi kupranugari, judėk pirmyn!“. Kupranugaris ir asilas nesupras ko jūs iš jo norite, kol jūs jiems nesuduosite. Tačiau moterį pirmoje eilėje veikia emocijos, o ne skausmas.

George’as Bousąuet, knygos „Sekso etiketas Islame“ autorius

Reikėtų mušti moteris, taip, tačiau egzistuoja daugybė būdų tą daryti: jei moteris liesa, tai mušti reikia lazdele, jei ji stambaus kūno sudėjimo, – kumščiu, putlią moterį – atviru delnu. Tokiu būdu tas, kuris muša, nepadarys pažeidimų sau pačiam.

Programa „Šariatas ir gyvenimas“, TV kanalas „Al Jazeera”.

Mušimas tinka ne kiekvienai moteriai. Kai kurios žmonos vertina mušimą kaip pažeminimą, tuomet, kai kitas tenkina tai, kad jos yra mušamos, ir būtent pastarąsias galima paveikti mušimu tais atvejais, kai/jei jos sukyla prieš savo vyrus.

Abdul-Latif Mushtahiri, knygos“Jūs klausiate, ir islamas atsako“ autorius

Jeigu žmonos atskyrimas nuo lovos neduoda rezultatų ir jūsų žmona toliau elgiasi nepaklusniai, reiškia, jog ji priklauso šaltų ir užsispyrusių moterų tipui – jos būdą galima ištaisyti baudžiant, ta yra mušimu. Mušti reikia taip, kad nesulaužyti kaulų ir neišprovokuoti kraujo pasirodymo. Daugelis žmonų turi panašų charakterį, ir tik toks poveikio būdas gali grąžinti jas į gyvenimą.

Asha Hassan, knygos „Apie moterų pajungimą savo valiai Islame“ autorius

Vyras turi teisę vykdyti kūno bausmę žmonos atžvilgiu, jei ji:
— Atsisako daryti viską, kad būtų patraukli savo vyrui.
— Atsisako tenkinti jo seksualinius poreikius.
— Palieka namus be leidimo.
— Nevykdo savo religinių priedermių.

Bausmės įrankį (lazdelę) visada reikia laikyti atvirai, taip, kad jūsų žmona visada galėtų jį matyti.

Dr. Muhammad al-Arifi, priesakų jauniems musulmonams autorius, šeimyninio gyvenimo šou, televizijos kanale LBC TV, metu.

Yra trys moterų tipai, su kuriomis neįmanoma susikalbėti prieš tai neparuošus lazdelės mušimui. Pirmasis tipas – mergina, kuri buvo taip išauklėta. Jos tėvai jai sakydavo: „Valgyk!“ – ji atsakydavo „Nenoriu!“ – ir jie ją mušdavo už tai. Su tokia žmona galima suderinti santykius tik naudojant kūno bausmes.

Antrasis tipas – moteris, kuri ignoruoja savo vyrą arba žiūrį į jį iš aukšto. Su tokia susišnekėti įmanoma irgi tik bizūno pagalba.

Ir trečias tipas – tai iškrypusi moteris, kuri nesiklauso vyro tol, kol tas nepriverčia jos klausytis pasinaudodamas jėga ir mušimu.

Žmoną reikia mušti kažkuo lengvu, pavyzdžiui, dantų šepetėliu ar ranka. Vyras, mušantis žmoną, leidžia jai suprasti: moterie, tu užėjai per daug toli. Smūgiai į veidą neleidžiami, kadangi mėlynės veide gali padaryti moterį atstumiančiai negražią.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 13

 1. mustafa zulu says:

  O kur mušimas elektriniu bizūnu? Elektra nepalieka žymių ir labai efektinga. Ypač per kai kurias angas.
  Dar efektinga pakišti po ledu ir prie sekančios eketes pasitikti su šiltu chalatu. Jei dar spyriosis – pasakyti: „šita eketė buvo paskutinė, atia“.

 2. O dar kai kurios lietuvės nori tekėt už musulmonų. Jie savo tvarką moka padaryti taip, kad net nebekyla klausimų. Va, čia tai demokratija. ;D

 3. Mindaugas says:

  Straipsnis, švelnia forma, pila pamazgas ant islamo, tuo pačiu įžeisdamas ir visus musulmonus, kadangi juos parodo kaip barbarus, nors tai tauri religija, žymiai lenkianti krikščionybę.

 4. Ec says:

  Mindaugas teisus, o straipsnyje tik ištraukos iš kažkokių neaiškių veikėjų knygučių ir nė vienos ištraukos iš korano

 5. Vaidas says:

  Cia is Delfio serijos “Gilyn i Rusija“…Kur besigylintum visur to brudo rasi, kaip sakoma “B нации не без уродов“. Blogieciai tai mes o ne tautybe ar religija.

 6. Dovydas says:

  Visiškai pritariu Mindaugui…. Čia ne islamo požiūris, o autoriaus…. Pakevarzojęs tokį paskvilį nori nenori išgarsėsi….. Ko ir siekiama.

 7. Vis tiek yra tokių musulmonų, kuriems moterys yra tik tarnaitės, o ne lygios partnerės.

 8. Gojus says:

  Nu Mindaugas kad nupiešė tai nors apsivilk chalatą ir į Nidos kopas kupranugarių auginti. Taikiausios ir tauriausios religijos VISOS tautos paskendusios karuose. Taip, Pindostanas sukėlė daug skausmo ten ir to niekaip nepateisinu. Bet ne čia klausimas. Klausimas, kodėl kiekvienoje musulmonų šalyje vyksta tarpusavio pjautynės? Vyko jos ir iki tol kol Pindostanas su Kūšu vyresniuoju pradėjo dermokratiją sėt bombomis. nevyko tik ten, kur tvirta ranka kaip Kadafio, Huseino, Kadyrovo, laikė savo vierchą, kuriam visi paklusdavo. Tai jau taurumas religijos net tarpusavį pjautis…. Gerai, kad daugelis musulmonų nėra tikintys ir kiaulienos nevalgymą laiko tradicija o ne religija.

 9. PP says:

  Žydra, ir raudonam, NE.
  Apie lygius partnerius kalba būtent žydri. Nėra moteris ir vyras šeimoje lygūs ir būti negali. Taip pat ir visuomenėje. Yra natūralus biologinis funkcijų pasiskirstymas ir bandymas tai neigti, sulyginti yra utopija, idiotizmas.

 10. Draugui PP. Na, tada ne taip išsireiškiau. Turėjau galvoje, kad moteris galėtų turėti savo nuomonę įvairiais klausimais ir galėtų aklai nevykdyti savų vyro nurodinėjimų. 

 11. Mindaugas says:

  Gojui. Nelyginkite religijos ir pasaulietiškumo. Kodėl pjaunasi tarpusavyje musulmonai? Apie tai geriau paklauskite dėdulių iš Lenglio ir Mossad vyrukų….beja, argi krikščionys tarpusavyje nesipjauna? Užduokite sau klausimą-kodėl?

 12. Gojus says:

  Nei žydrai nei raudonai -> citata iš Biblijos tau truputį dvasiai pakelt; „1 Kor:14:34 Jūsų moterys bažnyčiose tetyli, nes joms neleidžiama kalbėti, jos turi būti klusnios, kaip sako ir įstatymas. “

  Mindaugai -> nu nereikia ieškot raganų – kuo kaltas Mosadas, kad Zimbabvėj ar Somalyje musulmonai pjaunasi? Kuo kaltas Mosadas, kad Afganistate ir Pakistane teritorijas valdo ginkluotos gaujos. ir visur pas musumlonus, išskyrus jei pastatysi viercha, kaip Kadyrovą at Huseiną. Nu kur tą matėt pas krikščionis? Vokietijoj? O gal Vladivastoke? O gal Brazilijoj? O štai musulmonuose durk pirštu ir neapsiriksi.

 13. PP says:

  Gojau, krikščionyse irgi pjovėsi. Pažiūrėk į istoriją.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top