Kauno tautininkų atsišaukimas

2013, 11 liepos, 21:20 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 416 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Mes turim Jums dvi naujienas – gerą ir blogą. paveikslėlis

Bloga yra tokia, kad nuo 2014 metų Gegužės 1 dienos Lietuvos žemė galės priklausyti bet kam kas tik turi pinigų.
Pagal Lietuvos respublikos Konstitucijos, kurią priėmė Lietuvos piliečiai 1992-10-25 referendume, 47 straipsnį, buvo nustatyta, kad:

Žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise gali priklausyti tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir valstybei.
Tačiau jau 2003-01-23 Lietuvos Respublikos Seimas balsavo už 47 konstitucijos straipsnio naują redakciją „Dėl Konstitucijos 47 straipsnio pakeitimo įstatymo įsigaliojimo“ Nr. IX-1305, kuri nustatė, kad:

Žemę, vidaus vandenis ir miškus įsigyti nuosavybėn Lietuvos Respublikoje užsienio subjektai gali pagal konstitucinį įstatymą. Taigi, įteisino užsienio piliečių teisę įsigyti žemę Lietuvoje, įstatymo numatytomis sąlygomis.
Ką tai reiškia? Ogi tą, jog bet koks žmogus iš Vakarų (arba Rytų) šalių, kuris turi pinigų galės nupirkti Lietuvos žemę ir toje teritorijoje šeimininkauti taip kaip nori. Lietuvis NEBĖRA visateisis ir prigimtinis savo žemės savininkas, nes konstitucijoje nebėra tai įtvirtinančio straipsnio. Tad 2014.05.01, kai baigsis visi pratęsti terminai, Lietuvos žemė keliaus į kitas rankas ir taip nutiks, nes visi puikiai žinome kokiais pinigais gali disponuoti lietuvis, o kokiais koks anglas ar danas. Lietuvių ūkininkai nebegalės įpirkti žemės, nes ją supirkę užsieniečiai sukels jos tiek pirkimo tiek ir nuomos kainą. Pamažu lietuviai taps čigonais savame krašte, be žemės ir ateities.

Bet yra ir gera naujiena. Lietuvoje patriotai dar neišnyko ir buriasi grupės žmonių, kurie nesitaikstys su tokia neteisybe ir Lietuvos interesų išdavyste. Ką mes siūlome:

surinkti 300 000 parašų ir inicijuoti referendumą, kurio metu bus keliami du klausimai:
a) Sugrąžinti 1992.10.25 Tautos, referendumu, priimtos konstitucijos 47 straipsnį, jog  Žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise gali priklausyti tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir valstybei.

b) Sumažinti referendumui inicijuoti reikalingą parašų skaičių nuo  300 000 iki 10% nuo praėjusių Seimo rinkimų. Tai padaryti būtina, ypač atsižvelgus į dabartinę demografinę situaciją. Be to, valstybės valdymas bus suteiktas ne tik siaurai „elito“ grupei, bet ir Tautai.

Susidomėjote? Jaučiate šio reikalo teisingumą? KREIPKITĖS:

elektroniniu paštu – pramonestautininkai@yahoo.com

facebook – Lietuvos ŽEMEI reikia savanorių

telefonu – 860157540 (Marius)

O daugiau informacijos rasite portale – http://www.zemesvardu.lt/

Marius Jonaitis

Tautininkų sąjunga Kauno pramonės skyrius

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Valdas says:

    Čia dar neviskas paminėta straipsnyje. Po paskutinio konstitucijos išniekinimo Lietuva jau nėra suvereni valstybė,Aukštesnę galią turi europos sąjungis direktyvos nei mūsų įstatymai ir tai įtvirtinta naujoje redakcijoje,Ko vertas po to konstitucinis teismas,kam jie iš viso reikalingi,šalis iš esmės tampa kolonija,primetamas diktatas,sunaikinamas suverenitetas,o konstitucijos sargai to nemato. Būtina burtis ir tautos referendumu atstatyti žemių vientisumą,aukščiausią valdžią vykdyti tiesiogiai,atstatyti suverenitetą.http://www.referendumailietuvos.info/index.php/kontaktai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top