Kremlius suteiks Graikijai pagalbą tiesioginiu energetinių žaliavų tiekimu

2015, 13 liepos, 1:01 | kategorija Ekonomika | 6 komentarai | peržiūrų 409 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Rusija planuoja padėti Graikijai atstatyti ekonomiką, plėtojant bendradarbiavimą tarp šalių energetikos sektoriuje. Rusijos energetikos ministras pareiškė, jog šalis svarsto tiesioginio energetikos resursų tiekimo į Graikiją galimybę.

Aleksandras Novakas pridėjo, jog abi pusės gali pasiekti sutarimą per artimiausias keletą savaičių. Jis pažymėjo, kad šis žingsnis nukreiptas palaikyti graikų ekonomiką.

Birželio mėnesį graikų premjeras pasirašė ketinimų susitarimą su Rusija dėl dujotiekio statybos per Graikijos teritoriją, kurio kaina siektų du milijardus €urų. Šis dujotiekis taps „Turkijos srauto“ pratęsimu rusiškų dujų tiekimui į Turkiją.

Išėjimo į eterį data 2015 liepos 12

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. saul says:

  „Juodas varnas vis auksciau….,na o musu vis maziau.“…….Didysis Maitvanagis nerimsta.

 2. Ec says:

  Graikijai (kaip ir Rusijai) šis dalykas , aišku, naudingas o nenaudingas JAV. Jei Graikijos valdžia jo atsisakys tuo parodys kam ji tarnauja, t.y. tikrai ne Graikijai.

 3. Mindaugas says:

  to Ec. Kas liečia „Syrizos“ partiją, tai ją derėtų apibūdinti visų pirma kaip itin margo pobūdžio politinį aljansą, į kurį įeina skirtingi Graikijos judėjimai, vienaip ar kitaip save laikantys „kairiaisiais“ bei antikapitalistiniais; didžioji jų dalis – trockistinės ar tiesiog reformistinės-socialdemokratinės arba vadinamųjų „žaliųjų“ tendencijos atstovų grupės, kurios gali, nepalankiai politinei padėčiai iškilus, netgi suskilti, tad ši partija neturėtų būti laikoma itin stabiliu dariniu. Konkrečios „socialistinės“ programos, nepaisant savo garsiai ištrimituoto „kairumo“, „Syriza“ taip pat neturi ir iš esmės tiktai žada kai kurias reformas (apie nacionalizaciją aiškių reikalavimų negirdėti); kai dėl pasaulinių geopolitikos klausimų, tai „Syriza“ ir čia aiškia ar tvirta pozicija nepasižymi – minkštai lyg ir „pakritikuodama“ NATO bei neigiamai įvertindama Euromaidano perversmą ir Kijevo chuntą, vis dėlto griežčiau pakelti savo balsą prieš NATO ir imperializmą apskritai „Syriza“ nedrįsta. Vienintele Graikijoje veikiančia politine partija, kurią galėčiau laikyti iš tiesų radikalia bei siekiančia ne kosmetinių reformų, bet radikalių pokyčių, yra Graikijos Komunistų Partija.

 4. Ec says:

  Tai va ir pamatysim ko ta Syriza verta :)

 5. to mindaugas says:

  Paskaitau kartais tavo komentarus ir turiu pripazinti, kad esi tikras ‘proto bokstas’, deja… visokiu yra visokiu reikia.

 6. < to mindaugas says:

  Nepavydek, kai suaugsi, gal ir tu busi nors puse tokio „proto boksto“ kaip MIndaugas. Mokykis, negerk ir nerukyk zoles, gal nereikes seiletis is pavydo, kad kiti uz tave daug  protingesni.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top