Kuo pripildyti organizmą – Prof. A.P. Stolešnikovas

2011, 29 liepos, 22:40 | kategorija Sveikata | atsiliepimų (18) | peržiūrų 8 905 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Ši knyga, tai prieš tai buvusios Prof. A.P. Stolešnikovo knygos „Kaip sugrįžti į gyvenimą“ tęsinys. Joje pateikiamas visiškai naujas požiūris į savo kūną ir jo statybinę medžiagą – maistą.

Prieš tai buvusioje knygoje „Kaip sugrįžti į gyvenimą“ Stoleshnikov.htm, mes aiškinomės, kaip išvalyti savo organizmą. Tačiau, tai tik pirmas etapas visaapimančio ir vientiso, kaip dvi vieno obuolio puselės, proceso. Todėl, kad, jeigu jūs ištuštinote indą, tai dabar jums iškilo klausimas kuo/kokiu geru tą indą dabar užpildyti. Žmogaus kūnas žiūrint iš mechaninės pusės yra sudėtingas karbiuratorius su milijardais purkštukų, kurie užsikemša. Ir jeigu jūs, „karbiuratorių“, savo kūne išvalėte, jūs daugiau niekada neturite pilti į savo benzino baką visokio šlamšto. Klausimas – kuo užpilti savo „benzino baką“? Mes šį klausimą išspręsime pasitelkdami mokslą ir be jokios cenzūros. Įvade mes apžvelgsime kai kuriuos labai netikėtus ir šokiruojančius maitinimosi aspektus, taip, kad pasiruoškite.

„One’s man meat ir another man’s poison“ –
„Kas vienam žmogui mėsa, kitam – nuodas“.

Citata iš Ezopo pasakėčios „Asilas ir erškėčiai“ išverstos iš anglų kalbos: „Buvo derliaus metas, vergai rinko derlių ir iki pietų užkrovę asilą įvairiu maistu nusiuntė jį į laukus. Kelyje asilas pastebėjo didelę šviežią varnalėšą ir pradėjo ją graužti. Kramto asilas sau varnalėšą ir galvoja: „Kiek daug bus laimingų žmonių valgydami šį maistą, kurį aš jiems nešu.

Mano nuomone erškėtis geriau, nei jų tekančių seilių banketai“. Moralas: „Kas vienam mėsa, kitam – nuodas“. Kaip matote Ezopas parašė aiškų moralą, kad skirtingoms gyvoms būtybėms reikalingas skirtingas maistas. Taip ir žmonijos viduje egzistuoja skirtingos iš principo žmonių rūšys.

Kad išspręsti žmogaus maisto klausimą, reikia idealiai suprasti šio objekto plonybes. Koks galėtų būti idealus maistas žmogui?

Kokia vidinė prasmė, filosofija ir fiziologija turėtų būti įtraukta į idealų maistą? Ko mes, tiesiai šviesiai sakant norime?

Koks mūsų tikslas, kurio mes siekiame per maitinimąsi? Tas tikslas – tai nuolatinė mūsų kūno statyba.

Gyvas kūnas tik išoriškai vienas ir toks pats, o organinės molekulės, iš kurių jis susideda, visą laiką keičiasi ir atsinaujina. Tai kaip upė. Išoriškai ji ta pati, o vanduo visą laiką kitas. Taip ir organizmas.

Todėl į tą patį organizmą, kaip ir į upę, du kartus neįbrisi – jis visą laiką kinta. Pavyzdžiui, greičiausiai besikeičianti organizme medžiaga – tai kraujas.

Jis pilnai pasikeičia nauju krauju per 120 dienų – 4 mėnesius. Tai reiškia, kad po 4 mėnesių jūsų kraujagyslėse jau teka naujas kraujas, o ne tas, kuris buvo prieš 4 mėnesius.

Kiti gyvieji audiniai atsinaujina rečiau, tačiau vis tiek atsinaujina, ypač molekuliniame lygmenyje. Jūs žinote ir matote, kad atsinaujina oda – epidermis.

Virškinamojo trakto ir kitų vidinių organizmo kanalų danga taip pat nuolatos atsinaujina. Šis gyvųjų audinių atsinaujinimo laikas labai svarbus, todėl, kad jeigu jūs pradėjote prastai maitintis, tai per tiek laiko gyvieji audiniai pradės tapti blogesnės kokybės.

Šioje, pastovaus kūno atsinaujinimo vietoje, nereikia painioti dviejų dalykų: regeneracijos molekuliniu lygiu ir atskirų kūno audinių regeneracijos.

Molekuliniame lygmenyje molekulių atsinaujinimas vyksta nuolat. Tačiau audinių lygmenyje, atsinaujinti sugeba tiktai kraujas ir jungiamieji audiniai.

Aukštos diferenciacijos audiniai, tokie, kaip raumenys, ląstelės, kepenys, inkstai, nervinės ląstelės – kaip žinome neatsinaujina.

Jeigu jie pažeisti, tai jie pakeičiami randais, t.y. jungiamuoju audiniu. Tačiau molekuliniame lygmenyje organinių molekulių atsinaujinimas vyksta nuolatos.

Ir jeigu yra statybinių molekulių trūkumas, tai gyvieji audiniai atsinaujina blogos kokybės, atsiranda įvairių audinių rūšių distrofija, mirusios gyvų audinių sritys – nekrozės, ir tas baisus žodis, kurį mes vis girdime – „aterosklerozė“.

Žmogus mirė. Nuo ko? Nuo infarkto. O infarktas tai kas? – Kraujagyslių užsikimšimas. O užsikimšo nuo ko? – Aterosklerozė.

O Aterosklerozė nuo ko? – Nebuvo reikalingų statybinių elementų, naudojamų pastoviai organinių molekulių regeneracijai, teko normalias plyteles keisti puviniais, šiukšlėmis, todėl visas pastatas ir sugriuvo.

Tokiu būdu, gyva būtybė, pastoviam vidiniam atsinaujinimui, turi nuolat vartoti tas organines molekules iš kurių ji sudaryta. Štai tas ir yra pagrindinis maitinimosi ir maisto tikslas – vidinė statybinė regeneracija.

Gerb. skaitytojai, visą knygą galite atsisiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

  Kuo pripildyti organizmą - Prof. A. P. Stolešnikovas (473,6 KiB, 11 867 atsisiuntė)

šaltinis: http://www.zarubezhom.com/Stoleshnikov2.htm

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 18

 1. į temą says:

  http://www.unimed.lt/straipsniai/ivadas/

  pasidarykit testą .mokykitės suprasti savo organizmą, jo veiklą.

 2. samogits says:

  Perziurejau nuoroda,kuri yra ankstesniame komentare „i tema“ ir pacioje pradzioje radau stai ka cituoju:Didžioji dalis bandymų įveikti ligą susiveda į kokių nors svetimų organizmui medžiagų vartojimą (farmacijos pramonės vaistų, liaudiškų trauktinių ir t.t.) arba į ekstremalias priemones – badavimą, žaliavalgiavimą ir vegetarystę, nekvėpavimą, lindimą į eketę, magiškus ritualus…(sitaip viska suvelti negalima)
  atsakymas i tema ir i sia citata butu toks: vien jau si citatata nuveda klaidingu keliu,nes cia viskas supinta ir netgi labai pavojingai,pradedanciam ar ieskanciam zmogui.panagrinekim

  1: farmacijos vaistai- didzioji dauguma tai toksinai ir neorganine medziaga,svetima musu kunui,cia jungiu raudona sviesa! is tikro tai pavojinga

  2:liaudiskos trauktines- jungiu zalia sviesa,nes trauktines buna tiek spiritines,tiek vandenines, galiu privesti desimtis trauktiniu,daranciu stebuklus,zodziu trauktine tai organine medziaga padaryta is zoleliu ir gali buti uzpilta vandeniu arba tik kvietine- grudine degtine,o ne kazkokiu neaiskiu spiritu.

  3:badavimas rasomas kaip ekstremali priemone,trumpai paaiskinsiu,sausas badavimas gali buti priskiriamas prie ekstrtemaliu priemoniu,bet ne vandeninis badavimas,uztenka 3-4 dienas zmogui pabuti vien ant vandens,ir jus suzinosite visas savo buvusias ir busimas ligas,be jokiu MRM,jums badaujant vandeniu tiesiog dygtels ta vieta organizme kuri yra silpniausia,kur liga artinasi,ir nereikia jokiu daktaru,rentgenu,ar kitokiu mandriu nesvietisku dalyku;

  4:zaliavalgyste ir vegetaryste priskiriama prie ekstremaliu dalyku aktuali jums tik tuo atveju jei esate NE SITOS ZEMES VAIKAS,kitaip sakant alienas arba turite daug melyno kraujo,pasiremsiu citata is knygos „ZIONs PILIGRIM parasytos 1810 metais Roberto Hawkerio,D,D- „AND CONFESSED THAT THEY WERE STRANGERS AND PILGRIMS ON THE EARTH. Hebrews hi 13“ (vertimas-IR PRISIPAZINO,KAD JIE YRA KEISTUOLIAI IR PILIGRIMAI SITOJE ZEMEJE)pridedu sitos knygos puslapio fotografija http://zarubezhom.com/Images/ZionPiligrim.JPG ,todel ju paties zodziais planetoje esame mes ir yra jie,apie ka suprasite perskaite knyga“kuo pripildyti organizma!

  todel jusu nuoroda komentare“ i tema“ yra pavojinga paprastam skaitytojui,ir gali ji nuvesti klaidingu keliu,jei jus pats klaidinate zmones tiesiog is nezinojimo,tai dar nieko,bet jei darote tai samoningai,jau sitame gyvenime,galite susidurti su jums nesuprantamomis mistinemis aplinkybemis kurios jums duos tai kas vadinama- gyvenimo pamoka!

 3. Eglė says:

  Nedaug spėjau perskaityti, bet galiu pasakyt ir blogų ir gerų dalykų apie knygą. Manau, daug kur perdedama, su kanibalizmu ir daug kritikos į šoną, kuri trukdo suprasti pagrindinę mintį. Todėl jei norėčiau pasiūlyti ją kažkam perskaityti, prieš tai nesidomėjus žaliavalgyste ir pan., tai tam žmogui būtų sunku suprasti ir tikriausiai mestų į šoną. Nu bet man pačiai buvo įdomios ir negirdėtos informacijos. Čia bandoma paaiškinti gyvo ir mirusio vandens, maisto skirtumą. Kaip supratau, pagrindinis skirtumas yra tai, kad gyvas maistas(konkrečios maisto medžiagos), vanduo yra ne neutralios formos, t.y. kažkokių jonų pavidalų ir dėl to organizmas kitaip jį priima. Jei medžiaga yra neutralios formos, tai jau kaip ir kita medžiaga, dėl to organizmas turi ieškoti būtų, kaip ją paversti į tinkamą kūnui formą. Žodžiu, knygoj tai yra aiškinama, kaip viskas vyksta, ko aš dar nebuvau radus. Nors bendrai man tai trūksta aiškumo.

 4. Marius says:

  Dėkui.Po truputi „atsiveria akys“, o laikui bėgant atsivers ir burna ir visi kiti organai.

 5. į temą says:

  samogits, o be tos citatos, ką nors daugiau ten skaitei? Bent mėginai suprasti? Pvz „mes mokome Jus pažinti savo organizmą ir jame vykstančius procesus, kad jūs patys galėtumėte padėti savo organizmui susirasti ir sugrįžti į tą sveiką kelią, iš kurio jis iškrypo dėl Jūsų netinkamo gyvenimo būdo ir/arba dėl netinkamų medikų veiksmų, kai patikėję jais, atidavėte savo sveikatą į jų ir likimo rankas ir prašovėte. Kiekvienas žmogus yra skirtingas tiek savo išore, tiek jame vykstančių fiziologinių procesų eiga ir todėl to kelio ieškojimas kiekvienam yra individualus.“
  Mus mokina suprasti metabolizmo esmę.

  Stolešnikovas rašo „šviežiai pamelžto pieno pardavimas uždraustas JAV “
  bet yra ne visai taip http://www.infowars.com/raw-milk-unfreedom-and-fda-propaganda/
  30-yje valstijų galima parduoti šviežią pieną
  Paskaitykite, ką Stolešnikovas rašo apie cholesterolį ir palyginkite su šiuose straipsniuose pateikiama informacija:
  http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/apie_viska/Cholesterolis_Neteisingai_apkaltintas

  http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/metabolizmas/Cholesterolio_svarba

  http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/metabolizmas/Cholesterolis_poziuris_i_konkretaus_paciento_mityba

  http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/apie_viska/Cholesterolio_reabilitacija

  HS mokina, o Stolešnikovas ne mokina, jis verčia aklai tikėti tuo ką jis rašo.

 6. samogits says:

  Kas liecia pieno pardavima JAV tai jusu nuorodoje straipsnis geras!,pavyzdziui floridoje galima sviezia piena pardavineti,specialiose parduotuveje,bet tik katems ar sunims,zodziu gyvuliams,bet ne gojams,o kas liecia cholesteroli,paemiau is jusu nuorodos pirmaja kritusia i akis istrauka,tegu skaitytojas pats paskaito apie cholesteroli:
  Cholesterolio reguliavimas.

  Cholesterolis yra būtinas daugeliu atveju, todėl mes turime būti labai atsargūs, išimtinai priskirdami padidėjusį cholesterolio kiekį tam tikram susirgimui. Tai, kas pirmiausiai įtakoja cholesterolio lygio reguliavimą, yra pats cholesterolis; cholesterolio perteklius yra transformuojamas į tulžies rūgštis, o cholesterolio kiekiui sumažėjus jo vėl prigaminama ir cholesterolio lygis padidėja. Kai cholesterolio lygis krenta, daugiau cholesterolio yra gaminama ir mažiau verčiama į tulžies rūgštis. Netiesiogiai, riebalų vartojimas taip pat turi įtakos, nes tulžies rūgštys turi suskaidyti dietinius riebalus. Tačiau, tulžies rūgščių gamyba yra grįžtamojo ryšio reakcijos mechanizmas, ir ji nėra sistemos išderinimo faktorius. Oksisteroliai įtakoja šią grįžtamojo ryšio sistemą, kadangi jie yra labai panašūs į cholesterolį.

  Oksisteroliai.

  Tarpinėse cholesterolio transformacijos grandys į tulžies rūgštis ir atvirkščiai, yra dauguma oksisterolių, natūraliai esančių mūsų organizmuose. Natūralūs oksisteroliai, kaip 7 alfa-, 27-, ir(24S)-hidroksicholesterolis reguliuoja cholesterolio homeostazę. [13] Jie sustabdo cholesterolio gamybą ir stimuliuoja transformaciją į tulžies rūgštis.[14] Deja, taip pat yra oksisterolių, kurie stabdo cholesterolio vertimą į tulžies rūgštis [15] ir stimuliuoja mažo tankio lipoproteinų gamybą.[16] Deja, mūsų mityboje mes vartojame tokius oksisterolius. Dėl dvigubos jungties molekulėje, cholesterolis spontaniškai oksiduojasi 1000 C temperatūroje.[17] Tai gali būti 30% maistinio cholesterolio oksidacijos į žalingus oksisterolius priežastis, į tokius kaip: 7-keto-cholesterolis, 7-beta-cholesterolis, 5-beta, 6-beta-epoksicholesterolis ir 5-alfa, 6-alfa-epoksicholesterolis. Apie 6% šių oksisterolių būna absorbuojami, [18] o tai sukelia cholesterolio ir su juo susimaišiusio oksisterolio, padidėjimą.
  IS KUR TOKIA TEMPERATURA ZMOGUI 1000C cia reikia labai karsciuoti manau!

 7. į temą says:

  Ką turi autorius omenyje, galite sužinoti, jei ten, po straipsniu, komentaruose užduosite klausimą .

 8. Natalija says:

  Manau, kad turima omenyje 100 Cesijaus. Tas trecias nuliukas atsirado is laipsnio zenkliuko, kartais taip nutinka. Kalbama apie maisto kaitinima…

 9. herald says:

  „Gyvam maisteliui“, kuris atsiuntė šios knygos nuorodą, rūpi tik lengvai gaunami pinigai, kitaip būtų pasistengę padaryti gerą reklalmą V.Kulvinskui, kuris netrukus ketina atvykti į Lietuvą. Jo knyga „Kaip išlikti 21 amžiuje“ yra tikrai puiki ir joje labai mažai klaidų. Reikia palyginti šias dvi knygas ir lengvai atpažinsite kuri iš jų naudingesnė. Abi knygos aprašo tuos pačius dalykus, bet V.Kulvinsko nepalyginamai išsamesnė, platesnė, įdomesnė ir joje daug mažiau klaidų, negu Stolešnikovo knygoje. Tuo tarpu „gyvas maistelis“ tesugebėjo pateikti varganą ir pilną burtažodžių reklamėlę apie būsimą susitikimą na ir žinoma „geras“ kainas. Kas kam rūpi.

 10. ara-copi says:

  > herald
  O V. Kulvinsko knyga nemokama?
  Jei taip, duokite į ją nuorodą?

 11. herald says:

  Originalas mokamas. Bet skaityti verta tik originalą, nes netikiu, kad į lietuvių kalbą vers biochemikas-medikas, o jei vertėjas nežino aplinkos geriau neskaityti. Taip atsitiko su Stolešnikovo internetiniais vertimais į lietuvių kalbą – juose daug klaidų. O Kulvinsko knyga sunkesnė.

 12. ara-copi says:

  >herald
  Kodėl jūs čia reklamuojate komercinę knygą, kai tuo tarpu visa čia skleidžiama informacija nemokama?
  Apskritai komercinė reklama čia draudžiama, o komercine laikoma viskas, už ką imami pinigai.
  Tad jūsų kalbos apie netikslius Stolešnikovo vertimus yra tik apkalbos, nes skaičiau visus originalus išverstus šios svetainės. Viskas išversta tiksliai.
  Beje, Stolešnikovas rašo paprastam skaitytojui suprantama kalba, nes ir knyga skirta tokiam skaitytojui, o ne biochemijos specialistui, kaip čia kai kuriuose komentaruose pacituota.

 13. zoot says:

  Tai jokiu problemu yra ir biochemikas su laipsniu jeigu kam reikia galesiu duoti tel . Biochemikai jau mazai ka turi veikti ant Lietuvos vias bio chemijos gamyklas nupirko žydeliai iš JAV, o buvusius sukauptus štamus atlėkę nusipirko ir išsivežė Ruskiai,o kolekcija tikrai buvo įspūdinga,na o profesorius išėjo pensijon ir nebeliko beveik nieko……. Viskas yra kažkieno kontrolėje.

 14. samogits says:

  Knygoje minimas kanibalizmas is tikro nera lauztas is pirsto,uztenka ivesti i narsykle tokius raktinius zodzius kaip „dinge be zinios vaikai“ arba rusiskai “ дети пропавшие без вести, Lietuvos Kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų tyrimo skyriaus duomenis pernai, kaip dingę be žinios buvo ieškomi 2 tūkst. 258 žmonės, tarp jų net 929 nepilnamečiai.kasmet daugiau nei du simtai vaiku laikomi dinge be zinios,Rusijoje kas 30 minuciu dingsta vaikas,pusantro tukstancio per metus,o kasdien Rusijoje keturi vaikai dingsta be pedsaku,daugiau vaiku dingsta pavasari pries velykas,taip sakant sventinis stalas puosiamas ivairiai!

 15. samogits says:

  O kodel reikia apsivalyti savo organizma? pasakysite jus! o todel kad „sveikame kune-sveika siela“
  Prof. Ehretas beveik pries simta metu pasake:vakaru civilizacijoje praktiskai nera, nei vieno sveiko zmogaus! o ka manote dabar,kai siais laikais amerikoje vaikai nuo gimimo gauna po 34 skiepus,ir sedi ant maisto papildu, vidutinis amerikonas per diena suvartoja 17mg nuodu,plius oro tarsa ir tt,panasiai ir Lietuvoje,jei dar ne ,tai greit bus ta pati situacija!
  Asmeniskai bandau gyventi pagal Stolesnikovo ir Ehreto parasytus darbus,jau paskutinius du metus,dabar esu gerenej formoj nei pries dvidesimt metu,idomumo delei kai visi serga gripu bandau juo uzsikresti,taciau nepavyksta)neziurint i tai saves pavadinti sveiku zmogumi negaliu!nors kaip ir po armijos lengvai nubegu po 20 kilometru!zinote as tik po pirmo badavimo- 21 diena vandeniu plius 21 diena svieziomis sultimis,supratau ka norejo pasakyti Profesorius Ehretas:sveikame kune sveika siela

  Noreciau pacituoti Stolesnikovo zodzius:Jus negalite pasakyti kazka protingo,arba pasielgti,teisingai,jei jusu organizmas nesvarus kaip kanalizacijos vamzdis.

  Filmuose rodo zmones su taurele degtines,sakancius kazka protingo… tai nemoksline fantazija…ir is esmes tai neimanoma!pasakyti kazka protingo ar pasielgti protingai jus galite tik jei esate harmonijoje, su pacia Esybe.

  Stolesnikovas ispeja jus,kad daugumoje knygas raso tokie tipai,kurie stengiasi jus nuvesti i aklaviete,o ne i Tiesa,prie pastaruju nei Prof.Ehreto nei A.P.Stolesnikovo negalima priskirti,nes atminkit kad badave zmones nemeluoja! Stolesnikovo knyga tiek originale Rusu kalboj tiek Lietuviu kalboje NEMOKAMAI!

 16. herald says:

  Niekas čia nereklamuoja komercinės knygos, neapkalba, bet tiesiog svarsto. Manau, kad bet kuri knyga popieriniame pavidale tampa „komercine“,nes juk kainuoja popierius bei spaudos darbai ir kt. Tačiau būtent popierinės knygos sunkiau klastojamos ir jose yra mažiau klaidų nei virtualiose, „nemokamose“. Be to Kulvinskas ketino atvykti į Lietuvą.
  Sutinku, kad Stolešnikovas paliečia esminius klausimus ir akcentuoja tai kas reikia, bet jo tonas per „karštas“. Jo knygos vertę labiausiai pakelia pateiktas l-ros sąrašas ir jo trumpa analizė.
  Siekiantys susigaudyti jau 100 metų trunkančiuose tyrinėjimuose turėtų pasinaudoti tuo sąrašu. Jame, beje, pateikta ir Kulvinsko knyga. Labai įdomi.
  Lietuviškas Stolešnikovo knygos vertimas – vidutiniškas – su klaidomis, neredaguotas. Neišvengta mėgėjiškumo – pažodinio vertimo.
  Tie, kurie galvoja, kad Lietuvoje būtinai bus kaip Amerikoje, galėtų skaityti dar ir ką nors kitą. Posakis „sveikame kūne sveika siela“ priklauso ne Eretui, bet senovės graikams.
  Beje, ar nekyla noras po 21 dienos badavimo parašyti atsiliepimą taisyklinga lietuvių kalba ir be šimto gramatinių klaidų?

 17. Sveiki,
  Dėkoju už komentarus..čia iš „gyvas maistelis“.. gal galim nors kartas pažvelgti pozityviau..tik kritika..liūdna..pažiūrėkite į mūsų svetainę:ten pateikta išsami informacija apie būsimą V.Kulvinsko atvykimą,kuris vyks lapkričio 24-27d. Forum Palace,Konstitucijos pr. 26,Vilniuje. Pagal gerb. V.Kulvinsko atsiūstą programą būtų dar daugiau neąiškių temų bei žodžių..stengėmės išversti į visiems suprantamą..bet matyt ir tai kai kam aukštasis pilotažas:) nuoširdžiausiai..

 18. heraldui says:

  negi neina suprast ka samogits nori pasakyt? kam kabinetis prie gramatiniu klaidu? 
  Isiskaitykit i minti ir viskas bus aisku (zinoma, jei norit ja suprast ir norit ismokt ir pabandyt kas yra siuloma). O Lietuvoje jau yra kaip Amerikoje ir gal net blogiau.  Nera nepagydomu ligu, yra nepagydomi zmones…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top