- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Kuo pripildyti organizmą – Prof. A.P. Stolešnikovas

paveikslėlis

Ši knyga, tai prieš tai buvusios Prof. A.P. Stolešnikovo knygos „Kaip sugrįžti į gyvenimą“ tęsinys. Joje pateikiamas visiškai naujas požiūris į savo kūną ir jo statybinę medžiagą – maistą.

Prieš tai buvusioje knygoje „Kaip sugrįžti į gyvenimą“ Stoleshnikov.htm, mes aiškinomės, kaip išvalyti savo organizmą. Tačiau, tai tik pirmas etapas visaapimančio ir vientiso, kaip dvi vieno obuolio puselės, proceso. Todėl, kad, jeigu jūs ištuštinote indą, tai dabar jums iškilo klausimas kuo/kokiu geru tą indą dabar užpildyti. Žmogaus kūnas žiūrint iš mechaninės pusės yra sudėtingas karbiuratorius su milijardais purkštukų, kurie užsikemša. Ir jeigu jūs, „karbiuratorių“, savo kūne išvalėte, jūs daugiau niekada neturite pilti į savo benzino baką visokio šlamšto. Klausimas – kuo užpilti savo „benzino baką“? Mes šį klausimą išspręsime pasitelkdami mokslą ir be jokios cenzūros. Įvade mes apžvelgsime kai kuriuos labai netikėtus ir šokiruojančius maitinimosi aspektus, taip, kad pasiruoškite.

„One’s man meat ir another man’s poison“ –
„Kas vienam žmogui mėsa, kitam – nuodas“.

Citata iš Ezopo pasakėčios „Asilas ir erškėčiai“ išverstos iš anglų kalbos: „Buvo derliaus metas, vergai rinko derlių ir iki pietų užkrovę asilą įvairiu maistu nusiuntė jį į laukus. Kelyje asilas pastebėjo didelę šviežią varnalėšą ir pradėjo ją graužti. Kramto asilas sau varnalėšą ir galvoja: „Kiek daug bus laimingų žmonių valgydami šį maistą, kurį aš jiems nešu.

Mano nuomone erškėtis geriau, nei jų tekančių seilių banketai“. Moralas: „Kas vienam mėsa, kitam – nuodas“. Kaip matote Ezopas parašė aiškų moralą, kad skirtingoms gyvoms būtybėms reikalingas skirtingas maistas. Taip ir žmonijos viduje egzistuoja skirtingos iš principo žmonių rūšys.

Kad išspręsti žmogaus maisto klausimą, reikia idealiai suprasti šio objekto plonybes. Koks galėtų būti idealus maistas žmogui?

Kokia vidinė prasmė, filosofija ir fiziologija turėtų būti įtraukta į idealų maistą? Ko mes, tiesiai šviesiai sakant norime?

Koks mūsų tikslas, kurio mes siekiame per maitinimąsi? Tas tikslas – tai nuolatinė mūsų kūno statyba.

Gyvas kūnas tik išoriškai vienas ir toks pats, o organinės molekulės, iš kurių jis susideda, visą laiką keičiasi ir atsinaujina. Tai kaip upė. Išoriškai ji ta pati, o vanduo visą laiką kitas. Taip ir organizmas.

Todėl į tą patį organizmą, kaip ir į upę, du kartus neįbrisi – jis visą laiką kinta. Pavyzdžiui, greičiausiai besikeičianti organizme medžiaga – tai kraujas.

Jis pilnai pasikeičia nauju krauju per 120 dienų – 4 mėnesius. Tai reiškia, kad po 4 mėnesių jūsų kraujagyslėse jau teka naujas kraujas, o ne tas, kuris buvo prieš 4 mėnesius.

Kiti gyvieji audiniai atsinaujina rečiau, tačiau vis tiek atsinaujina, ypač molekuliniame lygmenyje. Jūs žinote ir matote, kad atsinaujina oda – epidermis.

Virškinamojo trakto ir kitų vidinių organizmo kanalų danga taip pat nuolatos atsinaujina. Šis gyvųjų audinių atsinaujinimo laikas labai svarbus, todėl, kad jeigu jūs pradėjote prastai maitintis, tai per tiek laiko gyvieji audiniai pradės tapti blogesnės kokybės.

Šioje, pastovaus kūno atsinaujinimo vietoje, nereikia painioti dviejų dalykų: regeneracijos molekuliniu lygiu ir atskirų kūno audinių regeneracijos.

Molekuliniame lygmenyje molekulių atsinaujinimas vyksta nuolat. Tačiau audinių lygmenyje, atsinaujinti sugeba tiktai kraujas ir jungiamieji audiniai.

Aukštos diferenciacijos audiniai, tokie, kaip raumenys, ląstelės, kepenys, inkstai, nervinės ląstelės – kaip žinome neatsinaujina.

Jeigu jie pažeisti, tai jie pakeičiami randais, t.y. jungiamuoju audiniu. Tačiau molekuliniame lygmenyje organinių molekulių atsinaujinimas vyksta nuolatos.

Ir jeigu yra statybinių molekulių trūkumas, tai gyvieji audiniai atsinaujina blogos kokybės, atsiranda įvairių audinių rūšių distrofija, mirusios gyvų audinių sritys – nekrozės, ir tas baisus žodis, kurį mes vis girdime – „aterosklerozė“.

Žmogus mirė. Nuo ko? Nuo infarkto. O infarktas tai kas? – Kraujagyslių užsikimšimas. O užsikimšo nuo ko? – Aterosklerozė.

O Aterosklerozė nuo ko? – Nebuvo reikalingų statybinių elementų, naudojamų pastoviai organinių molekulių regeneracijai, teko normalias plyteles keisti puviniais, šiukšlėmis, todėl visas pastatas ir sugriuvo.

Tokiu būdu, gyva būtybė, pastoviam vidiniam atsinaujinimui, turi nuolat vartoti tas organines molekules iš kurių ji sudaryta. Štai tas ir yra pagrindinis maitinimosi ir maisto tikslas – vidinė statybinė regeneracija.

Gerb. skaitytojai, visą knygą galite atsisiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

  Kuo pripildyti organizmą - Prof. A. P. Stolešnikovas (473,6 KiB, 10 863 atsisiuntė)

šaltinis: http://www.zarubezhom.com/Stoleshnikov2.htm