Lietuva šiandien – interviu su Ričardu Čekučiu

2011, 27 liepos, 13:53 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (5) | peržiūrų 918 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Jūsų dėmesiui – „Tautos balso“ interviu su Lietuvių Tautinio Centro (LTC) vadovu Ričardu Čekučiu, apie prasidėjusį puolimą prieš tautiškai nusiteikusius asmenis ir organizacijas. Pagal tai, kas dabar vyksta galima spėti – kas vyks netolimoje ateityje. Bet neužbėgsime į priekį…

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Rimantas says:

  Lietuvoje veikiantys už ES pinigus veikėjai negalvoja apie neišvengiamą atpildo valandą, o ji čia pat, nes piliečiai jau nebegali pakęsti apsivogusių ir nuolat meluojančių įvairaus lygio valdžios ir verslo veikėjų. Labai gera išeitis būtų susipratusių ir patriotiškai nusiteikusių žmonių politinių tikslų realizacija su LTC tik taikiomis politinėmis priemonėmis.

 2. zoot Sienavojui says:

  Dabar gera proga daryti najiezdą,mūsų padlaižiai nersis iš kailio, nacionalinė valstybė jiems trukdo,pažiūrėkite procesai identiški visur ,ir Rusijoje ir vakarų šalyse,pvz Austrijoje.

 3. a.grumbinas says:

  kas gali paneigti kad norvegijos ivykiai nera labai gudraus plano dalis.tam tikros jėgos neriasi iš kailio kad pasaulyje ivyktu „globalizacija“.bet pagalius i ratus kaišioja tautiškai mastantis daugelio šaliu gyventoju ar organizaciju.tada reikalingas kažkoks sukretimas kad galėtu sumenkinti,apšmeižti ir svarbiausia imtis „teisiniu“ veiksmu prieš „antiglobalistus“,juos paverčiant ekstremistais,teroristais.toks scenarijus labai gražiai suveikė rusijoje.užteko inicijuoti keleta nacionaliniu konfliktu,riaušiu ir kremlius laisvai priėmė „antiteroristini“ istatyma.

 4. rix says:

  Liūdna, kad lietuvis šiais ES laikais turi varžyti savo prigimtinį ryšį su lietuvybe. Ligi šiol atrodė, jog Europos tautos visos siekė būti savo istorijos padiktuotoje vietoje, neleidžiant didžiųjų valstybių konkurencinės kovos bei tarpusavio rietenų „nugalėtojoms“ diktuoti mažesniųjų valstybių tautiškumo apraiškoms. Juk net mažiausias gamtos vabalas, toks, kaip skruzdė ar bitė, kovoja už savo būvį, bėgant nuo užminti besitaikančio kerzinio bato…Dabar slaviškasis „batas“ pasidaugino į daugybę tarsi lakuotų „batelių“, besitaikančių vienaip ar kitaip rafinuotai spardyti kiekvieną lietuvybės apraišką, apsimetus „žmogaus teisių“ gynėjais. Bet juk aiškiai, pirštu prikišamai matosi, kad apsimetėliai Lietuvoje siekia gintis nuo daugiau kaip tūkstantį metų Lietuvoje gyvenančių lietuvių, kurių čia vis mažėja, kad apsimetėliams atsirastų kuo daugiau erdvės. Suprantamas Ričardo Čekučio susirūpinimas dėl lietuvių taip vadinamo sulaikymo, už tai, kad jie savo valstybėje nori kalbėti savo tautos istorijos padiktuota valstybine kalba. Tuo, matyt, norima įbauginti ir kitus, vis dar Lietuvoje užsilaikiusius, nespėjusius emigruoti lietuvius, kad jie paskubėtų krautis lagaminus. Tikrai matosi, jog „tutejšams“ per siaura erdvė plėtotis su savo „dvigubomis gatvių lentelėmis“, o „žmogaus teisių stebėjimo instituto“ vadas visomis savo išgalėmis stengiasi jų dviprasmiškas tomaševskines akcijas prieš mūsų valstybės įstatymus paremti. Tam, kad lietuvių Lietuvoje iš viso nebeliktų!

 5. Antanas38 says:

  Mano komentaras radijo laidos vedėjui V.Savukynui, kurį pasiunčiau 2011-08-03:
  „Norvegijos įvykiai svarbūs, bet mums lietuviams LABAI SVARBU YRA DRAUČIŲ SKERDYNĖS, KAI 1998 METAIS VASARIO 15 d., NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENOS IŠVAKARĖSE LENKAS IŠŽUDĖ VISĄ KAIMĄ. KAIP PO TO REAGAVO PREZIDENTŪRA, ŽINIASKLAIDA- BUVO UŽDRAUSTA PAVIEŠINTI? O KAS BŪTŲ, JEI TIEK LENKŲ LIETUVIS BŪTŲ  IŠŠAUDĘS? KITAS MOMENTAS- GĖJAI GALI VIEŠAI RENGTI EITYNES, SKELBTI SAVO ŠŪKIUS IR JIE NELAIKOMI EKSTREMISTAIS, O JAU LIETUVIAMS VARDAN LIETUVOS TAIKOMI ĮVAIRŪS RIBOJIMAI, REIŠKIAMOS PRETENZIJOS, PRIEKABIAUJAMA UŽ ŽODŽIUS, KAD LIETUVA LIETUVIAMS, NORS JOKIO BLOGIO, JOKIO EKSTREMIZMO NEĮMANOMA ĮŽVELGTI/.LLRA GALI BET KĄ ORGANIZUOTI: PORINKIMINĮ BALIŲ, TURĖTI LENKŲ KORTĄ IR JIEMS NIEKO?VISUSUMOJE LIETUVOJE    LIETUVIŲ TEISĖS VARŽOMOS , KODĖL? Aš manau, kad prie  Draučių tragedijos didele dalimi buvo prisidėję LLRA veikėjai?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top