Lietuvą valdantys populistai seniai nusipelnė Lukiškių narų. Nes Lietuvoje nėra mirties bausmės už Tėvynės išdavystę

2015, 30 liepos, 16:31 | kategorija LPT | atsiliepimų (6) | peržiūrų 669 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Seimo narys Audrius Nakas | foto: Roko Medonio

Kol daugelio euro zonos valstybių parlamentai dėl Graikijos situacijos posėdžiauja ir priiminėja sprendimus, Lietuvos Seimas atostogauja.

Graikijos situacija patvirtino, kad valstybė, neturinti savo išteklių ir savo bankų sistemos, nekontroliuojanti grynųjų lėšų ir nesirūpinanti savo finansų bei kapitalo apsauga, yra pasmerkta būti visapusiškai priklausoma nuo didžiojo užsienio kapitalo. Kitais žodžiais tariant – daugumos Lietuvoje likusių gyventojų laukia pažeminimas ir skurdas.

Kai kurios euro zonos valstybės priverstinai ir jau atvirai išvalstybinamos – akivaizdžiausiai šiuo metu tai daroma su Graikija.

Šie ir panašūs klausimai Lietuvos valdžios net nesvarstomi. Kodėl?

Valstybę reikėtų ginti ne tik nuo karinės intervencijos iš Rytų, rūpinantis, kaip įsigyti vieną ar kitą gal ir modernų tanką, gerokai paplaukiojusį karinį laivą ar pašaukti į kariuomenę kelis tūkstančius simbolinių savanorių, bet ir nuo finansinės bei užsienio bankų prievartos.

Todėl įsidėmėkime – 2014 m. gruodžio 18 d. prezidentės Dalios Grybauskaitės teikimu Seimas skubiai ir beveik vienbalsiai ratifikavo Europos Stabilumo Mechanizmo sutartį, kuri reiškia, kad Lietuvos valstybės lėšos besąlygiškai paimamos arba, pareikalavus ESM , skolos padidinamos per 7 dienas,  ir tokie sprendimai nebepriklauso nuo mūsų šalies valios.

Lietuvą valdančių populistinių partijų atstovų veidmainiški pareiškimai dėl situacijos Graikijoje ir euro zonoje, tikrosios informacijos nuo žmonių slėpimas (apie tai buvo skelbta publikacijoje („Lietuvos žmonės – jūs turite kam dėkoti už sparčiai tuštinamas jūsų pinigines“) – yra brutalus ir nešvarus žaidimas Lietuvos žmonių likimu.

Šie populistai seniai nusipelnė Lukiškių narų. Nes Lietuvoje nėra mirties bausmės už Tėvynės išdavystę.

Todėl signatarai Egidijus Klumbys, Zigmas Vaišvila bei Seimo narys Audrius Nakas liepos 22 d. kreipėsi į Lietuvos Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę dėl neeilinės Seimo sesijos sušaukimo. Seimo pirmininkė liepos 28 d. patvirtino, kad šis kreipimasis priimtas.

Neeilinėje Seimo sesijoje prašoma skubiai svarstyti klausimus dėl valstybės ir piliečių apsaugos, numatant galimą euro zonos ar Lietuvos finansinę krizę. Štai keli iš jų:

1. Uždrausti Vyriausybei be Seimo pritarimo skolintis užsienyje ir iš užsienio komercinių bankų Lietuvoje, nes yra galimybė skolintis vidaus rinkoje.
2. Atsisakyti bet kokių ribojimų naudoti grynuosius pinigus atsiskaitymams, drausti bankams imti mokestį už pinigų išgryninimą, įvesti bankų įkainių valstybinį reguliavimą.
3. Steigti Valstybės kasą ir joje laikyti valstybės iždo, Sodros, savivaldybių ir valstybės įstaigų bei įmonių lėšas.
4. Snoro ir Ūkio banko infrastruktūros pagrindu steigti valstybės komercinį banką.

Seimo nusišalinimas nuo pareigos atstovauti tautai reiškia tik viena – tai yra kapituliacija ir Lietuvos valstybės palikimas svetimai valiai.

B3 grupės vardu, Seimo Narys Audrius Nakas

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. anon says:

  Ne tas myli tėvynę, kuris daug šūkauja apie „tautiškumą“, „lietuvybę“ ar kitokią frazeologiją, bet tas, kuris supranta ir aktyviai rūpinasi realiais darbo žmonių, sudarančių tautos daugumą, interesais.  „žygiais, o ne žodžiais, mes Tėvynę mylim“ – teisingai reikalo esmę suprato Salomėja Nėris.
  „Laisvasis ir vergas, patricijus ir plebėjas, dvarininkas ir baudžiauninkas, checho meistras ir pameistrys, žodžiu, engėjas ir engiamasis buvo amžiname antagonizme vienas antram, kovojo nenutrūkstamą, čia paslėptą, čia atvirą kovą, kuri visada baigdavosi revoliuciniu viso visuomeninio pastato pertvarkymu arba bendru kovojančių klasių žlugimu.“ (K. Marksas ir F. Engelsas, Komunistų partijos manifestas, „Mintis“, 1976, 25 psl.) – taip reikalo esmę dar 1848 m. puikiai išreiškė „Komunistų partijos manifesto“ autoriai. Tik supratę šią elementarią tiesą, galime teisingai pažvelgti į tai, kas vyksta pasaulyje ir Lietuvoje…

 2. algimantas says:

  Tiek rimta, kad sudėtinga kažką taip iš karto ir pasakyti… Bet viena neabejptina – tai, kad pačiame seime atsirado žmonių, tiesiai įvardinančių situaciją bei kaltuosius, yra didžiulis žingsnis pirmyn. Iki tol lojo tik taip vadinami „marginalai“, tačiau jų mažai kas klausė…

  Įtariu, jog net ir šis Nako pareiškimas bus nuleistas tylomis, lyg jo net nebūtų buvę arba geriausiu atveju, vėl bus išverstas į Lietuvos priešų balsą.

  Kiek supratau „b3 grupės vardu“ – tai matyt ta jau minėta „birželio 3“ grupė, kurios veikla, (jei ji apskritai ką nors veikia) gana konspiratyvi ir jei ne tokie jos narių pareiškimai, niekas net nežinotų jog ji egzistuoja. Matyt kaupia jėgas viešam prisistatymui. Laikas parodys. Bet, pasikartosiu, tai, kad Lietuvoje atsirado opozicinių grupių visai sistemai, į kurių sudėtį įeina seimo nariai bei signatarai – rodo, kiek rimta mūsų padėtis.

  Atėjo momentas, kai net prie lovio esantys, nebegali slėpti artėjančios nelaimės….

  Reikia ruoštis permainoms.

 3. Mindaugas says:

  algimantui: jeigu ir bus (kuo labai abejoju) permainos, tai tik kosmetinės….

 4. Dainius says:

  Gal gali kas nors paaiskinti, kuo tas antras punktas ipatingas, kad jis vertas svarstymo? Jei neturi ko slepti, tai kam sleptis?!

 5. Ec says:

  Antras punktas tam, kad apriboti bankų plėtrą žmonių gyvenime. Jei ribos grynųjų pinigų naudojimą, žmonės labiau naudosis bankų paslaugomis, už paslaugas, aišku. reikia mokėti. Kaip manai, jei iš viso panaikintų grynuosius pinigus, t.y bankai turėtų tarpusavio atsiskaitymų monopoliją, bankų paslaugų kaina išaugtų ar ne (retorinis)? Kai kas gali sakyti, kad bankai tarpusavyje konkuruos, bet iš tiesų ta konkurencija bus kaip tarp benzino kolonėlių – dėl akių. Yra ir daugiau priežasčių banko kišimosi į privatų gyvenimą

 6. ne zombiams says:

  Tai kas nuteis – ar prisikyšininkavę teisėjai – prosti… konsti tutituti teismas? Kas punktus įgyvendys – egoistų šutvė, alkūnėmis prasibrovusi į semą?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top