Lietuvos saulėtekis

2020, 1 liepos, 14:42 | kategorija LPT | atsiliepimų (4) | peržiūrų 447 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

►►►…vos užgimęs pradėjau stebėti gamtą. Klausiausi ką šneka tėvai, giminės per baliukus. Labiausiai patikdavo jų užstalės dainos. Matydamas, kad labai tyliai ir baikščiai niūniuoja dainas: apie tremtį, partizanus, likimo paliestus kovotojus, ėmiau mokintis žodžius ir spausdamas iš savęs skirtingo aukščio garsus, pritardavau iš Sibiro grįžusiam dėdei Stasiui Rinkūnui. Savaip „įgarsinau“ nugirstas melodijas: …atvažiavo bolševikai su blėkiniais tankais…arba …lipo žydas kopėčiom… Taigi, kol dar nėjau į mokyklą, daug ką žinojau ir vadino mane „sena galva“.

Ačiū, angelui sargui, kad leido dūkti, siausti, o mokytis man nelabai ir rūpėjo. Neįtariau, kad sulaukus 70 metų, pradėsiu domėtis Lietuvos saulėtekiu. Perskaičius Romualdo Zubino knygas, kuriose rašoma:

LIETUVIŲ KALBA SENESNĖ UŽ SANSKRITĄ! Anot prof. Marijos Gimbutienės, 8-me t.pr.m.e. LIETUVIAI jau gyveno ALTAJŲ kalnuose, Sibire aš „stažavausi“ 15 metų! Ten aš 1955 m. atidenginėjau mūsų protėvių – didikų – RIKIŲ KURGANĄ – (Kur? ganosi?! žirgai – ?) piliakalnį! Saulei tekant ATLANTO pusėje, mūsų protėviai jau ėjo – per Sibirą Tekančios SAULĖS link – paskui save palikdami KURGANŲ šleifą.

750- siais metais Rytų Europoje buvo klimato atšalimas. Todėl mūsų protėviai ir toliau ėjo link Saulės! Keldamiesi toliau – pagimdė KELTŲ kultūrą, Daėję iki svieto GALO pagimdė GALŲ kultūrą. Anglijoje pagimdė ANGLŲ kultūrą!

Nuo 500-jų metų pr.m.e. prasidėjo Žemės ašigalių kaita ir mūsų protėviai pradėjo gręžtis ATGALIOS. Erų sandūroje jie jau buvo Mažojoje Azijoje!

VISOJE EUROPOJE mūsų protėviai SĖJO TIKTAI AUKŠČIAUSIO LYGIO KULTŪRĄ, kaip antai – LUZACIJOS! GARBĖ LIETUVIŲ PROTĖVIAMS!

1955 metais rusų kalbininkai Akademikai Ivanovas ir Toporovas buvo pareiškę – „RUSŲ KALBA GIME LIETUVIŲ KALBOS POKYČIŲ IŠDAVOJE! O tai įvyko tiktai jau po 30 metų, kai Romos imperatorius Konstantinas LIETUVAI PASKELBĖ KRYŽIAUS KARĄ! Mat, iki tol visa VAKARŲ EUROPĄ jau buvo pakrikštyta“! Po kiekvienos pergalės VYČIAI skandavo – ŠLOVĖ! Vėliau virto – SLAVA! O galiausiai Lietuvos VYČIAI – tapo Ivano- VYČIAIS!!!

Mūsų protėvis KRIVIŲ KRIVAITIS paliko epą „ILIADĄ“, Tai geofizinių procesų vyksmas nuo 2-io iki 1-jo t.pr.m.e! 2-me t.pr.m.e. SANTARINI (ATLANTO) SALOJE įvyko ugnikalnio sprogimas!. Į dievų sostą atėjo URANAS (DANGUS) SU ŽMONA GAJA (Žemė!).. Po šio ugnikalnio sprogimo Pirėnų pusiasalis ištuštėjo.

Keletą metu pusiasalis buvo negyvenamas!, Po kurio laiko iš ŠIAURĖS atėjo PELAZGAI! Po, 1650 m.pr.m.e. sprogus Atlanto- Tero-Santarini ugnikalniui iš šiaurės atėjo TRASKAI! Po 1365 m.pr.m.e. sprogimo VĖL iš ŠIAURĖS atėjo jau ACHAJAJ!

Įdomu, kad pastarojo sprogimo metu – JASONAS ( Žem. drebėjimo simbolis), TĘSĖJAS (CUNAMIS) ir HERAKLIS ( PELENŲ simbolis) buvo „komandiruoti“ ATNEŠTI AUKSO VILNOS! Šios kelionės pasėkmė- nuo Žemės paviršiaus buvo NUŠLUOTAS LIETUVIŲ protėvių pietuose ATRAMINIS OLBIJOS MIESTAS.

Po šio sprogimo, (po kurio laiko atsigavus gamtai) iš ŠIAURĖS atvyko AHAJAI!

MŪSŲ PROTĖVIAI – KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS, Visus geofizinius veiksmus kruopščiai stebėjo ir mums paliko ‘“ODISĖJOJE“. o vėliau ir „ILIADOJE!

Stebėdamas TERO- ATLANTO – SANTARINĮ ugnikalnio AKTYVIĄ VEIKLĄ, jis ĮSPĖJO VISO VIDURŽEMIO JŪROS REGIONO ( TAME TARPE ir MAŽOSIOS AZIJOS) LAIKAS KELTIS Į SAUGESNES VIETAS, ( TRAKAI atsikėlė į TRAKUS! GERMANIKAI – Vokiečiai į savo „pažadėtąją žemę atėjo tiktai erų sandūroje. PERSAI , atėję į Nemuno kraštą tapo – PRŪSAIS. Ir t.t.

Ir štai 1790 m.pr.m.e. įvyko TERO- ATLANTI – SANTARINI UGNIKALNIO SPROGIMAS kelis kartus viršijantis 1873 metais KRAKATAU UGNIKALNĮ! Ir t.t.

Anot Marijos Gimbutienės, nuo 1-jo iki ketvirtojo šimtmečio RYTŲ EUROPOJE KLESTĖJO SARMATIJA – buvo AUKSO AMŽIUS! Anot Klaudijaus Ptolemėjaus Rytų Europoje gyveno 61 gentis! Jie turėjo bendrą kalbą – LIETUVIŲ!!! bus daugiau.

LIETUVA ir KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS! LIETUVA ir MARIJA GIMBUTIENĖ! – TAI PASAULIO ŽIBURIAI!

 

Vedinas tokių žinių, kurių nei mokyklose nei aukštosiose neišgirsi, pasinėriau į Lietuvių tautos saulėtekio paieškas.

Sukūriau:

1.) Sarmatijos ženklą,

2.) Lietuvos Karaliai ir bus daugiau.

Pagarbiai, dailininkas Tautvilas Rinkevičius

Sarmatia Sarmatija

 

 

 

 

 

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Vytas says:

  Šaunu. Viskas labai šaunu. Tik NEPOLITKOREKTIŠKA. Tik NETOLERANTIŠKA. Trūkstama grandis – kaip iš baltųjų lietuvių protėvių atsirado NEGRAI. Juk mūsų jaunimėlis klūpojo, gindami juodaodį.

 2. konkurencijos nėra says:

  Negali būt!

 3. pro1 says:

  Švarcas, ar čia tas kur terminatorių vaidino?

 4. Myndė says:

  O Zubinas nerašo, kas iškasė Atlanto vandenyną?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top