„Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ kreipimasis į Lietuvos visuomenę dėl nelegalų antplūdžio

2021, 8 liepos, 21:00 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 233 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Asociacija „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“, atstovaujanti Lietuvos šeimoms, jų teisę gyventi savo šalyje saugioje aplinkoje, rūpindamasi valstybės suverenitetu, piliečių teise gyventi nepriklausomoje savarankiškoje valstybėje, kurios valdžia dirba šalies gyventojų labui, skelbia šį kreipimąsi:

Akivaizdžiai matome, kaip pastaruoju metu vyksta invazija į Lietuvos valstybę, koordinuotai vykdant nelegalių imigrantų perkėlimą į Lietuvą, jų apgyvendinimą, pritariant valdžiai ir priešinantis vietos gyventojams, kurie, deja, neturi tiek pajėgumų patys, kad apgintų visos Lietuvos interesą gyventi savų žmonių apsuptyje ir saugioje aplinkoje.

Jų perkėlimas nuo pasienio į Lietuvos gilumą vykdomas koordinuotomis valdžios pastangomis – nei kariuomenei, nei pasienio tarnybai nieko nedarant, kad būtų užkardytas neteisėtas Lietuvos valstybinės sienos kirtimas,.

Iš valdžios pusės girdime tik kažkokį gailų pasiteisinimą apie „laikiną“ jų apgyvendinimą ir „hibridinę agresiją“ iš A. Lukašenkos pusės. Jokio skirtumo nėra kokia ta agresija – hibridinė, tiesioginė ar visai paprasta. Lietuva turi savo kariuomenę, turi pasienio sargybos linijas, apsauginę ir sekimo įrangą, šunis ir viską ko reikia, kad pasienis būtų apsaugotas. Taip pat turi savo policiją, kuriai vadovauja šios situacijos paskirtoji įgaliotinė – konservatorė ir VRM ministrė Agnė Bilotaitė.

Ko reikia dar, kad nuo nelegalų invazijos būtų apsaugota Lietuvos valstybės teritorija? Reikia turėti omenyje, kad nelegalai neginkluoti, tarp jų yra moterų ir net vaikų. Jie nekelia jokios grėsmės mūsų pasienio sargybai kuri, tačiau, vis tiek niekaip negali susidoroti su juodaodžių antplūdžiu.

Primename, kai ryšium su pretekstu dėl koronavirusinės pandemijos buvo izoliuojamos savivaldybės ir buvo draudžiama net aplankyti savo artimuosius – jokių problemų valdžiai nekilo – buvo pastatyti sargybos postai VISOJE Lietuvoje. Prieš savo žmones buvo naudojamos represinės priemonės, buvo plėšiamos milžiniškos baudos už savivaldybės sienos kirtimą neturint leidimo.

Dabar gi – šiuos nelegalus Vyriausybė netgi skatina, apgyvendindama juos MŪSŲ sąskaita, reikalaudama priimti jų pareiškimus dėl prieglobsčio bei spausdama savivaldybių merus dėl jų apgyvendinimo; nors jų šalyse joks karas nevyksta – tai tiesiog ekonominiai nelegalūs migrantai, norintys gyventi toje Europoje, kurią sukūrė mūsų tėvai ir seneliai. Jie laisvai kerta sieną, negaudami jokių baudų, nors pažeidžia VISUS galiojančius įstatymus dėl sienos kirtimo.

Akivaizdu, kad yra vykdomas ES globalusis planas, užimant nacionalines vyriausybes Afrikos nelegalais, kuriems priešinasi tik tokios valstybės kaip Lenkija, Vengrija, Slovakija. Tačiau „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ pažada, kad Lietuva irgi lengvai nepasiduos.

Reaguodamas į esamą situaciją „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ kviečia visą visuomenę prie jo organizuojamos akcijos – „Apsaugok Lietuvos sieną“.

Akcija vyks sekmadienį. Visi joje dalyvaujantys renkasi 9,00 valandą nuo Lazdijų pusės prieš Veisiejų miestelio ženklą

Ten susirinkę pasipuošime savo automobilius vėliavomis ir atributika, ir pasiskirstysime po įvairias pasienio ruožo vietas (Druskininkai, Kapčiamiestis ir t.t.), tuo pasirūpindami mūsų Tėvynės saugumu ir reikšdami protestą prieš Vyriausybės neveiksnumą.

Šios akcijos pabaigos laikas nėra numatytas, gali būti, kad atvažiavusius pirmuosius „sargybinius“ pakeis vėliau atvykę savanoriai – šis klausimas bus sprendžiamas vietoje pagal situaciją.

Tuo pačiu LŠS reikalauja, kad sekmadienį į pasienio ruožus atvyktų VRM vadovė A. Bilotaitė, pasienio apsaugos užkardos viršininkas, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas,

Pagrindiniai šios akcijos reikalavimai Vyriausybei: nedelsiant atlaisvinti užimtas Lietuvos rajonų mokyklas, o jas užėmusius nelegalus deportuoti į jų kilmės šalis.

Kviečiame į šį protestą jungtis visą Lietuvos visuomenę, o ypač aplinkinių seniūnijų gyventojus. Jūs ne vieni – „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ tikrai nepaliks mūsų sienų atvirų, o savo žmonių svetimšalių invazijai, kad ir kaip to siektų liberalų Vyriausybė.

Akcija vyks sekmadienį. Visi joje dalyvaujantys renkasi 9,00 valandą nuo Lazdijų pusės prieš Veisiejų miestelio ženklą.

„Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ inf.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. Alfa says:

  Tik tokiu budu apsaugosim Lietuvą nuo juodųjų invazijos. Ačiū Šeimos sąjudziui. Bilotaitę ir pasienio valdzią vyti lauk, išformuoti visus dalinius pasienio, veltui ėda duoną ir nieko neveikia.

 2. Vytas says:

  Dabar karų , bent atvirų, net Sirijoje nevyksta. Prašosi klausimas: kurių velnių valdžia Lietuvos dar klausinėja atbėgėlių, ypač iš Afrikos, ko jie čionai atsibastė, juk ir taip aišku – tai ekonominiai pabėgėliai. Tad urmu atgal į jų tėvynę, tegu ten kuria savo gerovę. Jokia ES,jokia NVO, jokia žmogaus teisių gynimo organizacija NEGALI įpareigoti Lietuvą priimti tuos gero gyvenimo ieškotojus. Kad nereiktų dirbti, viską gauti „na chaliavų“. Mane piktina valdžios, pradedant prezidentu, premjere, ministrais, neįgalumas spręsti sienos apsaugos klausimo: kam reikalinga kariuomenė, tame tarpe – pasienio, policija, jei nesugebame uždaryti kelių dešimčių kilometrų sienos. Galu gale, juk yra šaulių, savanorių organizacijos, irgi tarpstančios iš mūsų pinigų. Tai kam visa ta jėga reikalinga, apie kokį rusų atrėmimą galima kalbėti, jei net civilių neginkluotų nesugeba tos jėgos struktūros sustabdyti. Žinoma, valdžia visai nesitikėjo, kad Lukošenko išdrįs duoti atkirtį ir dabar pasimetusi premjerė svaičioja apie tų „pabėgėlių“ bei žmogaus teises. O mes. Lietuvos piliečiai, ar turime teisę gyventi SAVO gyvenimą, o ne tą, kurį nori mums primesti parsidavusi ES su EK ir tokia Ursula priešaky? Manau, kad turime. O valdžia PRIVAO tą mūsų teisę užtikrinti. Jei Briuselis mūsų valdžiai rūpintis pirmoje eilėje savo piliečiais neleidžia, vadinasi, NE Į TĄ SĄJUNGĄ MES ĮSTOJOME.

 3. Prans says:

  Protestai tai gerai, bet vienintelis REALUS budas uzkirsti nelegalu patekima i Lietuva yra susitraimas su Baltarusija! Kitaip, kad ir pakeisi visus vsat padalinius, ar padvigubinsi juos, apginkluosi sunimis ir kulkosvaidziais, nieko NESUSTABDYSI! Kai nelegalas kerta siena, jis jau Lietuvoje, ji privalo sulaikyti, apgyvendinti ir t.t.
  Lieka tik DEPORTACIJA. Ties ja ir turi buti telkiamos pajegos, nes su Baltarusija musu valdzia nesitars, nors tu juos nusauk.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top