Milijardierius George Soros rasinio teisingumo iniciatyvoms išleis 220 mln dolerių

2020, 19 liepos, 11:06 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (3) | peržiūrų 288 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

George Soros

nuotr. REUTERS

Milijardieriaus filantropo George Soros „Atviros visuomenės fondai“ pirmadienį pažadėjo investuoti iki 220 mln. JAV dolerių į organizacijas ir lyderius, siekiančius pagerinti sąlygas juodaodžių bendruomenėse.

Tai dar labiau sustiprina Soroso kaip pagrindinio Rasinės justicijos iniciatyvų rėmėjo pozicijas ir kaip piktadario, remiančio teroristus, žvelgiant iš dešiniųjų pozicijos pusės, rašo Forbes.

Džordžas Sorosas ilgą laiką naudojo savo nemažą turtą – „Forbes“ įvertintą 8,3 milijardo JAV dolerių – siekdamas įveikti sisteminę nelygybę, kurią patiria spalvotųjų bendruomenės, įskaitant 2003 m. „Atviros visuomenės“ paskelbtą „Rasinio teisingumo“ iniciatyvą.

Pirmadienio pranešime, didžiausia finansavimo dalis – 150 milijonų JAV dolerių – bus skiriama per penkerių metų dotacijas Juodosios visuomenės vadovaujamoms teisingumo organizacijoms, kurios „padėjo sukurti ir dabar palaikyti rasinės lygybės impulsą“, – sakoma fondo pranešime spaudai.

Šio investicijų rinkinio gavėjai yra tokios grupės kaip „Black Voters Matter“ ir „Circle for Justice Innovation“, o taip pat organizacijos, siekiančios pilietinių teisių ir teisėto teisingumo, tokios kaip „Repairers of the Breach“ ir „Equal Justice“ iniciatyva, kuri yra gerai žinoma per jos įkūrėjo ir advokato, Bryano Stevensono knygą ir filmą „Tiesiog gailestingumas“ (Just Mercy).

„Atviros visuomenės“ fondas taip pat investuos iki 70 mln. JAV dolerių į rasinio teisingumo skatinimą, įskaitant miestus, kurie permąsto visuomenės saugumą, „peržengiant kriminalizacijos ir įkalinimo kultūrą ir siekia sukurti saugias, sveikas ir rasiškai teisingas bendruomenes“.

Pranešime spaudai kartojami protestuotojų šūkiai po George Floydo mirties, kuriais buvo reikalaujama mažesnių policijos biudžetų ir daugiau lėšų išleisti socialinėms paslaugoms.

Ten pat užsimenama apie būsimus pranešimus darbo sąlygų gerinimo finansavimo atžvilgiu, ypač spalvotųjų darbuotojų, kadangi susijusios su darbu, rase ir socialiniu teisingumu organizacijos ruošiasi liepos 20 d. vyksiančiam nacionaliniam „Streikui už juodųjų gyvenimus“ (Strike for Black Lives).

„Sorosas“ yra dažnas dešiniosios pakraipos leidinių, įskaitant „Breitbart“, taikinys ir dažnas prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) kritikas, kurį Sorosas pavadino „sukčiumi“.

„Tai laikas veržliems ir drąsiems veiksmams kovoti su rasine neteisybe Amerikoje. Šios investicijos padės patikrintiems juodaodžių bendruomenės lyderiams naujai įvertinti policijos veiklą, nutraukti masinį įkalinimą ir pašalinti kliūtis galimybėms, kurios per ilgai buvo nelygybės šaltiniu. “
Alex Soros, Atviros visuomenės fondų pirmininko pavaduotojas ir George Soroso sūnus

Sorosas jau panaudojo savo finansinę įtaką siekdamas palaikyti pastangas atkreipti dėmesį, protestuotojams siekiant nutraukti sisteminį rasizmą.

Fondai skyrė 50 milijonų dolerių ACLU kampanijai siekiančiai sumažinti masinius įkalinimus, o praėjusiais metais investavo 25 milijonus dolerių į daugiametes dotacijas valstybinėms organizacijoms, vadovaujamoms spalvotųjų, o taip pat 15 milijonų dolerių į NAACP Teisinės gynybos ir švietimo fondą (Legal Defense and Educational Fund).

Tačiau kai kurie šios paramos punktai pavertė jį daugybės nepagrįstų sąmokslo teorijų objektu, teigia Forbes, įskaitant kaltinimus, kad jo remiamos grupės sumokėjo protestuotojams, pasisakantiems prieš rasinę neteisybę ir kėlusioms pogromus.

Sorosas dešiniųjų dažnai apibūdinamas „globalisto“, terminu, daugelio vertinamu kaip antisemitiniu, ir sakoma, esančio migloto globalaus sąmokslo pagrindu, – teigia leidinys.

„Sausio mėnesį Džordžas Sorosas pažadėjo skirti 1 mlrd. JAV dolerių finansuoti naujam universitetų tinklui, skirtam kovoti su nacionalizmo plitimu“, – lyg tarp kitko pateikdamas šį faktą užbaigia straipsnį Forbes.

infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. yep says:

    prasmyrdes senis griauna amerika is vidaus

  2. antraštė melaginga says:

    Gal iš anksto jo suplanuoto baltųjų europiečių rasinio GENOCIDO iniciatyvoms?

  3. Vytas says:

    Manau, kad ir eitynes Vilniuje bandito Floydo garbei apmokėjo Sorošo fondas. O ko trūksta juodaodžiams JAV. Jie turi tiek lengvatų (tiek ekonominių, tiek socialinių), kad jų pavydėti gali bet kuri kita tautinė JAV grupė. Bet juodaodžiai pirmauja pagal nusikaltimų intensyvumą , ypač savo tautiečių atžvilgiu. Kaip skelbė info.lt baltųjų JAV 5 kartus daugiau, ne juodaodžių, Bet baltieji įvykdo 1,5 karto mažiau nužudymų, nei juodaodžiai.. O ,pav.., vergvaldžiais buvo tiek baltieji, tiek juodieji . Dar vienas faktas – žudikų skaičius 1 milijonui gyventojų: baltieji – 10,6, negrai – 72,6. Mano nuomone, Sorošo „antirasistinės“ pastangos turi visai kitus tikslus, nei reali kova su tikru rasizmu. Jo kuruojama NVO ANTifa savo veikimu tai patvirtino ir Vilniuje, karantino sąlygomis organizavusi jaunuolių eitynęs nusikaltėliui ginti.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top