Mokslininkai: mRNA vakcinos – tai genų terapija – būtina griežta kontrolė!

2023, 5 liepos, 21:26 | kategorija Genocidas | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 165 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Naujame moksliniame straipsnyje daroma išvada, kad vadinamieji mRNR skiepai iš tikrųjų yra genų terapija, todėl jiems turėtų būti taikomos griežtesnės taisyklės. Ar reguliavimo institucijos paseks šiuo pavyzdžiu? Dabartinė „tęstinių peržiūrų” praktika yra rusiška ruletė skiepijamiems asmenims, praneša „Report24” leidinys.

Dar anksčiau „Pfizer/BioNTech” ir „Moderna” sukurtos prieštaringai vertinamos ir eksperimentinės mRNA Covid-19 vakcinos buvo vadinamos „genų terapijomis”. Taip yra todėl, kad žmogaus ląstelių pavertimas smailių baltymų fabrikais yra genetinio lygmens manipuliacija, kuri turėtų būti atitinkamai įvardyta.

Dabar keli mokslininkai taip pat ragina šias mRNA injekcijas klasifikuoti kaip genų terapiją, kad joms būtų taikomos griežtesnės taisyklės.

Savo straipsnyje, paskelbtame žurnale „International Journal of Molecular Sciences„, mokslininkai aiškina, kad mRNR vakcinos prieš Covid-19 dėl savo veikimo būdo yra genų terapijos produktai, todėl jiems turėtų būti taikomi kitokie ir gerokai griežtesni reguliavimo standartai.

Jų teigimu, dabartinis „tęstinės peržiūros” procesas, pagal kurį preparatų duomenys vertinami tik tada, kai jie yra prieinami, turi didelių trūkumų. Taip yra todėl, kad tik po to tikrinama, ar su atskiromis serijomis nėra didesnio šalutinio poveikio.

Pavyzdžiui, praeityje daug dėmesio sulaukęs Danijoje atliktas tyrimas dėl šalutinio poveikio vakcinų partijose nurodė, kad šiek tiek mažiau nei trečdalis „Pfizer/BioNTech” šalyje platintų mRNR vakcinų tikriausiai buvo ne daugiau nei placebas – o kitos vakcinų partijos sukėlė šalutinį poveikį ir itin pakenkė sveikatai.

Tai reiškia, kad vykdant šią „tęstinę peržiūrą” iš tiesų visiškai nekontroliuojamai tiekiamos skirtingos vakcinų partijos – ar jos serijomis sukelia šalutinį poveikį ir mirtį, pastebima per vėlai. Iš esmės tai grynas lošimas žmonių sveikata. Jūs žaidžiate „rusišką ruletę” to net nežinodami.

Pfizer/BioNTech ir Moderna gali keisti savo mRNR injekcijų formules, kiek tik nori, dėl milžiniškų tolerancijos verčių ir taip, taip sakant, slapta ir be jų sutikimo paversti žmones bandomaisiais triušiais.

Ir dėl „tęstinės peržiūros” tai taip pat yra visiškai teisėta – tai reglamentuoja reguliavimo ir sveikatos priežiūros institucijos, tokios kaip JAV CDC ar FDA arba Europos EMA ir atskirų šalių sveikatos apsaugos ministerijos.

O kai pagalvojame, kad ši rizikinga ir nepakankamai kontroliuojama mRNR technologija taip pat bus naudojama skiepijant nuo gripo (ir kitų ligų), tampa aišku, kokia svarbi yra ši problema.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top