Nuo populiarių skiepų beždžionėms vystosi autizmas

2016, 26 liepos, 10:13 | kategorija Sveikata | atsiliepimų (4) | peržiūrų 1 021 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

evil.news

skiepai

(Photo Courtesy: www.authenticenlightenment.com)

Žiniasklaida bei tradicinės medicinos atstovai daro viską, kas yra jų galioje, siekdami įtikinti pasaulį, jog skiepai nesukelia autizmo. Bet jeigu tai yra tiesa, kodėl autizmas išsivysto primatams, gaunantiems tas pačias vakcinas? Neseniai atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų tyrimas atskleidė, jog kai kurie iš plačiausiai naudojamų skiepų buvo beždžionių autizmo išsivystymo priežastimi. Bezdžionėms buvo duodamos standartinės skiepų dozės, kurios atitiko dozes, duodamas vaikams – mokslininkai, atsižvelgdami į kiekvienos bezdžionės svorį, pritaikė jai vakcinos dydį individualiai siekiant sudaryti vienodas sąlygas.

Komanda, kuriai vadovavo tyrėja Laura Hewitson, atliko tokią analizę, kuri, pagal idėją, turėtų būti atliekama su visais skiepų mėginiais prieš pradedant dozuoti skiepus vaikams, jau nekalbant apie suaugusius žmones. Tai buvo toks eksperimentas, kurį privalėjo atlikti Ligų Kontrolės Centrai (Centers of Disease Control), tačiau, žinoma, jog jie tokio tyrimo anksčiau nėra atlikę. Priminkite dar kartą – kam jie naudoja mūsų mokesčių pinigus?

Tai, ką Hewitson su komanda atrado, visiškai sutriuškino mitą, jog skiepai nėra kenksmingi bei yra visiškai efektyvūs. Jų atradimai parodė, jog dozės, laikomos „tinkamomis“ vaikams ir pritaikytos bezdžionėms pagal jų svorį bei dydį, šioms išvystė simptomus, būdingus autizmui. Toms bezdžionės, kurios nebuvo skiepijamos, jokie autizmo ar kiti skiepijamoms bezdžionėms pasireiškę simptomai neišsivystė. Tyrėjai išanalizavo keleto vakcinų, tarp kurių buvo skiepai nuo gripo bei TKR (tymų, kiaulytės ir raudonukės) poveikį.

TKR vakcina buvo kruopščiai išnagrinėta dėl jos potencialiai žalingo poveikio. Kaip praneša „Natural News“:

Iki 2012m. Kovo 1d. federalinėje Vakcinų Žalos Kompensavimo Programoje (Vaccine Injury Compensation program) buvo gauta beveik 900 pareiškimų dėl sveikatos problemų ir mirčių, susijusių su TKR skiepais. Tuo tarpu, per dešimtmetį nebuvo nė vieno patvirtinto mirties dėl tymų atvejo.

Suprantama, vakcinų entuziastai sakys, kad niekas paskutiniu metu dėl tymų nemirė būtent dėl vakcinavimo.

Vis dėlto, netgi prieš išrandant skiepus nuo tymų, mirties atvejai dėl šios ligos būdavo ganėtinai reti.

Skiepytis TKR vakcina iš tiesų gali būti kur kas labiau pavojinga nei apsieiti be jos. Jau ištirta, kad TKR vakcina gali būti potencialia susirgimo tymais priežastimi, taip pat ji siejama su kitais rimtais šalutiniais efektais, tokiais kaip encefalopatija, traukuliai, nerviniai skausmai, virškinimo trakto sutrikimai bei daugybe kitų. Laimei yra pakankamai natūralių būdų sustiprinti savo imunitetą ir apsaugoti kūną išvengiant adatų bei smegenų pažeidimų.

parengė: Vidmantas Šarkys

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner



Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. neantanas says:

  Tai ne tie skiepai, kuriuos vaikai gaudavome vid.. mokyklų procedūriniame kabinete. Dabartinei valdžiai darbinis pilietis – dzin. Todėl, nuo mažens atiduodamas į KOMERCINĖS medicinos letenas.

 2. pestininkas says:

  Jo todėl norgei ir anglijoj tiėk daug invalidu,jau senai buvo žinoma kad 70% ju nuo skiėpu!

 3. konkurencijos nėra says:

  Ir formacininkams reik „gyvent“!

 4. bijau adatu says:

  kodel daugelis tyrimuku pries skiepus dazniausiai turi tiek daug mokslines kritikos uz tai kad jie yra prastai moksliskai atlikti?
  http://scienceblogs.com/insolence/2015/09/30/three-dozen-dead-macaque-monkeys-later-vaccines-still-dont-cause-autism/

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top